جاش Gottheimer یک دموکرات که رای اعتماد با جمهوری خواهان. او چالش اصلی است تا حرارت.

در اوایل این ماهبه عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس جاروب کشور نیوجرسی دموکراتیک Rep. جاش Gottheimer با حضور در مراسم عزاداری از مرگ جورج فلوید. روز بعد او توییتی در مورد مشارکت خود در این رویداد تعهد به پیوستن به “مبارزه برای پایان دادن به تبعیض و نفرت و تمام اشکال نژادپرستی است.”

توییت خود استناد یک تعداد انگشت شماری از پاسخ پرسیدن چه Gottheimer انجام داده بود به عنوان یک قانونگذار برای رسیدگی به خشونت پلیس. چرا تا به حال او ندارد و امضا در ماساچوست دموکراتیک تشکر. Ayanna Pressley قطعنامه در محکومیت خشونت پلیس و خواستار پایان دادن به نظامی پلیس به عنوان مثال?

ظرف چند روز Gottheimer امضا بر روی پلیس لایحه مطرح شده توسط کنگره سیاه حزبی صندلی کارن باس در ژوئن 8 که شامل اقدامات به منظور ارتقاء پلیس پاسخگویی, از بین بردن تبعیض آمیز پلیس شیوه و بهبود شفافیت و جمع آوری داده ها. کنگره سیاه حزبی تایید او دیروز. “من افتخار می کنم به cosponsoring قانون جدید به رهبری کنگره سیاه حزبی — عدالت در پلیس عمل می کنند — برای افزایش پاسخگویی آدرس تبعیض نژادی و کمک به صرفه جویی در زندگی” Gottheimer در بیانیه ای گفت به رهگیری.

ابتدایی خود را حریف Arati Kreibich شده است حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در جامعه است و با استفاده از این سیاسی لحظه به رسم کنتراست با وقت. وجود دارد یک حس غالب در بسیاری از شهرهای کوچک در حومه شهر “‘نه در جامعه و نه پلیس.’ و آنچه که این جنبش در حال انجام است که واقعا برگزاری این آینه به ما و به ما نشان میدهد که لزوما مورد نمی,” او گفت:. “در مقایسه با حریف من که حاضر به استفاده از عبارت ‘خشونت پلیس,’ حاضر به استفاده از آن.”

او در طول زمان نسبتا کوتاه در کنگره Gottheimer است موقعیت خود را به عنوان یک متحد به اجرای قانون است. در ماه مه فقط 10 روز قبل از فلوید را به قتل توسط پلیس مینیاپولیس تنظیم کردن تظاهرات Gottheimer با افتخار جشن ملی پلیس در هفته و bragged در مورد خود را 100 درصد تایید امتیاز از انجمن ملی پلیس و سازمان. “من همیشه پشت نیوجرسی اجرای قانون فقط به عنوان آنها به ما گفت:” در مارس 15 مطبوعاتی.

Gottheimer که انتخاب شد در سال 2016 به نمایندگی از نیوجرسی 5 منطقه در شمالی بخشی از دولت است که شاید بهترین و شناخته شده برای رای گیری به طور مداوم با جمهوری خواهان — او رای دادند با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 55 درصد از زمان آخرین جلسه و 77 درصد از زمان در سال 2018 — و وحشتناک ، انتخاب به عنوان بخشی از یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن موج Gottheimer بدبختانه این منطقه که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تنگ با 48.8 درصد در سال 2016 از قرمز به آبی. او در ادامه به رای دادن در خط با رئیس جمهور در مورد مسائل از مهاجرت به سقط جنین.

Kreibich عصب شناسی و گلن راک عضو شورای جالب اینجاست که داوطلب برای Gottheimer در طول اولین انتخاب مجدد در انتخابات سال 2018 است. او الهام گرفته شده است که دموکرات ها قادر تلنگر منطقه اما در نهایت رشد سرخورده توسط Gottheimer ثبت و راه اندازی خود را چالش اصلی در برابر او در ماه ژوئیه گذشته. او تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن او و پس از او پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار مبارزه در سال گذشته مانع دموکراتیک تلاش را برای حمایت از کودکان در بازداشت است.

“2016 انتخابات اتفاق افتاد و آن دنیا را تکان داد وجود دارد و مشخص در قبل و بعد از,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را بخشی از آنچه که انگیزه او برای اجرا به صورت محلی ، تماشای Gottheimer دوره دوم احساس “مانند یک خیانت” او گفت: “تقریبا از اولین رای به بعد.”

“او نه تنها نشده بود تا برای ارزش های ما در کنگره” Kreibich گفت: “او را نیز به طور فعال مشغول به کار در برابر حزب.”

