دادگستری است بررسی تملک کارما اعتباری توسط اینتووت، ساز توربوتاکسی

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که به بررسی سوء استفاده از قدرت می انجامد. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

وزارت دادگستری است موشن و بررسی سیلیکون دره غول اینتویت $7 میلیارد تلاش برای تملک از اعتبار کارما, شرکت مالی شخصی شروع به کار که رقیب شد زمانی که آن را راه اندازی ارائه آماده سازی مالیات رایگان است که چالش های محصول توربوتاکسی اینتویت.

کاوشگر پس از ProPublica برای اولین بار در ماه فوریه گزارش داد که کارشناسان ضد تراست معامله را در مورد به این دلیل که می تواند یک شرکت غالب اجازه می دهد برای از بین بردن یک رقیب با مدل کسب و کار نوآورانه. در حال حاضر تسلط بر آماده سازی مالیات آنلاین، با 67٪ سهم بازار در سال گذشته است. مقاله نامه های سن رون وایدن، دی اور و ریپ دیوید سیسیلن، دی آر. من، از دي.جي ميخوام بيشتر تحقيق کنه Cicilline رئیس کمیته قضایی مجلس کمیته ضد تراست است.

وکیل دولت نگران است که اجازه می دهد که اینtuit به خاموش کردن راه اندازی امیدوار کننده می تواند مصرف کنندگان آمریکایی به دنبال گزینه های آماده سازی مالیات رایگان آسیب برساند، با توجه به یادداشت ژوئن از طرف شرکت که توصیف استراتژی قانونی اینتویت، که توسط ProPublica به دست آمده است.

دولت به خصوص علاقه مند است که “نفوذ که خرید اینتویی از اعتبار کارما خواهد شد بر روی سیستم عامل های آماده سازی مالیات مصرف کنندگان و [] بازار نرم افزار داشته باشد، با توجه به یادداشت.

در این مرحله از بررسی دولت، سازمان تجارت و تجارت درخواست اطلاعات بیشتر از شرکت ها، با توجه به اوراق بهادار اینتویت بایگانی شده است. پس از پاسخ Intuit و Credit Karma، دولت تصمیم خواهد گرفت که آیا به دنبال جلوگیری از معامله.

کریس ساگرز، کارشناس ضد تراست در کالج حقوق کلیولند-مارشال، گفت به نظر می رسد که اینتویت به دنبال معامله برای از بین بردن یک رقیب است. آن را به او یادآوری استراتژی “کپی به دست آوردن کشتن” که قانونگذاران فیس بوک را به خاطر در جلسه ضد تراست برجسته در کاپیتول هیل هفته گذشته انتقاد کرد. “این را نمی خواهد در وکلای کارکنان DOJ از دست داده است که آن را به احتمال زیاد انگیزه Intuit است،” Sagers گفت.

یک سخنگوی اینتویی به سوالاتی در مورد این یادداشت پاسخ نداد اما در بیانیه ای گفت: «با پیوستن نیروهای یکه و تراوش به اعتبار کارما، قصد داریم یک دستیار مالی شخصی ایجاد کنیم که به مصرف کنندگان کمک کند محصولات مالی مناسبی را که پول بیشتری در جیب شان قرار می دهد پیدا کنند. این یک منفعت است که هیچ یک از دو شرکت به راحتی نمی تواند به خود به دست بیاید.”

او اضافه کرد: “این ترکیب در مورد مالیات نیست. ما به منافع واضح مصرف کننده و رقابتی ترکیب خود اطمینان داریم و مشتاقانه منتظر ادامه تعامل با تنظیم کنندگان هستیم.”

در این مورد، این دوجی از اظهار نظر خود داری کرد. اعتبار کارما به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نمی دهد.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im