John Stamos, کیتلین McHugh از نو خلق کردن ‘شبح’ صحنه برای سالگرد عروسی


John Stamos Recreates ‘Ghost’ Scene With Wife Caitlin McHugh for 2nd Wedding Anniversary
John Stamos and Caitlin McHugh حسن نیت ارائه میدهد از John Stamos/Instagram

John Stamos and Caitlin McHugh نمی ترسم برای دریافت یک کمی کثیف! این زن و شوهر دوباره یکی از رمانتیک ترین صحنه در تاریخ فیلم پیش از دومین سالگرد عروسی.

روی فولر خانه ستاره, 56 در زمان به Instagram on پنج شنبه, آوریل 2 و به اشتراک گذاشته شده سه عکس از خود و بازیگر, 33, داشتن سرگرم کننده در طول تلخ ریشه کلاس سفال. به عنوان Stamos تکیه بر چرخ McHugh پیچیده اسلحه خود را در اطراف او, از پشت, تقلید دمی مور و Patrick Swayze در سال 1990 شبح.

“ما ‘ارواح’ کاسه فوق العاده برای جشن سالگرد ما!” Stamos زیر نویس پست.

در عکس نهایی از تصاویر به صورت خودکار این جفت ارز در رس بیش از همه خود دست و چهره های, اما آنها هنوز هم همه لبخند برای دوربین است.

McHough اعلان مجدد همان جرقه بزند در Instagram داستان در دوشنبه, مه 3 است که خود واقعی سالگرد و افزود: صالح برادران “Unchained Melody” به عنوان موسیقی متن فیلم.

این مرغ عشق که با هم کار می کرد در سال 2017 فیلم کوتاه دختر ساده-ishشروع به دوستیابی در سال 2016 اعلام نامزدی خود را زیر اکتبر. آنها گره خورده است گره در فوریه 2018 در طی یک مراسم خصوصی در کلیسای کوچک قهوه ای در لس آنجلس’ استودیو شهر محله قبل از رفتن به بازیگر بورلی هیلز خانه خود را برای دریافت.

McHugh اعلام کرد در ماه دسامبر 2017 که او باردار بود و او به هنگام تولد به او و Stamos’ اولین فرزند پسر به نام بیلی در مارس سال 2018 است.

به شما ستاره سابق خانه کامل castmate Bob Saget گفت: ما هفته به طور انحصاری در دسامبر 2019 که بیلی “cutest چیز در جهان” و Stamos است که تنظیم خوبی به پدر.

“او شگفت انگیز, شگفت انگیز” Saget, 63 ، raved. “اگر شما خود را دنبال کنید Instagram شما می دانید آن را برای واقعی است. … او خیلی خوب در آن است. من بیش از وجود دارد یک هفته و نیم پیش بود و آن را فقط زیبا, تماشای او با بیلی در حالی که همسر خود را به خارج از شهر بود. ما فقط حلق آویز کردن و آن را شگفت انگیز را تماشا کنید.”

Stamos قبلا ازدواج بازیگر Rebecca Romijn از سال 1998 تا سال 2005 در حالی که McHugh شد بحباله نکاح در اوردن, به رستوران ماسیمو Lusardi از سال 2011 تا 2014.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>