جولین هاف و Brooks Laich ‘کاملا خوب’ پس از ازدواج مبارزات

در مسیر بازگشت! جولین هاف و Brooks Laich در یک جای خوب در رابطه خود را زیر قبلی خود مسائل زناشویی است.

“بروکس و جولین کاملا خوب و در حال کار را از طریق هر گونه مسائل آنها قبلا رو” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “در پایان روز آنها عاشق یکدیگر و آنها هنوز هم با هم.”

ما را شکست این خبر در ماه ژانویه که زن و شوهر — که بحباله نکاح در اوردن, در جولای 2017 — “بودند دچار مشکلات” در ازدواج خود را در ماه دسامبر 2019.

یک منبع دوم گفت: ما که Hough, 31 و Laich, 36, بودند “رفتن را از طریق یک پچ خشن.”

Julianne Hough and Brooks Laich 'Are Totally Fine' After Marriage Struggles
جولین هاف و Brooks Laich attendIndustry رقص جوایز و سرطان بهره مند نشان می دهد در لس آنجلس در 14 Aug 2019. عکس Broadimage/شاتر

خودی افزود: “آنها هر دو شده است در مکان های مختلف برای کار به طوری که آنها نتوانسته اند به صرف زمان زیادی با هم این چند ماه گذشته.”

این بازیکن هاکی اشاره کرد در مسائل زناشویی در ماه دسامبر زمانی که او به اشتراک گذاشته شده از طریق Instagram که خود را تا سال 2020 هدف این بود که “کار بر روی تبدیل شدن به یک مرد بهتر یک نسخه بهتر از من است.”

از آن پس هاف خال دار شده است را بدون حلقه ازدواج در موارد متعدد. این رقص با ستاره ها قاضی حلقه گم شده بود در Instagram ویدئوها که او ارسال شده در دسامبر و ژانویه. هاف نیز نمی پوشیدن حلقه در حالی که cohosting ان بی سی آستانه سال جدید با کارسون دالی در دسامبر 31.

“جولین نمی فکر می کنم در مورد حلقه او و او با پوشیدن آن است که به برخی از مرتب کردن بر اساس بیانیه” یک منبع گفت: ما در ماه ژانویه است.

خودی افزود که گریس: زندگی ستاره “پوشیدن نیست آن مگر اینکه او نیاز به” و “بیشتر از زمان او را در حال اجرا در اطراف از تمرینات و غیره.”

این منبع ادامه داد که این جفت ارز “را ” sabbaticals’ دور از هر یک از دیگر, اما پس از آن آنها همچنین تفکر با یکدیگر و تمرکز بر درمان است.”

اگر چه زن و شوهر با آن مواجه شده اند برخی از موانع هاف و Laich باید پا را با هم چندین بار. در حال رشد بودند خال خال بغل کردن و یا خارج از هالیوود Burbank فرودگاه در ماه ژانویه است. یک ماه بعد زن و شوهر رفت و برای صبحانه در جوآن در سوم کافه در لس آنجلس. Laich نیز پیوست هاف در روز ولنتاین به حمایت از او به عنوان او آماده برای تعامل زبان برای Kinrgy جنبش است.

Laich نشان داد در مه قسمت از خود و Gavin DeGraw‘s “چگونه مردان فکر می کنم” پادکست که به تازگی او ساخته شده و تمایلات جنسی خود یک اولویت در زندگی خود — با تشکر از همسر خود.

“هیچ چیز کثیف می تواند وجود داشته باشد بین دو نفر در عشق,” او توضیح داد. “بخش بزرگی از سفر من در سال 2020 است که به بررسی تمایلات جنسی من است. و که من به این معنی نیست که اگر من گی هستم یا راست. منظورم این است که در روابط جنسی چیست, تمایلات جنسی من و آنچه من ولع مصرف و چه خواسته من و آنچه که من همسر?”

Laich افزود: “من به یک سمت جدید از زندگی است که من هرگز به کاوش و یا فکر به اکتشاف. این شگفت انگیز است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de