جو Gorga می گوید: “ما نه رستوران مردم پس از پیتزا فروشی بسته شدن


Joe Gorga Wont Give the Restaurant Business Another Try After Pizzeria Closure
جو Gorga جشن Melissa Gorga 40th birthday در نیویورک در تاریخ 28 مارس 2019. مایکل سیمون/startraksphoto.com

این دومین بار خواهد بود که جذابیت برای جو Gorga. The Real Housewives of New Jersey ستاره وارد کسب و کار رستوران در مارس 2017 با افتتاح Gorga را در خانه پاستا و پیتزا با همسر, Melissa Gorga و خواهر, Teresa Giudice. که کسب و کار بسته به طور ناگهانی در ماه ژانویه 2018 و Gorga هیچ میل به غذا در جهان دیگری بروید.

“ما همیشه بحث در مورد آن, اما من فکر نمی کنم مرد گفت:” ما هفته در یک مصاحبه اختصاصی در روز سه شنبه, فوریه 18, وقتی پرسیده شد که اگر یکی دیگر از رستوران است که در آینده خود را. “ما نه رستوران مردم است. آن را در کل جهان متفاوت است.”

صحبت از گذشته خود آشپزی تلاش Gorga, 40 اضافه شده: “من فقط باز کردن یک کمی. باز کردم که یکی از سریع واقعی برای پدر من به نگه داشتن ذهن خود را خاموش ، و سپس او مریض شدم و او واقعا نمی تواند آن را اجرا کند.”

Gorga را در خانه پاستا و پیتزا افتتاح شد درهای خود را کمتر از یک سال پس از Gorga بچه Antonia Gorga, ناگهان درگذشت. تلاش شد به معنای عمل به عنوان یک ادای احترام به خود و Giudice پدر و مادر و آنتونیا به عنوان الهام بخش در پشت بسیاری از غذاهای خدمت در رستوران.

هنگامی که ایجاد به طور غیر منتظره بسته درهای خود را بیش از دو سال پیش یک منبع گفت:” ما در آن زمان که جو بود “خشمگین” در مورد بسته شدن آن است که در نتیجه اختلاف خود را با شرکای کسب و کار. “او احساس می کند فریب خورده” خودی توضیح داد. “آنها هرگز خوب ساخته شده در پایان خود را از معامله به طوری جو انجام شد … این نگاه خوب و مردم درک نمی کنند که چرا آنها نمی دهد جو پول او وعده داد.”

این روزها نیوجرسی بومی گفت: ما او را از “رفتن به چوب در املاک و مستغلات کسب و کار” از آنجا که این چیزی است که او واقعا لذت می برد. بعلاوه جو قصد ندارد از دادن هر گونه رستوران مشاوره برای جدا خود brother-in-law جو Giudiceکه به طعنه در Instagram در اوایل این ماه که او ممکن است باز کردن یک رستوران در باهاما.

“او نمی خواهد به من گوش بده” پدر سه گفت ما. “جو در حال رفتن به گوش دادن به آنچه او می خواهد به انجام است. من نمی بحث در مورد کسب و کار با او.”

هر چند کسب و کار رستوران ممکن است برای او جو Gorga نیست ترس به سعی کنید دست خود را در استندآپ کمدی. در واقع او با عنوان اولین نمایش کمدی, “واقعی ایتالیایی ها از کمدی” در غرب Nyack سبک سری های زنده در روز سه شنبه و با وجود تاریخ های بیشتر به آمده است.

“من فقط می خواهم به مردم آموزش, گوش دادن زمانی که شما یک هدف در زندگی نمی نظاره نشست. فقط آن را دریافت کنید,” او توضیح داد. “فقط آن را امتحان کنید. چه چیزی می تواند اتفاق می افتد ؟ شما موفق است ؟ اگر من شکست من به آینده. من قصد دارم به دوباره سخت تر و قوی تر و سخت تر کار و من قصد دارم به آن را دریافت.”

با گزارش توسط Marc Lupo

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im