Joe Manganiello به یاد می آورد در حال سقوط در عشق با همسر, Sofia Vergara

عشق در نگاه اول. Joe Manganiello reminisced در این لحظه او برای اولین بار او را دیدم همسرم, Sofia Vergara, و او بلافاصله جاروب کردن پا خود را.

این خون واقعی آلوم 43 نشان داد در مصاحبه ای در SiriusXM را “جس Cagle نمایش” روز چهارشنبه 8 آوریل که او برای اولین بار چشم گذاشته در Vergara, 47 در سال 2014 در کاخ سفید خبرنگار که با حضور او با برادرش نیکلاس Manganielloو میزبان جس Cagle.

Joe Manganiello and Sofia Vergara in 2014 Joe Manganiello Recalls Falling in Love With Wife Sofia Vergara
Joe Manganiello و صوفیه Vergara از حضور در یک رویداد خصوصی در هاید سالن در لس آنجلس در تاریخ 12 اوت 2014. جان شیرر/تالار گفتگو/AP/شاتر

“همانطور که ما در حال قدم زدن در اطراف که می آید موجد خسارت در مقابل ما و فقط پیاده روی در مقابل ما حدود 100 متری توسط Sofia Vergara,” Manganiello به یاد می آورد. “او با پوشیدن این لباس که نگاه بزرگ در او و من فقط می تواند نه را من چشم از او. و جس گفت: “من دوست دارید که ؟ من گفتم: “بله, من می خواهم که زیادی است.’ و او گفت: “چه بخشی از حزب آیا شما می خواهید برای رفتن به بعدی؟’ من گفت: هر کجا که او اجازه رفتن وجود دارد.’ بنابراین ما فقط نوع به دنبال او در اطراف.”

بعد از آن شب Vergara را خانواده مدرن costar جسی تایلر فرگوسن نزدیک Manganiello و پرسید: اگر او می خواست به دیدار کلمبیایی بومی است. Manganiello اعتراف کرد که او نگران بود Vergara که نامزد Nicholas M. لوئبدر حضور در حزب اما توافق برای دیدار با ABC ، این جفت ارز “رد و بدل تعارفات” و جامعی یک عکس هم قبل از رفتن راه جداگانه خود را.

“من رفتن به هتل من و من نیمه تفکر ‘مرد من حدس می زنم که نمی خوای کار کردن'” Manganiello گفت.

Joe Manganiello and Sofia Vergara attend the Vanity Fair Oscar Party Joe Manganiello Recalls Falling in Love With Wife Sofia Vergara
Joe Manganiello و صوفیه Vergara حضور در Vanity Fair Oscar Party در لس آنجلس در فوریه 9 سال 2020 است. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

چند هفته بعد Manganiello آموخته است که Vergara حال تقسیم از نامزد. “من آمار جسی تایلر فرگوسن و گفت:” هی مرد شد تا او شکسته با پسر در زمان است ؟ او گفت: “من نمی باید سعی کردم به جلو و هر چیزی که اگر نبود در این مورد.’ من گفت: “من نمی دانم که چه نوع از حالت عاطفی او در اما به او بگویید که من می خواهم به او را,'” Manganiello گفت.

فرگوسن, 44, به Manganiello Vergara شماره تلفن و دو نفری شروع به صحبت کردن در تلفن. در زمان تعقیب ستاره در نیواورلئان فیلمبرداری یک فیلم. Vergara توضیح داد که آنها را برای به تعویق انداختن تاریخ اول خود را زمانی که او بازگشت به لس آنجلس در ماه است. اما Manganiello نمی تواند صبر کنید که به دنبال علاقه عشق خود را.

“من گفت:” من از آمدن به New Orleans, اگر شما در دسترس نیست من فقط میخوام انجام برخی از گشت و گذار اما من میخوام وجود دارد و اگر شما من می توانم شما را از” او به یاد می آورد. “او گفت:” تو دیوانه ای.’ من گفت: “من شما را در هفته آینده است.'”

زن و شوهر شروع آشنایی و Manganiello ظهور سوال در روز کریسمس در سال 2014. Vergara و Manganiello گره خورده گره در پالم بیچ فلوریدا در ماه نوامبر 2015.

Manganiello گفت: Cigar طرفدار در مارس 2018 که او بلافاصله می دانست که Vergara بود.

“[این] برای مقابله با این ایده که کسی که برای شما احتمالا می تواند شما را دوست دارم که بسیار. او آن را برای من بود,” او گفت: در آن زمان.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de