Shive ایجاد انتخاب کنید برای کلرادو در سنای صندلی است به طور فزاینده ای کهنه رکورد

سابق رژیم صهیونیستی. shive منجر زمینه آلاینده از نامزدها به دنبال تلنگر یک کلید بسازید در کلرادو این سال است. Hickenlooper وارد مسابقه در ماه اوت و در عرض دو روز به حال موفق به کسب حمایت از حزب دموکرات’ کمپین بازو. چند دموکرات که تا به حال اجرا شده است و رقابتی مبارزات بلافاصله کاهش یافته اولیه و خسته کننده و فعالان محلی و دیگر نامزدها که احساس می کردند ناعادلانه کنار حزب.

واشنگتن دموکرات که تا به حال شده است با تلاش 2020 سنا استخدام شده بود در تلاش برای ماه به استخدام Hickenlooper. کلرادو یکی از حداقل هشت کرسی است که حزب دموکرات باید فرصتی برای تلنگر به عنوان آنها سعی کنید به گرفتن اکثریت سنا برای اولین بار از سال 2013. تصمیم خود را برای بازگشت Hickenlooper در شلوغ زمینه که شامل حداقل یک عملی مترقی نامزد مشخصه این حزب استراتژی: اوج فلس در راه است که حاشیه ترقی خواهان به جای دادن رای دهندگان فرصتی برای تصمیم گیری در این نوع از نامزد و سیاست — آنها می خواهند.

بر روی کاغذ فرماندار سابق است آنچه در آن باید به ضرب و شتم وقت بهداشت ، کوری گاردنر یکی از آسیب پذیر ترین جمهوری خواهان مجلس سنا در حال اجرا برای انتخاب مجدد در سال 2020: شناخت نام جیب عمیق و برکت واشنگتن دموکرات. اما یک نگاه دقیق تر در زمان خود به عنوان فرماندار نشان می دهد که Hickenlooper کسب و کار پسند سابقه کار در گسترش fracking فعالیت در سراسر کشور و به طور کلی اپوزیسیون مترقی اولویت های سیاست مانند لغو مجازات اعدام و حقوق مدنی درمان قرار داده و او را در تقابل با حزب و دولت که تحت فشار قرار دادند به طور فزاینده ای به سمت چپ بر روی مسائل مربوط به پول در سیاست و تخریب محیط زیست.

کلرادو خود را در حال تبدیل شدن بیشتر استوار دموکراتیک اگر چه اکثر رای دهندگان در ادامه به شناسایی به عنوان مستقل باقی می ماند و تقسیم بر تعدادی از مسائل مانند fracking و افزایش مالیات برای تامین بودجه آموزش و پرورش است. دموکرات ها در زمان کنترل قوه مقننه ایالتی و فرماندار این عمارت را در سال 2018 ایجاد یک trifecta برای اولین بار از سال 2013. دنور بزرگترین شهر در دولت منتخب دموکراتیک سوسیالیستی به شورای شهر در سال گذشته که منجر به تصمیم شورای امنیت برای پایان دادن به تعدادی از این شهر قرارداد خصوصی زندان شرکت می باشد.

Hickenlooper و همسرش, رابین به طور مشترک به ارزش جایی بین $9 میلیون و 27 میلیون با توجه به آشکار به کمیسیون انتخابات فدرال. آنها را شنود گذاشته به ثروت شخصی خود را برای حمایت از خود در مجلس سنا مبارزات انتخاباتی و قبل از آن کوتاه مدت پیشنهاد برای ریاست جمهوری. او به $5,600 به انتخاباتی خود را در ماه سپتامبر. در اوت 22 روز Hickenlooper وارد سنا نژاد رابین ساخته شده دو سهم به شوهرش سنا کمیته کمپین برای هر یک از $2,800. به طور کلی او کمک کرده 14000 دلار برای هر دو انتخابات ریاست جمهوری و مجلس سنا کمیته های کمپین از ماه مارس.

