Joshua Jackson, بوسه, حامله, همسرم, دکتر ترنر-اسمیت روز قبل از تاریخ مقرر: عکس

جاشوا جکسون نشان داد برخی از PDA با زن حامله, همسرم, دکتر ترنر-Smith, روز قبل از تاریخ مقرر.

این زن و شوهر که در انتظار اولین فرزند خود — دختر — پا برای صبحانه با مادر فیونا جکسونو ترنر-اسمیت برادر Brandon Smithدر L. A. روز شنبه, مارس 14.

بابا-به-توان به قرار دادن بازوی خود را در اطراف خود را شانه و جفت متوقف شد برای یک بوسه به عنوان آنها در خیابان راه می رفت در آب و هوای بارانی.

خود تفرج آمد و تنها چند روز پس از داوسون کریک آلوم 41 صحبت در مورد ورود قریب الوقوع خود را و شوخی در مورد به دست آوردن وزن کودک خود را.

“ما 19 روز دور, بنابراین من نوع از زمان برای همدردی وزن,” او گفت: Access Hollywood بر روی پنج شنبه, مارس 12. “تنها فرد ولع مصرف [من تا به حال در طول بارداری] و این واقعا تنها به طول انجامید دو روز بود Oreo, milkshake.”

ترنر-Smith, 33, تایید کرد در ماه فوریه در ظاهر در گراهام نورتون نشان می دهدکه آنها با داشتن یک پدر و امر بازیگر گفت که او تعجب نیست در مورد جنسیت, اعتراف, “خانواده من واقعا باید پسران, بنابراین من می دانستم.”

ما هفتگی اخبار شکست در دسامبر 2019 که جاشوا و ملکه & Slim star ازدواج کرده بودند و در انتظار اولین فرزند خود.

کانادا بازیگر گفت که زن و شوهر “از هم” که ترنر-اسمیت باردار بود. “ما به نوعی تا به حال اگاهی. چرخه تغییر” او نشان داد. “این بود که به معنای واقعی کلمه شاد ترین لحظه زندگی من است. او مشغول به کار بود به خارج از شهر و از من خواست او را به نگه کردن یک زن و شوهر روز قبل از گرفتن آزمون و بنابراین ما می تواند آن را انجام دهد با هم.”

این Nightflyers بازیگر gushed بیش شوهرش در یک Instagram پست در ماه گذشته به عنوان آنها جشن روز ولنتاین است.

“ما 2 روز ولنتاین و آن را حتی بیشتر جادویی از اول! در اینجا به یک عمر از آنها. مبارک روز ولنتاین برای کسی که می بیند روح من و نگه می دارد قلب من شما را دوست دارم, کودک, پدر, 🤗 🥰 ” او زیر نویس یک سری از عکس ها از جاشوا و همچنین به عنوان یک کلیپ از حاشیه بازیگر مالش او را باردار معده به عنوان آنها هر دو لبخند زد.

در پایین حرکت برای دیدن عکس از خانواده زن و شوهر در تفرج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im