Joy Behar در نظر گرفتن استراحت از ‘نمایش’ میان Coronavirus تهدید

گرفتن یک استراحت! Joy Behar قرار دادن او حضور در این نمایش در مکث میان شیوع کروناویروس.

این نشان می دهد بحث میزبان 77, تصمیم گرفته است به طور موقت مرخصی پس از این ویروس که در چین نشات گرفته است در ادامه به گسترش در سراسر جهان است. او اعلام کرد که او در کوتاه مدت خروج در طول پنج شنبه, مارس 12 مداخله از این دیدگاهکه هوا در روز جمعه 13 مارس به انواع مختلفی گزارش شده است.

“من در یک گروه در معرض خطر بالاتر به دلیل سن و سال من, اما من کاملا سالم” Behar نشان می دهد در نشان می دهد با توجه به خروجی. “من نمی نگاه سن و سال من است اما من در واقع وجود دارد. شماره من سرگیجه می سازد.”

در حالی که هیچ کس در نشان می دهد و یا هر یک از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای ویروس کمدین انتخاب کرده است به حذف خودش از هر گونه آسیب احتمالی برای آینده قابل پیش بینی. شروع هفته آینده او را نمی خواهد مداخله را نشان می دهد اما همانطور که در حال حاضر او costars گلدبرگ Whoopi, مگان مک کین و آفتابی Hostin ادامه خواهد داد تا در نقش خود است.

بیش از 10 عمده ایالات متحده رویدادهای سازمان ها و پارک خود را اعلام کرد تعطیلی یا تعویق کنسرت, بازی و بیشتر در روز پنج شنبه. MLB به عقب رانده روز افتتاحیه برای سال 2020 حداقل دو هفته و همه متوقف مانده بهار, آموزش بازی ها, مؤثر, از شنبه.

دیزنی لند را تعطیل از شنبه, مارس 14 تا پایان ماه که نشانه چهارم آن بسته شدن در آن 65 سال سابقه. جنون مارس لغو شد پس از NCAA مقامات قبلا گفته طرفداران که تنها بازیکنان خواهد بود در این بازی.

فیلم مانند یک محل آرام بخش دوم و سریع و خشمگین 9 را تحت فشار قرار دادند و خود را از تاریخ انتشار تا زمانی که آن را امن برای مردم به دیدن آنها را در تئاتر.

این تعطیلی و پندار و اعلام یک روز پس از, بازیگر , تام هنکس و ریتا ویلسوننشان داد که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که کار در استرالیا.

“سلام دوستان” هنکس, 63 آغاز شد و پیام خود را به پیروان خود از طریق Instagram در چهار شنبه, مارس 11. “ریتا و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد.”

این داستان اسباب بازی بازیگر افزود: “مقامات پزشکی باید پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده است.”

به عنوان پنج شنبه, نیویورک تایمز گزارش داد که 132,300 مردم در سراسر جهان بدست بیمار از ویروس و 4,954 فوت کرده اند که بیشتر آن شده است در سرزمین اصلی چین است.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>