Jon Peters: من یک “پیر احمق’ برای ازدواج پاملا اندرسون

صحبت کردن. Jon Peters اعتراف کرد که او تاسف خود را 11 روز ازدواج به همسر جدا پاملا اندرسون.

“من کاهش یافته است, همه چیز برای پم” تولید کننده, 74, اتهام به صفحه شش در چهار شنبه, فوریه 10, اضافه کردن “او تا به حال تقریبا $200,000 در صورتحساب و هیچ راهی برای پرداخت آن, بنابراین من آن را پرداخت و این تشکر من دریافت کنید. هیچ احمق مثل یک احمق است.”

“این ادعا نه تنها به طور کامل ساخته شده, آنها مضحک” یک نماینده برای اندرسون گفت: ما هفتگی در روز سه شنبه, فوریه 11. “با وجود آقای پیترز’ زشت و تلاش مداوم برای استخراج پاسخ از خانم اندرسون او هیچ نظر برای ارائه و امیدوار است او خوب است.”

پیترز همچنین ادعا کرد که 52 ساله Baywatch آلوم پیشنهاد به او را از طریق پیام متنی. “نیازی به گفتن نیست که وقتی او texted me که او می خواست به ازدواج آن نوع از یک رویا به حقیقت می پیوندند حتی اگر من مشغول به شخص دیگری و بانوی حرکت بود,” او توضیح داد که به خروجی اخبار.

اندرسون و پیترز گره خورده گره در یک مراسم خصوصی برگزار شد در مالیبو کالیفرنیا در ژانویه 20. پس از جفت خود به پایان رسید مختصر اتحادیه کمتر از دو هفته بعد از یک منبع تایید کرد به ما که پطرس بود که تصمیم به جلو و پلاگین و که این دو هرگز به دست آمده یک مجوز ازدواج.

این بازیگر کانادایی را تایید کرد جدایی در بیانیه ای به خبرنگار هالیوود در تاریخ 1 فوریه. “من شده اند نقل مکان کرد و با استقبال گرم به جان و اتحادیه,” او گفت: انتشار. “ما بسیار سپاسگزار خواهد بود برای حمایت خود را به عنوان ما نگاهی به برخی از زمان جدا به ارزیابی مجدد چه می خواهیم از زندگی و از یک دیگر. زندگی یک سفر است و عشق یک فرایند است.”

او ادامه داد: “با این حقیقت در ذهن ما متقابلا تصمیم گرفت برای قرار دادن خاموش به طور رسمی از ما گواهی ازدواج قرار داده و ایمان ما در این فرآیند است. با تشکر از شما برای احترام به حریم خصوصی ما.”

در پی جدایی خود را, اخبار, سابق , Playboy , مدل, مشترک, نقل قول در مورد عشق از طریق Instagram. “عشق یک خطر … 🌹” او زیر نویس یک عکس از خودش راه رفتن در ساحل. “جنون است که همیشه همان چیزی که به انجام و در انتظار نتایج متفاوت است.”

قبل از گفتن “من” به پطرس اندرسون شده است چهار بار ازدواج. او با تامی لی از سال 1995 تا 1998 Kid Rock از سال 2006 تا 2007 و به ریک ‘ ثانیه saloman از سال 2007 تا 2008 و بار دوم از سال 2014 به 2015. او سهام فرزندان براندون Thomas Lee, 23 و دیلن Jagger, لی, 22 با 57 ساله Mötley Crüe برای حرکت سوپاپ ماشین.

پیترز در ضمن ازدواج بازیگر Lesley Ann Warren از سال 1967 به سال 1977 کریستین پیترز از سال 1987 تا 1993 و Mindy پیترز از سال 2001 تا 2004. او همچنین دارای 12 سال عاشقانه با Barbra Streisand آغاز شد که در اواسط دهه 1970 به طول انجامید و تا سال 1980.

پیترز سهام و پسر کریستوفر Peters, 51, با, Warren 73 و دختران Caleigh Peters, 31 و Skye Peters, 30, با کریستین 66.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>