او در مبارزات انتخاباتی سنا اعلام کرد افزایش $2.8 میلیون در سه ماهه چهارم, در علاوه بر این به برگزاری $3.2 میلیون دلار پول نقد در دست. او trailed سابق دولت دموکراتیک مجلس اندرو Romanoff که افزایش 1.5 میلیون دلار است. Romanoff انتخاباتی پر رونق بود قبل از Hickenlooper وارد نژاد پس از مطرح $503,000 ماه ژوئیه. ژوئیه نظرسنجی از بعدی سنا تایید کلرادو عمل سیاسی کمیته حمایت دموکرات در بر داشت Romanoff پیشرو در این زمینه با 23 درصد پشتیبانی می کند. نظرسنجی دیگری بعد که ماه از کلرادو دموکراتها سیاست عمومی نظرسنجی نظرسنجی در بر داشت Hickenlooper با 44 درصد حمایت را حتی قبل از اینکه وارد مسابقه. Romanoff بعدی در 12 درصد با شش نامزد دیگر شامل در زمان رای گیری زیر 4 درصد است. خود را مترقی پلت فرم که در آن آب و هوا اضطراری یک محور ساخته شده او را به خوبی می چرخاند به سرنگون گاردنر که دارای یکی از کمترین مقبولیت هر سناتور. در ماه نوامبر طلوع جنبش پیشرو جوانان-رهبری گروه آب و هوا, تایید Romanoff.

گاردنر یک اصطلاح مناظره با شکست حزب خود را در ژانویه گذشته هنگامی که او یکی از تنها تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان که به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پایان دادن به تعطیلی دولت بدون تامین بودجه برای یک مرز دیوار. اما گاردنر که دنور پست یک بار به عنوان “هرگز-Trumper,” نقل مکان کرد و نزدیک به رئیس جمهور در ماه های اخیر تغییر موضع خود را در رئیس جمهور مرزی دیوار مارس. او طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن بر اعلام اورژانس در مرز جنوبی به منظور حفظ بودجه — یک حرکت که 12 دیگر جمهوری خواهان مخالف است. که باعث دنور پست به انتشار یک مارس سرمقاله و گفت که در سال 2014 در حمایت از گاردنر “یک اشتباه بود.”

Denver, Colo., Feb , 2002 -- Denver businessman John Hickenlooper campaigns for mayor of Denver - talking to the television camera - after rolling out his water policy in Confluence Park. Photo by Brian Brainerd (Photo By Brian Brainerd/The Denver Post via Getty Images)

Hickenlooper مصاحبه شده است در طول مبارزات انتخاباتی خود برای شهردار دنور در ماه فوریه سال 2002 پس از نورد کردن سیاست آب در میان ویرانگر خشکسالی که در سال.

عکس: برایان برینرد/دنور پست via Getty Images

Hickenlooper خود را آغاز کرد حرفه ای در سال 1980 به عنوان یک نفت زمین شناس برای Buckhorn و نفت و نفت و گاز تولید. پس از گذاشته شدن از کار او باز دنور اول صنعت آبجوسازی میخانه ساخته شده است که او غنی است.

Hickenlooper انتخاب شد شهردار دنور در سال 2003 و در خدمت این ظرفیت تا ژانویه 2011. او به ارمغان آورد کنوانسیون ملی دموکرات ها به دنور در سال 2008 و در سال 2010 برنده فرماندار نژاد توسط یک لغزش جایگزین یک دموکرات بود که تصمیم خود را به اجرا برای انتخاب مجدد. در آن سال او زد یک آگهی که در آن او باران را در لباس های خود را به نقطه که از دیدن منفی کمپین تبلیغات ساخته شده او را احساس می کنید ، او در توصیف خود را به عنوان یک میانه رو متوسط و “apartisan.” اما با وجود تصویر رسانه ها از Hickenlooper به عنوان “مرد در وسط” سیاست خود را همواره بیشتر متمرکز بر مماشات سمت راست. (در سال 2017 Hickenlooper در نظر گرفته پیوستن به یک “وحدت بلیط” با سابق جمهوری خواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری اوهایو رژیم صهیونیستی است. جان Kasich.)

به عنوان فرماندار Hickenlooper تهدید به شکایت هر شهر یا شهرستان که ممنوع fracking مخالف رای گیری که پیشتر fracking باقی مانده و صریح مدافع صنعت نفت و گاز که همه به او لقب “Frackenlooper.” (او یک بار مصرف fracking مایع به تلاش برای ثابت کند که fracking است که بد نیست.) در سال 2018 او مخالف ضد fracking اندازه که مورد نیاز عملیات حفاری قرار می گیرد دورتر از مکان های آسیب پذیر مانند خانه و مدرسه و منابع آب و در نهایت رای دادند را — بعد از شرکت نفت و گاز صرف $41 میلیون آن را شکست. (Hickenlooper جانشین دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس نیز مخالف رای گیری ابتکار.) اکثریت قریب به اتفاق از Coloradans اما می خواهم برای دیدن دولت فدرال و دولت قانون برای مقابله با خطر تغییر آب و هوا — در واقع 79 درصد از Coloradans می خواهید به حرکت دولت به 100 درصد برق پاک با 2045. خود را در آب و هوای فعلی پلت فرم تماس برای دوباره به پاریس, آب و هوا بر اجرای مالیات بر کربن و سرمایه گذاری در پروژه های انرژی تجدیدپذیر.

