قاضی نمی رایگان میشیگان نوجوان ارسال شده به اطفال بازداشت و پس از انجام آنلاین مدرسه


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

این داستان بود co-منتشر شده با مطبوعات آزاد دیترویت و پل مجله.

میشیگان قاضی دادگاه خانواده در روز دوشنبه را تکذیب کرد یک حرکت برای آزادی یک نوجوان که برگزار شده است در یک نوجوان مرکز از اواسط ماه مارس برای نقض آزادی مشروط پس از انجام آنلاین مدرسه گفت: این دختر را بهره مند از ادامه درمان وجود دارد.

“من فکر می کنم شما دقیقا همان جایی که شما قرار است به” قاضی از Oakland County دادگاه خانواده تقسیم مری الن برنان گفت: 15 ساله. “شما گل وجود دارد اما کار بیشتری باید انجام شود.”

این تصمیم با وجود بحث از وکلای نوجوان, فضل* که درمانی و آموزشی در حمایت از او دریافت در تاسیسات ناکافی هستند و یک بیانیه دادستان است که دفتر خود را پشتیبانی می کند او را آزاد کند. Caseworkers برای دادگاه و کودکان را ایجاد کرد که در آن او است که برگزار می شود شهادت او باید نگه داشته شود در این مرکز تا او کامل monthslong برنامه.

پس از شنیدن فضل و مادر Charisse آغوش برای بیش از یک دقیقه اولین بار با آنها تماس فیزیکی پس از 14 ماه مه به دلیل COVID-19 محدودیت. آنها sobbed با صدای رسا از طریق ماسک خود را قبل از خروج از دادگاه به طور جداگانه.

در طول دو ساعت جلسه در شهرستان اوکلند دادگاه برنان همچنین نصب یک دفاع از خود تصمیم گیری اولیه در ماه مه به جای گریس در بازداشت برای نقض آزادی مشروط زیرپا حدود 45 دقیقه به بازگویی مشکل ارتباط بین دختر و مادرش.

برنان شروع به صحبت کردن به طور مستقیم به دختر گفت: او می خواست برای اطمینان از اطلاعات در رکورد: “امروز صبح برای شما احترام آن است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود. چون من در مورد رفتن بیش از همه تلخه همه منفی همه قبل از تلاش در کمک به. من رفتن را از طریق آن همه است.”

این مورد که کشیده ملی بررسی شد مفصل در یک ProPublica, ایلینوی, بررسی co-منتشر شده در هفته گذشته با مطبوعات آزاد دیترویت و پل مجله. آن را برانگیخته چندین تظاهرات در خارج از دادگاه و اعضای کنگره قانونگذاران ایالتی و بیرمنگام مدارس عمومی اعضای هیئت مدیره به نام فضل انتشار. دادگاه عالی میشیگان را نظارت آژانس باز کرده است یک بررسی از این روش در موارد.

روز دوشنبه جلسه پس از فضل جدید وکیل Jonathan Gonzalez ثبت یک حرکت پنج شنبه درخواست از دادگاه برای بررسی این پرونده و ارسال کنید.

برنان محدود به بحث گریس “پیشرفت و نامزدی” در برنامه درمان. او را تکذیب کرد گریس ‘وکیل مدافع’ تلاش به بحث اصلی خود تصمیم به بازداشت نوجوان برای نقض آزادی مشروط و نمی خواهد اجازه می دهد تا شهادت از گریس معلم آموزش و پرورش ویژه.

دفتر دادستان است تا روز جمعه برای پاسخ به Gonzalez حرکت به تجدید نظر در حکم نقض آزادی مشروط و برنان گفت که او خواهد شد و سپس موضوع یک نظر نوشته شده.

فضل بود و یک دانشجوی سال دوم دبیرستان در بیرمنگام مدارس دولتی هنگامی که او به اتهام حمله و سرقت در سال گذشته برای حوادث که در آن او بیت او و مادرش انگشت کشیده و موهای خود را به سرقت برده و یکی دیگر از دانشجویان را در تلفن همراه.

