جان بولتون است که گفتن حقیقت اما اجازه دهید فراموش نکنید وحشتناک و خطرناک حرفه ای

جان بولتون جدید خاطرات از روز خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” یک حساب دقیق از آنچه که او را دیدم در کاخ سفید به عنوان مشاور امنیت ملی? پاسخ این است که مسلما بله و آن را با ارزش تاریخی سابقه بوده است. روزنامه نگاران ممکن است به خصوص علاقه مند به یادگیری است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ما “باید اعدام شود.”

ما می توانیم بر این باورند آنچه بولتون می گوید چرا که او دارای یک سابقه طولانی از صداقت. در مقابل او یکی از مهمترین و فریبکارانه افراد تا به حال به نگه داشتن بالا در ایالات متحده, اما, بولتون نیز بسیار هوشمند با استانداردهای از جناح راست و یک حس مشتاق خود بهره. خود را نهفته در گذشته همواره مورد مردم و ملت ها ضعیف تر از او کسی نمی تواند دقیق قیمت برای mendacity. در مقابل زمانی که او طول می کشد در آن قوی تر از او مانند یک رئیس جمهور نشسته ما می توانید مطمئن شوید که او مراقب باشید به واقعیت در کنار او.

اما هر چه محاسن بولتون کتاب جدید این مهم است به یاد داشته باشید که او هیچ حقیقت گویی قهرمان. در اینجا یک لیست کوتاه از فقط برخی از اقدامات وحشتناک خود را بیش از مدت طولانی و مخرب حرفه ای.

  • بولتون قاطعانه پشتیبانی جنگ ویتنام, اما فقط به عنوان قاطعانه مخالف این ایده از او را شخصا نیاز به مبارزه با آن. قبل از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه ییل او داوطلب خدمت سربازی در مریلند گارد ملی به مطمئن شوید که او اجتناب مبارزه با. او بعدها توضیح داد: “من تا به حال هیچ تمایل به مرگ در جنوب شرق آسیا برنج برنج” نشان می دهد که او سخاوتمندانه ارائه یک فرصت برای کسی که می خواهید به مرگ مانند آن. بولتون در مدت کوتاهی رفت و به کارآموز برای معاون رئیس جمهور Spiro Agnew.
  • شاید بولتون قوی ترین تاثیر را بر سیاست آمریکا و قدیمی ترین و کم شناخته شده: نقش خود را به عنوان یک کودک جناح راست وکیل از بین بردن پس از واترگیت مالی مبارزات انتخاباتی اصلاحات. در بولتون خاطرات او می نویسد: با افتخار از تلاش های خود را در طرح دعوی در دادگاه Buckley v. Valeo که منجر به یک سال 1976 تصمیم دیوان عالی کشور بود که مهم تر از شهروندان آمریکا. حکم زده محدودیت مالی مبارزات انتخاباتی و هزینه خود بودجه های فوق العاده غنی نامزد. به عنوان بولتون توضیح میدهد: “همه می دانستند این تصمیم در بوککلی v. Valeo می تواند تعیین … آینده شکل از سیاست آمریکا است.” حق با او بود. بدون Buckley v. Valeo دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز قادر به صرف ده ها میلیون دلار از پول خود را برای دریافت انتخاب و سپس استخدام بولتون.
  • بولتون برگزار شد بسیاری از موقعیت های مختلف در دولت ریگان در دهه 1980 ، دولت یک وسواس به قتل مقررات بین المللی در بازاریابی از فرمول نوزاد در کشور بدون آب تمیز. یک تابع بعد نوشت که زمانی که او حاضر به کمک به این پروژه بولتون “فریاد زد که نستله یک شرکت مهم و او بود که به من دستور مستقیم از رئیس جمهور ریگان.” او سپس سعی به آتش تابع و هنگامی که او نمی تواند او را به یک زیرزمین ،
  • بولتون پیوست جورج دبلیو بوش به عنوان معاون امور خارجه در امور کنترل تسلیحات. در سال 2002 او اعلام کرد که کوبا تا به حال محدود توهین آمیز سلاح های بیولوژیکی برنامه. زمانی که وزارت امور خارجه تحلیلگر اختلاف زبان قوی تر در یک زودتر پیش نویس سخنرانی, Bolton مشخص سعی کردم که تحلیلگر از کار اخراج شدند.
  • که در همان سال بولتون آیا موفقیت در برزیل, دیپلمات, رهبر جثه Bustani سرنگون از موقعیت خود به عنوان رئیس سازمان منع سلاح های شیمیایی. “ما می دانیم که در آن بچه های خود را زندگی می کنند” بولتون گفت Bustani زمانی که برای اولین بار اقدام به گرفتن او را به ترک. “شما دو پسر در نیویورک است.” Bustani را به گناه ترغیب عراق به ثبت بین المللی سلاح های شیمیایی ban treaty. این به نوبه خود می توانست منجر به نفوذی OPCW بازرسی که نشان داده اند که عراق ندارد هر چیزی. این شده اند که از بولتون دیدگاه بدترین نتیجه ممکن است پس از آن را ساخته اند آن را مشکل تر برای ایالات متحده برای حمله به عراق.
  • در سال 2015 بولتون نوشت: یک op-ed برای نیویورک تایمز با عنوان “برای متوقف کردن ایران بمب بمب ایران است.” آن را سرند با بولتون مشخصه دروغ همه را مورد بی جنگ.
  • فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن آورده بولتون به دولت او در سال 2018, Bolton نوشت: یک op-ed برای وال استریت ژورنال خواستار دیگری بی دلیل جنگ این بار با کره شمالی. در آن بولتون استدلال کرد که رئیس جمهور در حال حاضر باید قادر به چشم پوشی از جنگ قدرت بند از قانون اساسی که حق اعلام جنگ به کنگره و حمله به کشورهای دیگر هر زمان که آنها آن را دوست دارم احساس.

این به سختی خراش سطح از بولتون مادام العمر سخت-مناسب جنگهای صلیبی. از آن خواهد شد به احتمال زیاد سال قبل از ما یک حسابداری کامل اقدامات خود را به عنوان مشاور امنیت ملی. اما در یک حس خاص بولتون اخراج از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان می دهد که چگونه موفق او بوده است. مانند بسیاری از انقلابیون تندرو او پیروزی و پس از آن دریافتند که افرادی که در نهایت قدرت را در هرج و مرج نیست سهم خود را در دستور کار و در نهایت تصمیم گرفت که او خود را تا به حال به پاکسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>