جان Gosselin سهام عکس با مادر هانا برای کوبه #GirlDad ادای احترام

جان Gosselin مشترک یک عکس با یکی از پنج دختر, هانا برای ویروسی کوبه برایانت #GirlDad ادای احترام.

سابق واقعیت تلویزیون ستاره, 42 ارسال شده عکس در Instagram در روز جمعه, دسامبر 31. این نشان می دهد که 15 ساله با سلاح های پیچیده در اطراف پدرش به عنوان آنها هر دو لبخند در حالی که نما در مقابل یک شومینه در خانه در ریدینگ پنسیلوانیا.

“عشق دیدن این. این است که بسیار زیبا” یکی از طرفداران نوشت: در حالی که فرد دیگری می گوید: “پدر و دختر عشق!!!”

یکی دیگر از اشاره به جان جدا رابطه با برخی از بچه های دیگر او که او سهام با همسر سابق کیت Gosselin.

“عشق هانا!!” فن نوشت. “مطمئن هستید که می خواهید خود را دیگر 4 دختران شروع خواهد آمد در سراسر. فقط به خاطر اینکه آنها هنوز به این معنا نیست که آنها نمی خواهد! ادامه جنگ برای آنها.”

هانا و برادر Collin همچنین 15 زنده با جان در حالی که باقی مانده sextuplets, الکسیس, Aaden جوئل و لی زنده با کیت. دوقلوها کارا و Mady, 19 در حال حاضر در کالج.

این #girldad برچسب در سراسر رسانه های اجتماعی پس از ESPN لنگر Elle دانکن گفت: داستان در مورد یک گفتگو با افسانه NBA قبل از ژانویه 29, مرگ در سقوط یک هلیکوپتر در سن 41. برایانت که تا به حال چهار دختر با همسر ونسا برایانتگفت: “دانکن “من می خواهم که پنج بیشتر دختران اگر من می توانم. من پدر است.”

جان و کیت, 44, نهایی خود را, طلاق در سال 2009 پس از 10 سال از ازدواج اما باید مبارزه بیش از کودکان بوده است. اخیرا جان به دادگاه رفت و در سال 2019 برای جلوگیری از کیت اجازه می دهد از TLC به فیلم کودکان و نوجوانان است. او در تحقیر از دادگاه پس از یک قسمت از Kate Plus 8 سری پخش مناسب و بدون اجازه کار برای نوجوانان است.

این آمد و پس از یک قاضی قبلا حکومت است که آن را در کودکان “منافع” به فیلم برداری می شود.

در ماه اکتبر دی جی گفت: ما هفتگی است که او فکر نمی کند که او و همسر سابق خود را تا کنون قادر به توافق بر سر چه چیزی بهترین را برای بچه های خود را.

“من فکر نمی کنم coparenting همیشه رفتن وجود داشته باشد بین ما از آنجا که ما در حال رفتن هرگز برای دیدن سایه چشم برای چشم,” او گفت ما. “ما کاملا متفاوت سبک های فرزند پروری و او هنوز هم می خواهد به فیلم, اما من هرگز به علامت اجازه کار. که در حال حاضر به دادگاه رفت و من برنده شد اما او رفت و در برابر من حقوق قانونی.”

او اضافه کرد که او نمی کنید برای دیدن دیگر او شش بچه به خاطر کیت “قرار می دهد موانع در راه است.”

کیت صحبت کردن در مورد مسائل او با جان در گذشته نوشتن در یک 2013 بیانیه ای در وبلاگ خود که او در می یابد آن را “بسیار شکستن قلب که بچه های من را پدر انتخاب یک انجمن عمومی به بحث در مورد خود زمان نظرات ‘توسعه’ از فرزندان ما. این نظرات در واقع ارزش قضاوت در مورد فرزندان ما و آنها بر اساس خود را محدود بازدیدکننده داشته است (البته متقابلا توافق) با فرزندان ما است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>