او قرار داده شده در مشروط شدن در اواسط ماه مارس و در میان دیگر نیاز به تکمیل مدرسه. فضل که دارای ADHD و دریافت آموزش های ویژه خدمات تلاش کرد با انتقال به آموزش آنلاین و پشت افتاد که نخلستان دبیرستان متوقف فرد در یادگیری به دلیل COVID-19. او افسر عفو مشروط ثبت تخلف در برابر او در مارس 5, دو هفته به مشروط شدن.

در مه 14, Brennan یافت فضل به جرم نقض آزادی مشروط به “عدم ارسال هر مدرسه و بلند شدن برای مدرسه.” او دستور داد او را بازداشت انعقاد فضل بود یک “تهدید به (این) جامعه” بر اساس قبل به اتهام حمله و سرقت است. فضل قرار داده شد در امن بازداشت در کودکان روستا در حومه دیترویت برای حدود سه هفته پس از انتقال به مسکونی برنامه درمان در مرکز.

تصمیم به بازداشت فضل آمد در حالی که دولت عامل بود تحت یک سفارش از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer برای از بین بردن هر گونه بازداشت یا مسکونی قرار دادن مگر اینکه یک فرد جوان را مطرح کرد “قابل توجه و فوری ایمنی خطر به دیگران است.”

در روز دوشنبه جلسه گریس مورد هماهنگ کننده در کودکان ایجاد کرد و قاضی خواندن از مسئول پرونده گزارش گفت: دختر رفتار خوب و درگیر شده است با برنامه درمانی. او همه این اهداف شد “ستاره اقامت” یک هفته در این ماه است و در حال حاضر در دوم از پنج مرحله در برنامه است. هر مرحله در حدود یک ماه به صورت هماهنگ در گفت و او توصیه می شود که فضل این برنامه کامل است. که یکی دیگر از سه و نیم ماه, او گفت:.

دادگاه مسئول پرونده نیز توصیه می شود که فضل در برنامه باقی بماند. “آنها را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی” که مسئول پرونده, اشلی اسقف گفت. “در صحبت با مادر او گزارش کرده اند قادر به برقراری ارتباط خیلی بهتر (Grace) است که بیشتر خود آگاه او جدی تر او بیشتر متفکر.”

“وقتی که من خواندن این گزارش این است که به خوبی به عنوان آن می شود. … این عالی است. او در نقطه او به خوبی انجام می دهند او مشغول” برنان گفت. او بعدها گفت: “بدترین چیزی که من می توانید انجام دهید این است که می گویند شما در حال انجام بزرگ, در حال حاضر, اجازه دهید به شما خانه و تماشای همه چیز را منفجر.”

اما فضل صحبت به قاضی گفت: او خوب رفتار نشان داد او آماده بود برای رفتن به خانه. “من می دانم که من می توانم خودم را کنترل کنم. … که درگیری نباید تعریف که من باید در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد: “من می توانم احترام می باشد. من می تواند مطیع. من احساس می کنم که به طور کامل نادیده گرفته و بدون جرم.”

او و وکیل او استدلال او شده است “محروم” از آموزش و پرورش و درمان است. او بین 30 و 60 دقیقه از درمان فردی دو بار در ماه است و تا به حال سه جلسات مشترک با او ، قبل از بازداشت او در دیدار با یک درمانگر دو بار در هفته علاوه بر خانواده درمانی و دانشگاهی تدریس خصوصی فضل و مادر او گفته اند.

“من باور دارم قرار دادن در صفحه اصلی با همان سازگار درمانی که من از قبل و عشق و حمایت است که همیشه در اطراف من خواهد بود سود برای خودم مادر در خانواده و جامعه” فضل گفت.

