Jourdan Dunn حیرت زده کرد در صورتی تنظیم شده در حالی که در بورلی هیلز


Jourdan Dunn Online VIP
Jourdan Dunn حسن نیت ارائه میدهد از H&M

وبلاگ بودند و در مورد این هفته از اردن دان پوشیدن مطابق داغ پینک بالا و شلوار مجموعه H&M Studio بهار تابستان 2020 مجموعه راه اندازی به جاستین و هایلی بیبر (موسوم بالدوین) با بهره گیری از یک عاشقانه آبگرم تاریخ در بورلی هیلز به Kylie Jenner داشتن دختران شب در وست هالیوود. خوانده شده در برای پیدا کردن بیشتر از آنچه که ستاره شده اند تا!

Jourdan Dunn جشن اندازی H&M Studio بهار تابستان 2020 مجموعه در بورلی هیلز.

ارین و سارا فاستر نامگذاری شد به عنوان چهره های جدید از جو جین بهار و تابستان سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

استیون جکسون, مت بارنز و کوین دورنت جشن NBA All-Star weekend در یک رویداد خصوصی در STK شیکاگو توسط Showtime و نخبگان سازمان دیده بان ساز Roger Dubuis.

— Ruinart شامپاین پرده برداری از دو فکری تجارب هنری توسط هنرمندان دیوید Horvitz و دیوید Aiu Servan-شرایبر در کتیبه لس آنجلس.

Ashley Greene Online VIP
اشلی گرین ماه فوق سبک

اشلی گرین با ماه فوق سبک به عنوان او در زمان عکس ها با دوستان در Elton John AIDS Foundation, مشاهده در L. A.

کارول Radziwill پرداخت ادای احترام به عکاس بیل کانینگهام در CFDA برتر از زمان بیل کانینگهام در Bistrot لئو در اسپانسر شده از طرف مک و Nordstrom.

همین C به میزبانی لوی All-Star Weekend توپ-B-Q رویداد در گادفری پشت بام هتل در شیکاگو است.

Cast of Hunters Online VIP
بازیگران ‘شکارچیان’ کیت Mulvany لوئیس اوزاوا, اسیایی, جق زدن, Boone, Saul Rubinek نیکی Toscano, دیوید ویل و گرگ Austin ژست برای عکس. گرگ Noir

— بازیگران شکارچیان از جمله کیت Mulvany, Louis اوزاوا, تیفانی, Boone, Saul Rubinek, نیکی Toscano, دیوید ویل و گرگ Austin متوقف شده توسط شکارچیان Grindhouse تجربه در L. A.

جاستین و هایلی بیبر جشن روز ولنتاین و روز راه اندازی خود را ‘تغییرات’ آلبوم در Tomoko آبگرم در بورلی هیلز.

Kylie Jenner لذت می برد شام در ROKU غرب هالیوود با Stassie Karanikolaou و Yris پالمر برای قبل از جشن روز ولنتاین به دنبال یک حزب در پسر خوب.

Valerie Greenberg Online VIP
شیوه زندگی و کارشناس در هوا میزبان والری گرینبرگ. برایان Cerda

— شیوه زندگی و کارشناس در هوا میزبان والری گرینبرگ همکاری با ملکه فلور به دوش حزب مهمانان در بدن کامل موردتوجه بدنسازی پیش نمایش با گل رز که برای آخرین بار در سال است.

— Louis Vuitton با همکاری کتیبه لس آنجلس به صورت ویژه و خارج از سایت نمایشگاه از خانه را انجام Nomades مجموعه در شیر Studios in L. A.

— نویسنده و کارگردان Michael کونکا برنده بهترین فیلم مستقل برای موسیقی خود را تلنگر از ویژگی های من در اطراف شرکت نوشته شده توسط Dan Rojay در هالیوود حلقه های مستقل جشنواره فیلم مراسم اهدای جایزه در L. A. Live.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>