بخشی از یک موج از شورشیان نامزدها در نظر گرفتن دولت از لحاظ تاریخی فاسد دموکراتیک ماشین بالا و پایین انتخابات Kreibich او بهترین جمع آوری کمک های مردمی مسافت تا کنون در این سه ماهه بالا بردن $190,000 بیش از گذشته پر کردن دوره به پایان رسید که در روز چهارشنبه. Kreibich مطرح شده $472,328 تا کنون. او مردمی کمپین حمایت از یک گروه بزرگی از داوطلبان و همچنین بیش از 100 دانش آموز همراهان که ساخته شده 200,000 تماس و ارسال 100,000 پیام های متنی. به عنوان تاریخ 7 ژوئیه اولیه نزدیک او متصلب تا یک لیست قابل توجه از تاییدیه از جمله از Pressley, ورمونت مستقل بهداشت ، Bernie Sanders, طلوع آفتاب, جنبش تقسیم کار خانواده و تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته. Kreibich انتخاباتی دریافت بیشتر کمک فردی در روز ساندرز حمایت از آنها در تمام ماه آوریل است. آنها نیز مطرح $50,000 در سه روز پس از تایید خود را.

وجود ندارد هر رای گیری عمومی در مسابقه اولیه اما انتخابات و نظرسنجی ها نشان می دهد Gottheimer با راحت شانسی برای نگه داشتن صندلی خود را در ماه نوامبر. او قریب به اتفاق جمع آوری کمک مزیت داشتن مطرح $4.36 میلیون تا کنون با حمایت قابل توجهی از بانک ها مانند مورگان استنلی دیگر عمده سهام خصوصی شرکت ها و کسب و کار عمل سیاسی کمیته.

Kreibich باقی می ماند, خوش بینانه, هر چند. او در مبارزات انتخاباتی داخلی نظرسنجی نشان می دهد که پاسخ دهندگان در مورد شنیده هر دو نامزد او می آید در 2 نقطه حاشیه او گفت: رهگیری. “ما یک فرصت عالی برای برنده شدن. و این باور نکردنی است,” او گفت:.

رای دهندگان در حال حاضر شروع به دریافت برگه های رای در این پست به این معنی که برخی از آرا در حال حاضر ممکن است در. آن باقی مانده است دیده می شود چگونه Kreibich اخیر افزایش تاثیر نتایج انتخابات. دولت اولیه در ابتدا برنامه ریزی شده برای تاریخ 2 ژوئن به تعویق افتاد در پاسخ به ادامه coronavirus همه گیر و رای-با-پست الکترونیکی گسترش یافته بود و همچنین.

Pressley تایید این هفته “واقعا نشان دهنده زنده بودن ما مبارزه است. این تنها اصلی رقیب در برابر یک وقت در تخته سنگ است که او تایید” Kreibich اضافه شده است. “این واقعا در مورد آنچه ما نیاز داریم که ما باید در این لحظه. و کسی که دیگر اعضای کنگره احساس می کنم ما باید در این لحظه است.”

Kreibich انتخاباتی است که با تمرکز بر Gottheimer را شباهت نزدیک به حزب جمهوری خواه. کمپین راه اندازی یک microsite این هفته با لینک “JoshGottheimer.جمهوری خواه” زیر پرچم “دیدار محافظه کار ‘دموکرات’ جاش GOTTHEIMER.” او پلت فرم شامل نمونه مترقی سیاست مانند مقابله با تغییرات آب و هوایی مبارزه با نژادپرستی در نظام عدالت کیفری, اجرای, شرکت, مالیات, مالیات بر ثروت در بالا 1 درصد و مدیکر برای همه است.

Gottheimer مانند بسیاری از کنگره و همکاران نشان داده است بیشتر علاقه اخیر در مسائل مربوط به خشونت پلیس و نژادپرستی در هفته های اخیر بیش از در طول زمان خود را در اتاق. در سال 2018 به پلیس نیوجرسی خیرخواه انجمن به نام Gottheimer “قانونگذار از سال است.” در سخنان خود در این رویداد Gottheimer مطمئن مخاطبان که در ادامه کمک به افزایش بودجه برای پلیس و دیگر اولین پاسخ دهندگان.

“من ادامه خواهد داد به انجام همه چیز را من می توانم در کنگره به مطمئن شوید که ما در اجرای قانون و ما پاسخ ابتدا باید منابع آنها نیاز به ما را امن نگه دارید و نگه داشتن خود را امن از جمله چنگ عقب تر از ما مالیات فدرال دلار,” او گفت:.

در حالی که خانه ترقی خواهان بودند فشار برای یک coronavirus امداد لایحه که حمایت از کار مردم Gottheimer شد لابی گری به نفع نجات payday در وام دهندگان. او اولویت مماشات به خود ثروتمند خیرین برای کمک به هل دادن خصوصی سهام و وام دهندگان دیدار لجن گزارش شده است.

به عنوان یک عضو محافظه کار سگ آبی حزبی و روسای میلیاردر-بودجه مشکل حل کمیته های پارلمانی Gottheimer به نام به بند مقررات آزاد بانک ها کمک بلوک یک لایحه است که باید کمک به بهبود شرایط برای کودکان در بازداشتگاه های اداره مهاجرت و پشتیبانی تماس برای تنظیم فدرال برنامه های وام در حمایت از شرکت های سهامی خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>