Hickenlooper یک بار مصرف fracking مایع به تلاش برای ثابت کند که fracking است که بد نیست.

مجازات اعدام موضوع دیگری است که در آن Hickenlooper گرفته است نسبتا محافظه کار استقرار. در طول سال 2010 فرمانداری کمپین Hickenlooper ابراز حمایت از مجازات اعدام. در سال 2013 او اعطا “موقت کردند” به اعدام 19 ساله ناتان Dunlap و سال بعد او اعلام کرد که او تا به حال معکوس و موقعیت خود را. در سال 2013 او تحت فشار دموکرات ها به رای در برابر یک پیشنهاد برای لغو مجازات مرگ زمانی که آنها نزدیک به عبور از آن است. این لایحه که با حمایت رهبر حزب دموکرات مجلس سنا لوسیا گوزمن رو از طریق بالا اتاق و پس از آن تا به حال به از طریق کمیته قضایی مجلس. سابق دولت دموکراتیک Rep. جو Salazar, یک عضو از قوه قضائیه کمیته در آن زمان گفت: رهگیری که Hickenlooper سقوط یک جلسه ناهار یک ساعت قبل از آنها برنامه ریزی برای شنیدن مجازات اعدام لغو لایحه و از آنها خواست به رای آن را تهدید به وتو اگر آن را به میز خود را. Hickenlooper خصوصی اطمینان داد که قانونگذاران که او شخصا در مخالفت با مجازات اعدام اما اعتقاد بر این است که وجود دارد یکی دیگر از راه برای رفتن در مورد آن. رسانه های محلی گزارش دادند در این زمان است که او تا به حال نشانه های او ممکن است آن را وتو با دفتر خود گفت: او “احساسات متضاد” در مورد مجازات اعدام بودند که “حل نشده است.” این لایحه بحث برانگیز و پشتیبانی نمی افتد منظمی در امتداد خط حزب با دولت دموکراتیک تشکر. Rhonda زمینه رفتن او را در برابر خود حزب با مخالفت شدید به این قانون است. او در ارائه یک جایگزین لایحه ای را که ترک کرده اند این مسئله را به رای دهندگان که او بستری شد “استراتژیک مقابله با” برای لغو لایحه دنور پست گزارش شده است. برای رشته های, که در حال حاضر یک سناتور و همچنان به حمایت از سرمایه مجازات و موقعیت خود را در این موضوع شخصی است. دو نفر از این سه نفر در کلرادو اعدام شدند مسئول 2005 قتل پسرش.

پس از Hickenlooper سخنرانی در ناهار سالازار گفت: برخی از دموکرات ها شروع به ابراز عدم اطمینان بیش از چگونه رفتن آنها به رای دادن در مورد این مسئله. دولت مظنونان حمله به دانشگاه بریتنی Pettersen که مبارزات انتخاباتی در لغو مجازات اعدام و لوئیس دادگاه پیوست چهار جمهوریخواهان در کشتن این لایحه است. اگر تنها یک نفر به اعدام محکوم شده است در دولت از سال 1967 سه مرد نشسته در انتظار اعدام هستند و همه سیاه و سفید و از همان دبیرستان.

“این چنین به خطر بیافتد سیاست” سالازار گفت: از Hickenlooper تانک لغو لایحه. “به معنای واقعی کلمه باید قوه مجریه آمده در ملاقات با ما در طول یک قانونی هم و اساسا ما را تهدید می کند با حق وتو اگر او نمی توانید راه خود را. … او فقط نمی خواهم که بحث لایحه در روی میز کار خود.”

