ژوزفین Skirver می گوید برنامه ریزی مراسم عروسی است ‘بیشتر استرس زا” از او فکر


Josephine Skriver Pepsi Zero Sugar Super Bowl Party
Josephine Skriver حضور پپسی صفر قند سوپر باول در نصف النهار در جزیره باغ در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در میامی فلوریدا. اسکات راث/تالار گفتگو/AP/شاتر

آماده به راه رفتن پایین راهرو? Josephine Skriver نشان داد که برنامه های عروسی نمی آیند همراه به عنوان به سرعت به عنوان او در ابتدا برنامه ریزی شده است.

“این خیلی بیشتر استرس زا از من فکر کردم:” Skriver, 26 گفت: ما هفته به طور انحصاری در مورد وضعیت او nuptials در پپسی صفر قند سوپر باول LIV پارتی در میامی. “من فکر کردم ما می تواند آن را انجام دهد, گاه به گاه, و, مانند, آسان, شادی بخش, اجازه دهید فقط آن را انجام دهد اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که می رود به [آن را] از من فکر کردم.”

دانمارکی مدل است که به نوازنده الکساندر DeLeonاعتراف کرد که آن را “قطعا” یک تابستان عروسی و از این که آن را به یک “واقعا سرگرم کننده روز” هنگامی که همه چیز انجام می شود.

خبر خوب این است که از نامزد 30 است که با آن همه است. “او مانند 100 درصد برنامه ریز” دانمارک بومی توضیح داد. “او مختصات. من فقط به نظاره نشست و من به ‘کودک ما انجام می شود هنوز رتبهدهی نشده است؟’ او دست.”

وقتی که می آید به او لباس که جزئیات است که هنوز نهایی. “تا زمانی که من آن را کردم همه قفل شده است و من احساس می کنم مثل من لباس با توجه به تغییرات [به] محل گفت:” خود ما. “من مانند من خلق و خوی هیئت مدیره را برای لباس و من صحبت کردن با یک طراح اما ما هنوز وجود ندارد.”

راز ویکتوریا مدل ممکن است باید این روز بزرگ مرتب شده اند فقط رتبهدهی نشده است, اما او نشان داد که او همکار مدل دوستان از جمله بورس یاس Tookesخواهد بود در لباس عروس ، “[یاس] من رفتن به بهترین دوست” Skriver گفت. “او 100 درصد رفتن به ایستادن در آنجا با من.”

Jasmine Tookes boohoo Holiday Party Bridal Party
یاس Tookes حضور boohoo.com تعطیلات حزب در نوامبر 7, 2019 در لس آنجلس ، اویدو Hrubaru/شاتر

Skriver می داند که او “واقعا دوستان خوب” به طوری که آن را می آید به لیسانس, حزب او نیست و نیاز به فکر می کنم در مورد جزئیات. “من می دانم که آنها در حال برنامه ریزی چیزی و من کمی نگران زیرا آنها تمایل به مانند من فشار به حد” او اعتراف کرد. “اما آن را خوب است. من بسیار هیجان زده هستم.”

نکته دیگر Skriver است که به دنبال به جلو به در واقع ازدواج کرده است. “راستش من خیلی در عشق با مرد,” او گفت ما. “بدیهی است که من مشتاقانه منتظر به مهمانی و عروسی, اما فقط در ازدواج و رسیدن به سطح بعدی در این رابطه [چیزی است که من بیشتر به دنبال به جلو به].”

او افزود: “من فقط نمی توانید صبر کنید به یک همسر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>