جاناتان اسکات و Zooey Deschanel رابطه گاهشمار

کامل مناسب است ؟ جاناتان اسکات و Zooey Deschanel یافت یکدیگر فقط در زمان مناسب در زندگی خود — و گردباد ارتباط در زمان طرفداران را شگفت زده کرد.

این ملک برادران و جدید دختر زاج سفید برای اولین بار ملاقات کرد در حالی که فیلمبرداری برای همسفری کارائوکه در سپتامبر سال 2019 و آمار آن را تقریبا بلافاصله. ما هفتگی تایید این خبر از عاشقانه بعید است در مدت کوتاهی پس از Deschanel تقسیم از شوهرش از چهار سال یعقوب Pechenik. The exes سهم دختر Elsie سمور و پسر چارلی گرگ.

“من از دیدن کسی که” اسکات گفت: ما یک روز قبل از اخبار روابط عمومی رفت. “من بسیار خصوصی فرد, بنابراین من به طور معمول نمی بحث در مورد آن. آن را قطعا به ویژه برای من چون من هستم مرد که می آفریند نوار در آنچه من به دنبال یک شریک. من گرفتار کردن گارد. آن را قطعا یک سورپرایز شیرین و لذت بخش.”

اسکات و 500 روز از تابستان بازیگر ساخته شده ارتباط خود را Instagram رسمی در ماه اکتبر 2019 پس از وحشت پر دو تاریخ با جلب اسکات و همسرش, لیندا افزار. جاناتان و جدید خود را شعله ارسال شده PDA عکس پس از, دو فاک, braved Halloween Horror Nights at Universal Studios در لس آنجلس.

یک منبع وحي ما در آن زمان است که این جفت ارز تا به حال “فوری شیمی” زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات کرد و پیوند بیش از عشق مشترک خود را از “موسیقی فیلم, تئاتر و پایکوبی کریسمس.” خود را به علایق و سلایق مشابه و حس شوخ طبعی آنها منجر به سرعت شروع به “ارسال پیامک و صحبت کردن در تلفن و آن را شکوفا از وجود دارد.”

از آن پس رابطه خود را حتی قوی تر رشد کرده و مرغ عشق به اشتراک گذاشته اند تعدادی از عمده عاشقانه نقاط عطف در طول راه. این HGTV ستاره و او و او را خواننده خود را جشن گرفتند اولین روز شکرگزاری با هم مدت کوتاهی پس از ساخت فرش قرمز اولین بار به عنوان یک زن و شوهر. یک ماه بعد از جفت زد در “واقعا” سال نو مبارک با یکدیگر ،

“یک بار در زندگی شما دیدار با کسی که همه چیز تغییر 😍” جاناتان زیر نویس شیرین selfie به شروع سال 2020 است.

پایین برای جزئیات بیشتر در مورد این دو رمان گردباد!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>