جولین هاف رقص دور ‘انرژی’ در میان ازدواج مسائل با Brooks Laich

قدرت جنبش است. جولین هاف رقصید دور مشکلات خود را در قدرتمند قلبی کلاس میان او ازدواج مسائل با شوهرش بروکس Laich.

Julianne Hough Dances Away 'Stagnant Energy' Amid Marriage Issues With Brooks Laich
جولین هاف و Brooks Laich حضور 2019 صنعت رقص جوایز در Avalon Hollywood در 14 اوت سال 2019 در لس آنجلس ، شاتر

این رقص با ستاره ها قاضی 31 پیوست یک Instagram Live کلاس برای او Kinrgy تناسب اندام جامعه در روز شنبه, مارس 18. در کلاس هاف انجام روال با الهام از چهار عنصر: زمین و هوا و آتش و آب.

“انتشار این همه انرژی راکد ساخته شده است تا از آنچه که شخصا و در جهان” پناهگاه امن بازیگر زیر نویس یکی ارسال از طریق او Instagram داستان اضافه میکند: “به خانه خوش آمدید به پوست خود را ژول.”

یک منبع گفت:” ما هفته در روز جمعه 17 آوریل که او و سابق هاکی بازیکن 36 هستند “به خوبی انجام نمی شود.” یک روز زودتر هاف کشف شد با بازیگر نقش بن بارنز در لس آنجلس در میان coronavirus بیماری همه گیر. رقصنده و Laich قبلا مستند زمان خود quarantining با هم در طول ماه مارس با رسانه های اجتماعی پست های آنها پخت و پز و به چالش کشیدن یکدیگر به پخت مسابقات. Laich در حال حاضر قرنطینه در آیداهو با او نیرومند و درشت هیکل, Koda.

هاف توضیح داد که او به دنبال به جلو به رشد در روابط میان قرنطینه در مصاحبه با اضافی در 20 مارس.

Julianne Hough Dances Away 'Stagnant Energy' Amid Marriage Issues With Brooks Laich
جولین هاف حسن نیت ارائه میدهد Julianne Hough/Instagram

“من فکر می کنم بهترین قسمت در مورد این — این است میخوام یک زمان برای بسیاری از درمان, آیا آن را شخصا در روابط و دوستی و خانواده او گفت:” در آن زمان است.

اما یوتا بومی اعتراف کرد که coronavirus بحران رهبری او را به برخی از “فوق العاده شدید اوج” به دنبال “شدید پایین” از طریق Instagram در 9 آوریل.

“احساس من داخلی آتش مواج با من عمیق و احساسات خام این هفته” او نوشت ، “که ترکیبی ساخته شده برای یک سوار وحشی.”

ما را شکست این خبر در ماه ژانویه که هاف و Laich — که گره خورده گره در جولای 2017 — “بودند دچار مشکلات” در ازدواج خود را. این بی بند و بار بازیگر بود و حتی خال خال را بدون حلقه ازدواج در موارد متعدد از طریق دسامبر 2019 و ژانویه.

خودی نشان داد به آمریکا در ماه مارس که زن و شوهر تا به حال به یک جای بهتر در ازدواج خود را.

“بروکس و جولین کاملا خوب و در حال کار را از طریق هر گونه مسائل آنها قبلا با آن روبرو است” این منبع گفت در آن زمان است. “در پایان روز آنها عاشق یکدیگر و آنها هنوز هم با هم.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>