جان لوئیس و خطرات ناشی از Mythmaking

Congressman John Lewis talks with media members after signing paperwork to qualify for reelection

Congressman John Lewis گفتگو با رسانه های اعضا پس از امضای مدارک به واجد شرایط برای انتخاب مجدد به منطقه 5 صندلی در آتلانتا 2 مارس سال 2020 است.

عکس: باب آندرس/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق AP

طی هفته ما در حال رفتن به خواندن سنگین اذکار banked توسط اگهی نویسندگان سال پیش از جان لوئیس به عنوان افسانه ای حقوق مدنی قهرمان لوئیس به عنوان آخرین مرد ایستاده لوئیس به عنوان یک قهرمان محلی که صورت باید مهر و سکه در کهربا از یک عکس سیاه و سفید از شهر سلما در سال 1965.

چند ضبط خواهد شد مسخره لذت تماشای لوئیس cosplaying در DragonCon که John Lewis – پوشیدن همان لباس از سلما کمتر – خوش پیشرو در کودکان مدرسه ابتدایی در آزادی مارس از طریق روده ماریوت و هایت مرکز شهر.

ما در حال صحبت کردن در مورد یک مرد که دوست داشت به راه رفتن در اطراف آتلانتا با پوشیدن یک تی شرت با خود لیوان شات بر روی آن. او می دانست آنچه که او بود و نوشت: یک کتاب کمیک در مورد آن چرا که او می دانست mythmaking می تواند خطرناک باشد که آن را اجازه می دهد تا بقیه از ما کردن قلاب.

John Lewis and C. T. ویویان – یک قوی فکری در جنبش حقوق مدنی هر بیت لوئیس برابر هر دو مرده در همان روز و آتلانتا در مجموع بی قراری با دست خود. ما نمی دانیم که چه چیزی را با خودمان است. این شهرستان دارای شش ماه برای آماده شدن برای این و آن را هنوز هم برای این آماده نیست. ما در حال ارسال عکس های سلفی با لوئیس در Facebook و گفتن داستان در مورد در حال اجرا به او را در بازار و یا در مری مک چای ، آن همه به نظر می رسد تا infantilizing بنابراین trivializing … به جز ما در حال صحبت کردن در مورد John Lewis. و به جای اینکه ما است. اینکه این غیر جذاب فضاهای مشترک این اتصالات این شانس.

آتلانتا به معنای یک فرصت برای دیدار با جان لوییس.

اما لوئیس بود determinatively انسان و در دسترس یکی برای Atlantans. او خدمت در دفتر برای تقریبا 40 سال فقط به خاطر او بلد در خیابان در بیرمنگام و نیمی جنوب. بسیاری از مردم بلد. اما در یک محیط سیاسی که قابل پیش بینی می فرستد سیاستمداران به زندان لوئیس هرگز معتبر متهم به عمل فساد است. لوئیس بود هرگز ترس به سرب حتی هنگامی که او مواجه با خطرات سیاسی است. و لوئیس هرگز از دست رفته تماس با منطقه خود و یا مردم در آن به همین دلیل است که او تا به حال شجاعت به منجر شود.

هرگز فراموش نکنید که Lewis – واعظ, نمایندگی رای دهندگان بودند که نسبتا محافظه کار اعتقادی – اعلام حمایت خود را از حقوق همجنسگرایان و برابری ازدواج در سال 2003. گرجستان دموکرات ها از دست داد دولت خانه در سال 2004 در هیچ بخش کوچکی به رای دهندگان واکنش اما لوئیس ایستاده بود شرکت و به عنوان مثال او خود را کشیده منطقه و در نهایت کشور از طریق به بیشتر عدالت است.

چه مقدار افسانه آن است که اگر دور از شدید فوریت در حال حاضر ؟ من فکر می کنم Lewis درک چگونه خطرناک خود را تقدس می تواند در آن خود را قربانی به نظر می رسد مانند قصه های عامیانه و بدون ارتباط به ما زمان مبارزات.

لوئیس’ کرامت را می توان شبیه سازی. آن را نمی توان اختصاص.

