Jussie Smollett, علائم ‘قرنطینه بعد 421’ از اتهام حمله

موسیقی بازگشت. Jussie Smollett ساخته شده باز گشت به Instagram به جهان یک به روز رسانی در مورد آنچه که او انجام شده است در این روز از ژانویه 2019 اتهام حمله.

“قرنطینه بعد 421…” بازیگر 37, زیر نویس خود را روز شنبه, مارس 25 پست با اشاره به کروناویروس بیماری همه گیر. “امید خانواده در حال ایمن ماندن. گسترش عشق و محبت… نه رونا. Bro @davidmichaelott در [کیبورد] (قسم می خورم Imma یادگیری این قبل از من پیاده روی در خارج).”

در این ویدئو Smollett سنگ Stevie Wonder‘s “مکانی در آفتاب” را به عنوان او نشسته بر روی زمین در یک تی شرت سیاه و سفید و تطبیق sweatpants. همانطور که برای بینش خود, عنوان, چهارشنبه علامت 421 روز پس از او به اتهام حمله در شیکاگو است.

این امپراتوری آلوم عناوین ساخته شده در ژانویه 2019 زمانی که او ادعا کرد که او هدفمند در یک نژادپرست و ضد همجنس حمله. “با وجود ناکامی و نگرانی عمیق خود را با برخی از اشتباهات و نادرست است که پخش شده است که من هنوز هم بر این باورند که عدالت را در خدمت او گفت:” در بیانیه ای به جوهر در فوریه 2019. “به عنوان خانواده اظهار داشت: این نوع از حملات بزدلانه اتفاق می افتد به خواهر و برادران و غیر جنسیتی منطبق با خواهر و برادر روزانه. من نیست و نباید به آن به عنوان یک حادثه جدا. ما بحث خواهد شد به زودی و من آدرس تمام جزئیات این حادثه وحشتناک اما من نیاز به یک لحظه به روند. مهمتر از همه در زمان تروما و اندوه و درد هنوز هم وجود دارد یک مسئولیت به رهبری با عشق. من همه را می دانم. و است که می تواند لگد از من است.”

در فوریه 2019 شد متهم از صحنه حادثه و متهم به جنایت رفتار آشوبگرانه برای ساخت یک غلط گزارش پلیس. او دستگیر شد و بعد از برخورد با 16 جنایت می شمارد.

Smollett وکلای گفت: در مارس 2019 که اتهامات عنوان شده علیه او کاهش یافته است اما در ماه فوریه سال 2020 ویژه دادستان متهم او را در شش جنایت فقره رفتار آشوبگرانه. او التماس کرد گناه نیست به اتهامات در زمان.

The Mighty Ducks star نوشته شده بود از امپراتوری خود را در میان حقوقی گلایه. او costars با ارسال نامه سرگشاده به مدیران شبکه و تولید کنندگان در مارس 2019 به rehire اما تلاش های خود را شکست خورده است.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de