Joey King فنری فر در حال دادن به ما زندگی

وبلاگ همه در مورد هستند که حلقه! از باند فرودگاه به قرمز, فرش بلند رفته اند روز از پین گیسوان و فوق العاده براق رشته. به جای فنری, حلقه های باریک, فرفری coifs و بازگشت امواج هستند که هر دو طبیعی و پیچش یا حلقه زنی آهن ساخته شده هستند که در آن در.

ما همیشه می توانید تعداد ستاره مانند Emmy Rossum, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار و یارا شهیدی به بازی طبیعی خود را کویل. امی حتی اسناد و مدارک یو پی اس و فراز زندگی از مراقبت از او ” را در رسانه های اجتماعی — درخواست طرفداران برای محصول توصیه و به اشتراک گذاری خود را می یابد. پر کردن آن را تحت چیزهایی که ما هرگز فکر نمی کردم ما می گویند هالیوود در میان پرم انقلاب با برخی از بلوغ ژاپنی, قدیمی پیشرو بانوان (فکر می کنم: Olivia Munn, Jaime King و اما استون) احیای ’80s, مو درمان کاملا مدرن (و شیک!) راه. و بدیهی است که بی شماری وجود دارد و دیگر ستاره ها رفتن برای پیچش یا حلقه زنی آهن ساخته بافت و تاب ناز مارپیچی سبک در فرش قرمز.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن مورد علاقه ما مو به نظر می رسد که — صرف نظر از بافت مو — خدمت خواهد کرد به عنوان یک ظاهر طراحی شده الهام بخش شما نیاز دارید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>