امروز صبح از سوی دیگر ، دیوید پردو نوشته شده در عکس با لوئیس on Facebook, مانند نیمی از آتلانتا در حال انجام است. “هیچ کس تجسم کلمه ‘شجاعت’ بهتر از جان لوئیس” به عنوان خوانده شده. “به عنوان یک حقوق مدنی آیکون جان الهام بخش میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای مبارزه با بی عدالتی و رد وضع موجود. بدون شک عقل خود را و حل و فصل ساخته شده جهان به مکانی بهتر است.”

پردو رای دادند در برابر برقراری حقوق مدنی عمل می کنند. این است که چگونه Perdue یاد می شود.

لوئیس 80 خدمت پس Jan 6, 1987. او خدمت در راه و روش کمیته و به ریاست کمیته فرعی نظارت. او همچنین گذشته از شش زندگی فرد به صحبت در واشنگتن در ماه مارس سال 1963. او 23 سال سن دارد و رئیس هیئت دانشجو بدون خشونت هماهنگی کمیته در آن زمان است.

ایده پیدا کردن یک جانشین برای Lewis شده است به طوری لحنی که پس از صحبت با برخی از اعضای ارشد حزب دموکرات در گرجستان روشن است که وجود دارد نبوده است باز و بحث جدی در مورد چه باید بکنید هنگامی که این روز آمد حتی اگر او خود را اعلام کرد تشخیص سرطان در ماه دسامبر.

حزب دموکرات است تا روز دوشنبه در 4:30 بعد از ظهر به نام یک جایگزینی در انتخابات. حزب مدیران می گویند که آنها دنبال آن هستید در دولت قانون و حزب آیین نامه برای اطمینان از تصمیم خود خواهد ایستاد یک چالش, چرا که هر کس نام آنها را تقریبا به طور قطع خدمت برای دو سال آینده و احتمالا برای آینده 20.

واضح و آشکار وجود دارد نام را در نظر بگیرید. استیسی آبرامز دقت از دست فرماندار نژاد در گرجستان دو سال پیش در یک مسابقه بسیاری از گرجستان دموکرات ها در نظر مشکوک و صحبت شده است تا به عنوان معاون ریاست جمهوری مدعی. او برنده خواهد بود صندلی تحسین و شادی اگر او آن را می خواهد. مبارزه عادلانه عادلانه انتخابات غیر انتفاعی او اجرا می شود در حال حاضر مطرح است بیش از 26 میلیون دلار از آن و او ممکن است بخواهید به ترک پست خود قبل از انتخابات نوامبر.

سابق آتلانتا شهردار شرلی فرانکلین حفظ فوق العاده ای سیاسی و اقتدار اخلاقی در آتلانتا به عنوان یک قادر مباشر دولت است. فرانکلین شروع به برداشت از انظار پس از مرگ او پسر Cabral در سال 2015 هر چند او همچنان فعال مدنی گفتگو.

آتلانتا در زمان شهردار Keisha لنس کف نیز در معاونت ریاست جمهوری لیست کوتاه. او همچنین در تلاش برای مهار یک بیماری همه گیر و جرم سرفصل ها در این شهر میان فرماندار برایان کمپ طرح دعوی در دادگاه خواستار آن شهر نگه داشتن کسب و کار باز و لغو اجباری ماسک مورد نیاز است.

دولت ایالت Nikema ویلیامز که نشان دهنده خیلی از شهر آتلانتا و بخش قابل توجهی از گرجستان 5th کنگره منطقه نیز دولت دموکراتیک حزب رئیس. او ابراز علاقه به خدمت در کنگره قبل از. کمیته اجرایی می تواند انتخاب خود را به عنوان جایگزینی.

در هر صورت آنها دو روز به جای 33 سال تجربه و نیم فصل در هر کتاب تاریخ در آتلانتا.

من رویا پردازی در مورد لوئیس فراگیر به واسطه درگیری در خیابان پلیس اصلاحات. من تصویر او را در مواجهه با یک خط ضد شورش پلیس با ما. و پس از آن من به یاد داشته باشیم که مردم انجام شد که در حال حاضر بدون او.

آن را آسان به اندازه کافی می گویند که ما نیاز John Lewis بیشتر از همیشه. آن را سخت تر هم می گویند که ما باید بود جان لوئیس و این دست یافتنی است برای شما و یا I. که John Lewis’ شجاعت است نه بهانه ای برای کمبود خود ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>