جان سینا توییتهایی دربارهی ازدواج شاد بعد از جرقه نامزدی شایعات

قرار دادن یک حلقه در آن است ؟ John Cena نوشته شده مرموز نقل قول به توییتر پس از جرقه نامزدی شایعات با دوست دختر خود Shay Shariatzadeh.

“یک ازدواج شاد است یک مکالمه طولانی است که همیشه به نظر می رسد بیش از حد کوتاه’ – Andre Maurois,” سابق طرفدار کشتی گیر, 42, توییتی در چهار شنبه, مارس 18. فقط چند ساعت قبل, E! اخبار اولین گزارش شده است که او ممکن است در نظر گرفته شده اند گام بعدی با Shariatzadeh, 29, پس از نزدیک به یک سال از قدمت.

عکس های گرفته شده توسط طرفداران این بازی با آتش ستاره در طول سفر اخیر به یک پارک تفریحی در سن دیگو نشان می دهد یک حلقه در کانادا را به دست چپ. Shariatzadeh ایستاده بود پشت مرد او را به عنوان او مطرح شده خوش با بچه ها در پارک و سنگ بزرگ در انگشت او فورا منجر به حدس و گمان از نامزدی.

John Cena Tweets About Happy Marriages After Sparking Engagement Rumors
Shay Shariatzadeh و جان سینا در این فیلم اکران برای ‘Dolittle’ در 11 ژانویه 2020 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

سینا برای اولین بار ارتباط با مدیر پروژه در مارس 2019 کمتر از یک سال پس از او تقسیم از نامزد نیکی بلا. سابق WWE ستاره های بودند که با هم به مدت شش سال به نام خاموش نامزدی خود را در مارس سال 2018 به پایان رسید و رابطه خود را برای خوب سه ماه بعد.

پس از تقسیم از سینا کل وارد دانشکده هنرهای زیبا ستاره, 36, نقل مکان کرد با رقص با ستاره ها طرفدار آرتم Chigvintsev. ما هفتگی اخبار شکست که سابق سالن رقص رقص همکاران romantically درگیر شدند و در ژانویه 2019.

یک سال پس از در نظر گرفتن رابطه خود را در مکان های بلا تایید کرد که او و رقاص حرفه ای, 37, شد مخفیانه مشغول اند.

“هیجان زده برای سال 2020 و در دهه آینده با شما @theartemc,” او نوشت: از طریق Instagram در ماه ژانویه است. “من گفت: بله در فرانسه در ماه نوامبر! ما تلاش کرده اند به آن را مخفی نگه دارید اما واقعا می خواستم برای به اشتراک گذاشتن هیجان ما برای سال جدید!”

سابق او به ظاهر در پاسخ به این نامزدی خبر یک روز بعد از مصرف به توییتر برای به اشتراک گذاشتن یک پیام مرموز در مورد احساس “خیانت.”

“چگونه بسیاری از مردم شما کاملا اجازه دهید به زندگی خود را؟” مسدود کننده های بازیگر نوشت. “برای بسیاری از خارج وجود دارد شماره 0 است. ما تمام شده است خیانت, آن لطمه می زند, اما اگر شما به اندازه کافی شجاع به ادامه سعی کنید و اجازه دهید مردم در هنگامی که کسی با شما ارتباط برقرار کنند. آنها را می دانید و عشق شما برای افرادی که شما واقعا هستند.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>