عدالت Dept. می گوید آن را بررسی مرگبار شرایط در می سی سی پی زندانها


این داستان بخشی از تحقیقات جاری به سی سی پی اصلاحات سیستم. ثبت نام برای قفل کردن عضویت در خبرنامه برای دریافت به روز رسانی در این سری به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

وزارت دادگستری ایالات متحده حقوق مدنی را بدست آورد اعلام کرده است که تحقیقات به چهار می سی سی پی زندانها یک ماه پس از شورش منجر به طولانی مدت مستندات.

وزارت دادگستری و مقامات را نگاه کنید به شرایط در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman جنوبی می سی سی پی تادیبی موسسه در Leakesville مرکزی می سی سی پی Correctional Facility در مروارید و خصوصی عمل Wilkinson تادیبی شهرستان اجرا شده توسط مدیریت آموزش و Corp.

“بررسی خواهد شد تمرکز بر روی اینکه آیا می سی سی پی بخش از اصلاحات به اندازه کافی محافظت از زندانیان از آسیب فیزیکی در دست دیگر زندانیان در چهار زندانها و همچنین اینکه آیا کافی در پیشگیری از خودکشی از جمله کافی مراقبت از سلامت روان و استفاده مناسب از انزوا در Parchman,” وزارت دادگستری گفت: در انتشار اخبار در روز چهارشنبه.

می سی سی پی و مرکز خاطر گزارش های تحقیقی و ProPublica شده اند بررسی و گزارش در شرایط زندان برای بیش از یک سال است.

طی نه ماه Parchman دیده است حداقل 16, مرگ و میر, به پیوستن به صفوف از برخی از جهان مرگبارترین زندانهای سرانه. کسانی که مرگ و میر شامل هشت خودکشی و قتل هشت. یک نهم ممکن است قتل است که هنوز هم در حال بررسی با توجه به پزشکی قانونی و دولت Crime Lab.

“این سطح از خشونت و مرگ است که ما مرتبط با زندانها در کشورهایی مانند برزیل و هندوراس نه ایالات متحده آمریکا و” دیوید فتحی مدیر ACLU National زندان پروژه گفت: می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

یک بررسی توسط مرکز و ProPublica نشان داد که Parchman شده است مورد غفلت مسئولین دولتی که برای سال شناخته شده در مورد این شرایط رو به وخامت. می سی سی پی قانونگذاران باید رد درخواست های مکرر برای پول به بهبود است.

در ماه اوت MCIR و ProPublica گزارش داد که باندهای اعمال کنترل بسیار در SMCI که آنها حتی تعیین می شود که در آن زندانیان خواب و اینکه آیا آنها تا به حال تشک یا نه.

زندانیان مشترک چگونه باندهای جامعی تصاویر خود را با تلفن های همراه به طوری که حتی اگر آنها منتقل شده به بخش های مختلف از زندان عکس های خود می رسند جلوتر از آنها. باندهای نیز به اتهام هزینه برای تخت دیوار همراه, دوش و خیلی بیشتر.

داخل سی سی پی زندانها و زندانیان می گویند که آنها چاره ای جز پیوستن به یک باند. “بسیاری از جمعیت زندان ها وابسته در حال حاضر” یک زندانی گفت: در آن زمان. “و یا دیگری آنها قربانیان است.”

در این گزارش خبری به نقل از یک بالا SMCI رسمی عنوان کرد و گفت باندهای شد در حال اجرا زندان اتهام MDOC سخنگوی فضل فیشر را تکذیب کرد.

در ماه ژوئن مارشال پروژه گزارش در دسامبر 2018 حسابرسی داخلی در Wilkinson تادیبی شهرستان که در آن پس از آن-سرپرست جودی برادلی گفت که گفته رهبران باند به “کنترل خود” و اگر آنها موفق به انجام این کار, او را به جای کل واحد در مستند محدود تمام زندانیان در این واحد به سلول های خود را.

MCIR و ProPublica گزارش ذکر شده بود در 23 صفحه نامه مورخ Jan. 7 از سی سی پی در کنگره ایالات متحده Bennie Thompson, حزب دموکرات و 13 حقوق مدنی و عدالت اجتماعی سازمانها به وزارت دادگستری, حقوق مدنی, بخش درخواست رسیدگی به می سی سی پی زندانها با اشاره به قانونگذاران دولت حاضر به اجرای اصلاحات و به اندازه کافی به صندوق ،

آن را منسوب “سطح خشونت است که حاکم می سی سی پی را در سیستم زندان” به حاد understaffing از آن زندان است. MCIR و ProPublica گزارش داد که MDOC بود 1,591 اصلاح افسران در سال 2014 با توجه به کارکنان دولت مدیره. که تعداد منقبض شده بود به 732 تا پایان ماه دسامبر است.