در یکی دیگر از مثال سالازار گفت: جوامع از رنگ تا به حال به خارج سازماندهی Hickenlooper. همچنین در سال 2013 Hickenlooper مخالف این کار حفاظت از حقوق مدنی و اشتغال عمل 2013, حقوق مدنی, درمان لایحه به گسترش آسیب جوایز در دسترس به کلرادو کارکنان که شکایت بیش از تبعیض در محل کار. در آن زمان کلرادو یکی از هشت متحده است که نمی یک ضد تبعیض اندازه گیری مثل این یکی. جمهوری خواهان مخالف این لایحه که معرفی شده بود حدود 20 سال قبل به دلیل آنها ادعا کرد که آن را ضد کسب و کار و اثرات مخربی بر روی کسب و کارهای کوچک با 14 یا کارکنان کمتر. سالازار یکی از شرکت حامیان این لایحه گفت: دولت قوه مقننه است که تحت کنترل دموکراتیک در زمان تصویب آن با وجود فرماندار خصوصی مخالفت با آن. اما هنگامی که آنها نشسته در دفتر خود را به بحث در مورد چرا او را پشتیبانی نمی کند و این لایحه Hickenlooper اشاره به جامعه کسب و کار را نگرانی. زمانی که Hickenlooper تهدید به وتو آن سالازار گفت: دموکرات ها تا به حال “با نفوذ تر مرفه تر” اعضای جامعه لاتین او تماس گرفته و تهدید به جلو و حمایت خود را از انتخاب مجدد کمپین مگر اینکه او را امضا کرد این لایحه است. یکی دیگر از دموکرات مجلس درگیر در تلاش تشریح آخرین لحظه “حمله رعد اسا روابط عمومی” به سعی کنید به زور استاندار به ثبت نام در این لایحه اضافه کرد که قانونگذاران و همچنين رسیده به مترقی صاحبان کسب و کار کوچک در تلاش خود را برای دریافت از طریق به Hickenlooper.

Hickenlooper کمپین نه پاسخ به سوالات در مورد درگیری خود با مجازات اعدام را لغو و حقوق مدنی درمان صورتحساب.

DENVER, CO - FEBRUARY 8: Kahlil Zawadi walks near 36th and Wynkoop in front of a construction on Thursday, February 8, 2018. On Monday night, Denver City Council is poised to approve a long-formulated zoning proposal for the 38th/Blake transit station area that, for the first time in the city's history, will allow developers to build even higher than regular zoning allows up to 16 stories in some places as long as they provide more affordable housing as part of their projects. Some developers are eyeing potential projects that would take advantage of this, but they cannot get started until this is passed.(Photo by AAron Ontiveroz/The Denver Post via Getty Images)

ساخت و ساز از یک ساختمان در نزدیکی دنور رودخانه شمالی محله های تعیین شده فرصت منطقه در فوریه. 8, 2018.

عکس: AAron Ontiveroz/دنور پست via Getty Images

Hickenlooper که سمت چپ اتاق ژانویه گذشته پس از اتمام دوره دوم خود در نزدیکی پایان تصدی خود نظارت یک فرایند است که اجازه نقد-خیط و پیت کردن شهرستانها برای تبدیل شدن به بخشی از دولت فرصت مناطق طراحی شده به نفع اقتصادی مضطرب مناطق. فرصت منطقه برنامه ایجاد شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 مالیات و به بازار عرضه شده به عنوان یک راه برای احیای کم درآمد تلاش مناطق از طریق فدرال مشوق های مالیاتی. در کلرادو و در جای دیگر هر چند مقامات منتخب را به مناطق تعیین شده با رونق و توسعه و طراحی انتقادات که این برنامه trickle-down economics طراحی نعمت لوکس توسعه دهندگان بیش و کم درآمد ساکنان. Hickenlooper به شدت با انتقاد از کاهش مالیات لایحه قبل از تصویب آن در دسامبر 2017. در طول ریاست جمهوری خود را اجرا گفت: “می خواهید به لغو بخش هایی از این لایحه است اما با تمجید از فرصت منطقه برنامه. اعضای شورای شهر در بولدر و دنور, برخی از دولتی سریعترین رشد بازار املاک و مستغلات باید انتقاد فرصت مناطق در شهرستانها خود را به عنوان به سادگی به منافع کسب و کار در هزینه جوامع تلاش.

سال گذشته همراه با دولت از توسعه اقتصادی و تجارت بین المللی Hickenlooper نظارت نامزدی و تصویب 126 فرصت مناطق از جمله حداقل 12 در بولدر دنور و آون. این هدف با توجه به دولت بود به آدرس “ناهموار اقتصادی و بهبود مداوم عدم رشد.”