برای مدرسه فضل بوده است ارائه بسته های مواد از منطقه محلی که به او گفته شده است ناکافی است. “من پشت در من واقعی تحصیل در حالی که در اینجا. تحصیل در اینجا این است که در زیر سطح آموزش و پرورش,” او گفت:. “و من می دانم که شما ممکن است به نظر می رسد فکر می کنم که این مجازات است اما در قلب من, من احساس می کنم این درد و از دست دادن به عنوان اگر آن را یک مجازات است.”

برای اولین بخش از جلسه برنان دقیق گریس ستیز ارتباط با مادر در طی چه او را به عنوان “دیوانه” و با استناد به پرونده های پلیس و رفاه کودک گزارش عمدتا از 2017 و 2018. گزارش توصیف فضل فریاد هل دادن مشت زدن و گاز گرفتن مادر او و مادر او را ناتوانی در کنترل و دختر او را به قاضی گفت. او همچنین با اشاره به گریس روان بهداشت درمان و مشکلات در مدرسه ، از جمله سرقت از مدرسه فن آوری و همچنین خدمات اجتماعی حمایت برای کمک به حل و فصل درگیری بین مادر و دختر.

این ProPublica تحقیقات اشاره به گزارش پلیس و دیگر سوابق مورد لطف رفتار از جمله این که او وارد یک دادگاه انحراف برنامه در سال 2018 در او و مادرش درخواست برای “incorrigibility.” در آن زمان فضل توافق برای شرکت در مشاوره و استفاده از دستگاه های الکترونیکی.

اما در تشکیل پرونده نقض آزادی مشروط این افسر عفو مشروط که به نظر نمی رسد در دادگاه روز شنبه تنها با ذکر ناقص مدرسه. او گفت: Charisse گزارش شده است که دختر او انجام نمی دهد هر چند مادر گفت: “صحبت از نا امیدی. Charisse پس از آن گفت: دختر او نیاز به زمان برای تنظیم به آموزش از راه دور.

برنان که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد گفت: “او تا به حال احساس نمی شود آن را امن برای ارسال گریس خانه پس از نقض آزادی مشروط به دلیل “حوادث متعدد خشونت” و او نمی خواهید برای قرار دادن آنها را در یک گرم “جعبه” با هم زمانی که خانواده ها به طور کلی بودند ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر.

“او بازداشت نشده چرا که او نمی نوبه خود مشق شب خود را در” برنان گفت: در یک نقطه در طول دادرسی در نظر گرفتن یک مکث طولانی به نگاه کردن در دادگاه. “او بازداشت شد چرا که من او را در بر داشت به یک خطر آسیب به مادر او بر همه چیز من می دانستم.”

در اصل نقض آزادی مشروط شنوایی در مه, گریس شهادت مادر که دخترش بود نه برای او ایجاد هر گونه آسیب فیزیکی در طول دوره مشروط شدن. فضل گفت: در روز دوشنبه شنوایی وجود داشته است هیچ جسمی مجادلات بین دو بعد اصلی اتهام ضرب و شتم در ماه نوامبر است و هیچ سابقه پلیس از هر گونه.

در صدور تصمیم برنان گفت که او می خواست دختر را به موفقیت خواست او را به “خودتان فرصت بدهید به دنبال از طریق و پایان چیزی.”

او همچنین با اشاره به نوجوان کار با یک برنامه در کودکان ایجاد کرد برای آماده سازی پناهگاه سگ برای تصویب. “من می خواهم شما را به پایان برساند. سگ می خواهم شما را به پایان برساند. واقعا” او گفت:.

Gonzalez فضل وکیل گفت: پس از این جلسه است که او قصد دارد به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری. “ما می خواهیم او را پشت در خانه با مادر خود,” او گفت:.

به عنوان فضل و مادر او را در آغوش گرفت قبل از خداحافظی, Charisse به او گفت به “قوی باقی بماند.”

با سر خود را بر او و مادرش شانه فضل جواب داد: “من نمی توانم.”

ProPublica است که با استفاده از نام میانی برای نوجوان و مادرش او را برای محافظت از هویت خود است.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>