روزنامه نگاران رنگ: درخواست برای ProPublica در حال ظهور است خبرنگاران برنامه

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

چه Marketplace را به ظهور خبرنگاران برنامه ؟

نوظهور خبرنگاران برنامه فراهم می کند یک $9,000 دستمزد همراه با مشاوره و سفر به موسسه ملی به کمک کامپیوتر گزارش کنفرانس و دفتر نیویورک (یا در این سال های مجازی برنامه نویسی!), برای پنج نفر در هر سال است که کار می کنند و یا می خواهید به کار در دانشکده روزنامه نگاری رسانه ها: روزنامه, وب سایت های ایستگاه های رادیویی و یا تلویزیونی. بررسی های قبلی همکاران و در اینجا اعمال می شود.

چرا Marketplace را به ظهور خبرنگاران برنامه وجود دارد ؟

مردم از رنگ هستند کمتر در کشور ما اتاق های خبر. یک نظرسنجی که توسط انجمن آمریکایی از اخبار ویراستاران نشان می دهد که مردم از رنگ را تشکیل می دهند فقط یک چهارم از ایالات متحده در اتاق های خبر — که خود را تنها در میان اتاق های خبر که تصمیم به پاسخ به این نظر سنجی. اغلب کسانی که اعداد کوچکتر حتی در اتاق های خبر با تمرکز بر گزارش های تحقیقی.

ProPublica منافع مقرره در حال توسعه بیشتر اقلیت روزنامه نگاران. ماموریت ما این است که به درخشش نور در سوء استفاده از قدرت تولید داستان از نیروی اخلاقی که موجب تغییر دهید. در حال حاضر وجود دارد چند خبرنگاران از رنگ است که تخصص در تحقیقات. بدون صدای خود و دیدگاه وجود دارد که به هر دلیل به این باور است که مهم داستان در حال نادیده گرفته شده است. ما اعتقاد داریم که بهترین راه را در مورد تغییر معنی دار این است که نگاهی به رویکرد جامع مقابله با موانع برای ورود به حرفه روزنامه نگاری — به خصوص روزنامه نگاری تحقیقی. این شامل موانع مالی و دسترسی محدود به اوایل فرصت های شغلی. این چیزی است که این برنامه با هدف به آدرس.

من واجد شرایط برای این برنامه ؟

در حال ظهور گزارشگران برنامه به طور خاص طراحی شده برای کسانی که ممکن است پیدا کردن روزنامه نگاری تحقیقی غیر قابل دسترس. همه دانش آموزان خواهد شد که جوانان یا سالمندان در این سال تحصیلی واجد شرایط درخواست و آمریکایی های آفریقایی تبار, Latinos و افراد دیگر از رنگ به خصوص تشویق به انجام این کار. انتظار می رود شرکت کنندگان را یک بار دوره کامل در طول 2019-20 سال تحصیلی. متقاضیان همچنین باید نشان دهد نیاز مالی. هدف از این حق الزحمه به کالج روزنامه نگاری در دسترس به دانش آموزان برای آنها آن خواهد بود در غیر این صورت از لحاظ اقتصادی دور از دسترس است.

هستند دانش آموزان دبیرستان های اخیر فارغ التحصیلان و یا دانشجویان فارغ التحصیل واجد شرایط برای این برنامه ؟

آن است که تنها در دسترس برای دانش آموزان خواهد شد که جوانان یا سالمندان در این سال تحصیلی. دانش آموزان دبیرستان های اخیر فارغ التحصیلان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند واجد شرایط برای این برنامه است.

من نه از آمریکا ساکن است. من واجد شرایط برای درخواست?

هیچ. نوظهور خبرنگاران برنامه تنها به ساکنان ایالات متحده.

آیا ایالات متحده اقامت? شما می توانید هر یک استثنا برای این قانون ؟

ساکنان ایالات متحده در حال شهروندان ایالات متحده یا مقیم بیگانگان. ما نمی خواهد هر گونه استثنا برای این قاعده است.

هنگامی که این برنامه به طور معمول اجرا شود ؟

در این سال برنامه را اجرا خواهد کرد از سپتامبر تا ماه ژوئن با مربیان و شرکت کنندگان در برنامه در تماس با ما از طریق تلفن و ایمیل.

چگونه mentorships کار می کند ؟ آیا من برای انتخاب معدن یا یکی اختصاص داده به من ؟

مدیر برنامه خواهد شد را به حساب منافع بیان شده در نرم افزار خود را به شما مطابقت با یکی از بزرگ ما روزنامه نگاران در سال.

آیا من به کار بر روی داستان با ProPublica?

بله! به عنوان ظهور خبرنگار شما را وادار به انتخاب بین کمک در Marketplace داستان و یا کار خود را با بررسی یک مربی هدایت.

وجود دارد به طور منظم معیار است که نیاز به ملاقات کرد به واجد شرایط برای ادامه کمک های مالی?

هیچ حق الزحمه از $4,500 پرداخت خواهد شد در آغاز و میدوی نقطه از برنامه است.

اگر من هر گونه سوال است که پاسخ داده بودند در اینجا چه کسی تماس بگیرم?

ایمیل [email protected] با هر گونه سوال اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>