روند جلب انتقاد از اعضای جامعه و مقامات محلی است. آنها استدلال می کنند که این فرصت را مناطق را شامل نمی شود برای اطمینان از مکانیزم هر گونه مزایای برای جوامع کم درآمد آنها در حال تبلیغ به عنوان طراحی شده برای کمک به و که وجود دارد نبوده است کافی مشارکت جامعه در برخی از طراحی فرآیندهای. برخی از طرفداران و اعضای شورا هنوز هم نگرانی هایی است که مشوق های لوکس برای توسعه دهندگان می تواند منجر به بیشتر جابه جایی افراد کم درآمد است.

“وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های اقتصادی در این شهر” دنور عضو شورای شهر کاندی CdeBaca گفت: رهگیری. “که ترجمه به سرزندگی.”

از لحاظ تاریخی, فرصت, مناطق نیست همیشه تحویل در نوع تجدید حیات اقتصادی آنها وعده داده است. طرفداران برای توسعه عادلانه می گویند موفق فرصت مناطق باید شامل الزامات سختگیرانه برای مقرون به صرفه مسکن و خدمات عمومی علاوه بر جذب و توسعه کسب و کارهای تجاری مانند هتل ها و مراکز خرید. اما در دنور که مورد CdeBaca گفت. “وجود دارد هیچ معیارهای است که نشان می دهد که این انگیزه طراحی شده برای جوامع است.”

توسعه دهنده Kyle Zeppelin گفت: “این یک شوخی” است که نیمی از تخته سنگ است که یک فرصت منطقه. “تخته سنگ را احتمالا داغترین بازار مسکن در دولت شاید علاوه بر Aspen پس از نزدیک با بخش های مختلف از دنور در یک دولت که مانند شما می دانید, با ارزش ترین بازار بین سواحل” گفت: Zeppelin که شرکت با این نسخهها کار در منطقه دنور. “پس از آن قطعا نبود فریاد برای سرمایه گذاری است. مناطق روستایی هستند چه تلاش در کلرادو مانند بسیاری از مکان است.”

جانا Persky دفتر فرصت منطقه مدیر برنامه گفت: رهگیری که دفتر نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از این مناطق مقرون به صرفه مسکن اما که بسیاری از مناطق تعیین شد با توجه به نیاز به مسکن بیشتر. Perksy گفت: شورای تصور می کردند که این مناطق می تواند باعث تحریک توسعه مسکن و, در بیشتر قسمت ها “اجتناب مناطق که تا به حال قابل توجهی توسعه وجود دارد مگر اینکه خاص جامعه می پرسد برای تعیین مناطق خاص.” Hickenlooper کمپین نه پاسخ به سوالات در مورد فرصت مناطق به جای اشاره رهگیری به یک 2018 دنور کسب و کار مجله, مقاله, که در آن او OEDIT می گوید: مناطق انتخاب شدند بر اساس “درآمد نیاز و فرصت است.” در قطعه Hickenlooper سیاهی برنامه به عنوان چیزی که “جذب سرمایه گذاری در کسب و کار و نیروی کار و مسکن و زیرساخت های آن بیشتر مورد نیاز است.”

Hickenlooper ظاهری بی تفاوتی به آینده این سیاره تمدید مدت خود را به عنوان فرماندار و ریاست جمهوری خود را اجرا کنید. در ماه مارس او نوشت: یک op-ed در واشنگتن پست افشاگری سبز جدید معامله را به جلو توسط ماساچوست ایالت Ed Markey و نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز گفت که او به حمایت از مفهوم اما این طرح به عنوان نوشته شده “محدودیت چشم انداز ما برای موفقیت” با تنظیم “غیر قابل حصول اهداف است.” Hickenlooper گفت: پیشنهاد مجموعه بالقوه سبز آمریکا برای شکست “تغییر دور از خصوصی تصمیم گیری و نسبت به بخش دولتی است.”

Romanoff گفت که حتی در مورد مسائل است که در آن Coloradans تقسیم می مانند fracking سیاستمداران باید در حمایت از “نجات سیاره حتی اگر آن را محبوب نیست.”

“بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Coloradans می دانید بحران آب و هوا نیست جعل — این یک اورژانس واقعی,” Romanoff در بیانیه ای گفت به رهگیری. “ما سزاوار رهبران که درک کنند که بیش از حد. کلرادو بعدی سناتور باید قهرمان سبز جدید مقابله با چالش های فسیلی-سوخت, صنعت, صنعت و نمودار البته ما به سمت انرژی پاک در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>