در این نامه با اشاره “به حساب باند کنترل در SMCI به خصوص فاحش و تکان دهنده: مردم گزارش می دهند که باندهای اختصاص ساکنان به سلول ها و تخت فارغ رسمی MDOC تکالیف; کنترل دسترسی به تلفن; عکس زندانیان با استفاده از تلفن های همراه قاچاق به ایجاد و حفظ غیر رسمی پایگاه داده ها; تعیین زمانی که و که در آن افراد ممکن است خوردن و دوش; و اعمال جریمه در برابر کسانی که شکستن باند-قوانین نوشته شده.”

در ژانویه 2019, MCIR خواسته MDOC مقامات در مورد میزان و نرخ گردش مالی برای اصلاح افسران. یک هفته بعد کمیسر Pelicia سالن علنا گفت که این وزارت در یک “پلوپز” وضعیت به دلیل آن نرخ خالی که با سقوط تا به حال 50 درصد رسیده است.

او خواسته مجلس فیلیپ کان برای میلیون ها نفر بیشتر برای گروه برای افزایش حقوق از اصلاح افسران و نوسازی حداکثر امنیت واحد در Parchman.

کان گفت MCIR که “هر دولتی می پرسد برای پول بیشتر. بسیاری از آنها برای بالا می برد.”

برای سال مالی 2021, MDOC مقامات خواسته اند برای $78 میلیون دلار بودجه اضافی — نزدیک به یک سوم از آن به نوسازی واحد 29, Parchman حداکثر-واحد های امنیتی توصیف آن به عنوان “نا امن برای کارکنان و زندانیان.” نزدیک به 50 میلیون دلار از آن را برای پرداخت افزایش حقوق برای اصلاح افسران.

مشترک قانونی بودجه کمیته که مجموعه هزینه های اولویت برای دولت است توصیه که نمایندگان رد که درخواست و برش اصلاحات بودجه توسط $8.3 میلیون نفر است.

به تازگی افتتاح رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز یک جمهوری خواه است که به درخواست نمایندگان مجلس برای حفظ MDOC بودجه همان گذشته با وجود کاهش زمان گلایه و وعده خود را که اصلاح افسران بود “جبران كنيم.”

پیشنهاد بودجه می گوید: “بیشتر سرمایه گذاری” ممکن است در آینده لازم باشد اما “ما نمی خواهیم به کورکورانه درخواست افزایش برای رسیدن به مبهم جاه طلبی. ما می خواهید به درخواست برای هدفمند سرمایه گذاری است.”

ریوز اعلام کرد در یک کنفرانس خبری گفت: “ما می دانیم که با وجود مشکلات در سیستم. ما نمی خواهیم به آنها را پنهان. ما می خواهیم به آنها را حل کنند.”

ریوز سرزنش گذشته دولت برای گلایه رغم $215 میلیون دلار کاهش به MDOC بودجه بیش از شش سال گذشته که او نظارت به عنوان معاون فرماندار. او گفت: نمایندگان مجلس نمی اعتماد رهبری و سوال چگونه اداره شد صرف پول خود را.

او خواسته است وزارت اقتصاد و دارایی و دولت به تجزیه و تحلیل MDOC صرف به “دقت تعیین که در آن پول مالیات دهندگان در حال حاضر در حال سپری (یا misspent).”

مقامات دولتی’ پاسخ فوری به رهبران شورش را شامل برروی آن بکشید برخی از زندانیان به توقیف واحد فاقد آب در حال اجرا و چراغ busing دیگران طبقه بندی شده به عنوان حداکثر امنیت به زندان برگزاری خارج از کشور زندانی از ورمونت و با توجه به جابجایی از این سوپر مکس زندانیان به یک بسته خصوصی زندان در اصل طراحی شده به خانه اطفال جنایت مجرم.

ملیسا Garriga, سخنگوی, می سی سی پی, زندان, اصلاحات ائتلاف یک سازمان تشکیل چند گروه مبارز پس از شیوع اخیر از شورش گفت: شیپور لجر در یک ایمیل که گروه “تشویق به شنیدن تصمیم های ساخته شده توسط DOJ به بررسی ما در زندانها.”

“ما امیدواریم که این تحقیقات کامل است; ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت. به ما اعلام کرده اند چندین برابر وضعیت فعلی در می سی سی پی را در زندانها است و نه جدید بود و نه در ایجاد یک خلاء است. مشکلات سیستمیک و یک نتیجه مستقیم از انتخاب مقامات دولتی underfunding MDOC اجرای جرم حبس و اقدامات تنبیهی و خود را به طور کلی نادیده محروم, جوامع به حاشیه رانده شده در سراسر کشور.”


می سی سی پی و مرکز خاطر گزارش های تحقیقی در ادامه به بررسی دولت اصلاحات سیستم. ما می خواهم به دانستن آنچه که واقعا اتفاق می افتد در پشت دیوارهای می سی سی پی را در زندانها. شما می توانید اشتراک خود را از راهنمایی ها و داستان های خود را توسط ایمیل با ما در [email protected]

مردم با اطلاعات مربوطه را می توانید در بخش تماس با ما از عدالت در 1-833-591-0288 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>