John Legend ادای احترام به Chrissy در روز ولنتاین

او دوست دارد همه از او! John Legend پرداخت ادای احترام به همسر خود, Chrissy Teigen‘s حداقل های مورد علاقه بخشی از بدن او پا به افتخار روز ولنتاین.

افسانه, 41, پر-به عنوان مهمان و میزبان در The Ellen DeGeneres Show در جمعه 14 فوریه و تصمیم به پرداخت ادای احترام به Teigen را پس از پخش یک کلیپ از یک گذشته مصاحبه با الن DeGeneres و Sports Illustrated Swimsuit , مدل 34.

“شما می دانید این درست است. همسر من پا منحصر به فرد هستند, شما می دانید” صدای مربی گفت: در روز جمعه نشان می دهد. “من شخصا در عشق با او ، من عاشق پاهای خود را زیادی و به افتخار روز ولنتاین من خواسته مردمی خوب در الن به قرار دادن با هم یک ادای احترام به او را کاملا منحصر به فرد ،

John Legend Pays Tribute Chrissy Feet Valentines Day
Chrissy Teigen و John Legend. شاتر (2)

مخاطبان شد و سپس درمان به یک مونتاژ ویدئویی از این مدل ، وجود دارد, عکس از پوشیدن کفش پاشنه بلند نمای نزدیک تصاویر, فتیش, دور دور بزند تمام پا و بیشتر از همه همگام سازی به افسانه آهنگ “همه شما.”

“صادقانه او است به معنای واقعی کلمه به قصد کشتن من, اما من فکر می کنم کسانی که پا زیبا هستند” پدر دو توضیح زیر کلیپ. “من آنها را دوست دارم. و من می خواهم به می گویند مبارک روز ولنتاین به همسر من است.”

این مدل قبلا گفته DeGeneres, 62 در نوامبر 2018 که او را “وحشتناک پا” که از او به عنوان “آسیایی, جنگل, پا [که] قرار بود برای بالا رفتن از درخت” اما واضح است که افسانه با آنها خوب است.

پیش از الن قسمت پخش های “عشق من” اواز خوان ساخته شده V-روز پن کیک برای خانم ها 3-year-old daughter لونا و Teigen. آنها به شکل قلب و هوس نویسنده فن بزرگ.

“اوه خدای من آن را زیبا!” Teigen گفت: در یک ویدئو او به اشتراک گذاشته شده از طریق او Instagram داستان در روز جمعه.

وقتی پرسید که آیا او را دوست داشت فانتزی, پنکیک, لونا به سادگی به او گفت پدر: “بله!”

چند روز قبل از تعطیلات Teigen نشان داد در هوس وب سایت است که ولنتاین یک معامله بزرگ به افسانه ای نسبت به او.

John Legend Pays Tribute Chrissy Feet Valentines Day
حسن نیت ارائه میدهد Chrissy Teigen/Instagram

“من واقعا نمی مراقبت در مورد روز ولنتاین و یا بیرون رفتن در تاریخ — این جان چه کسی اهمیت میدهد. به من اعتماد کن من می تواند به روز از انجام هیچ چیز و ماندن در خانه من خواهد رشد” را Lip Sync Battle میزبان نوشت: در پاسخ به یک سوال در سایت در مورد بهترین V-روز تاریخ چهار شنبه, فوریه 12.

حتی اگر زن و شوهر, آیا ریسک کردن را از زمان به زمان از دو ترجیح به ماندن در.

“مورد علاقه من خرما در واقع زمانی که ما در خانه بمانند و جان آشپز – او را هر دو را در جامائیکا مرغ یا حرکت تند و سریع لغو احکام صادره ی گوشت بره (بسته به خلق و خوی من) و این واقعا من نسخه ای از بهشت,” او توضیح داد. “هر دو بسیار غنی از عطر و طعم, اما مطمئن شوید که به خوردن آنها با موز برنج و plantains که کامل مخلوط شیرین و شور!”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>