جو Gorga می شود واقعی در مورد یک پدر ‘شکل’ به جو Giudice, بچه های


Joe-Gorga-Gets-Real-About-Being-a-‘Father-Figure’-to-Joe-Giudice’s-Kids-inline
جو Gorga در مراسم اولین نمایش جهانی دوم عمل در شهر نیویورک در تاریخ 12 دسامبر 2018. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

پله بالا است. جو Gorga باز کرد تا مورد حمایت او برادرزاده میان پدر خود جو Giudice,‘s اخراج نبرد.

“من احساس کردم که پدر ، من می خواهم به گام و انجام آنچه من می توانم تا آنجا که من می توانم,” the Real Housewives of New Jersey ستاره های 40 و گفت: ما هفته به طور انحصاری در شنبه 18 فوریه در حالی که بحث خود را استندآپ کمدی را نشان می دهد. “شما می دانید من واقعا نه خود پدر است. این همان نیست اما من انجام آنچه من می توانم برای آنها. من آنها را دوست دارم.”

Gorga, خواهر , Teresa Giudice, سهام, دختران Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10, با, جو, 47. تاجر ترک ایالات متحده برای خود بومی ایتالیا در ماه اکتبر 2019 در حالی که او در انتظار یک تصمیم نهایی خود را در مورد اخراج.

در ضمن Gorga است که به دنبال یک استندآپ کمدی حرفه ای. واقعیت star عنوان اولین نمایش “واقعی ایتالیایی ها از کمدی” در غرب Nyack سبک سری در غرب زندگی می کنند Nyack نیویورک در روز سه شنبه. “من حتی از انجام یک نمایش نشده است و من رزرو بنابراین آن را بسیار خوب” او نشان داد به مااشاره کرد که او در حال حاضر چند تن دیگر حضور در تقویم.

مسکن مفصل خود تصمیم به سعی کنید دست خود را در کمدی. “همیشه یکی از چیزهایی که من دوست دارم این است که مردم از خنده,” او گفت:. “من همیشه که بچه در حال رشد در کلاس با دوستان من در زمین فوتبال و فقط من دوست دارم برای سرگرم کردن مردم است. آن را فقط باعث می شود من احساس خوبی زمانی که من دیدن خنده مردم. مثل من زیاد است.”

Gorga قبلا صحبت کردن در مورد ترزا 47 و جو دسامبر 2019 تقسیم های زیر نزدیک به 20 سال از ازدواج. “من فکر می کنم آنها باید از هم جدا شده اند هر چه زودتر. او باید نقل مکان کرد و در آنجا هر چه زودتر” او اعلام کرد به مااشاره کرد که وجود دارد این است که “صفر شانس” آشتی. “آنها در حال انجام است. این کشتی میره کرده است.”

او ادامه داد: “آن را بیش از. او نمی دانست که چگونه عمل می کنند. اگر او عمل راست شاید. من باور دارم اگر او آمد و شد به طوری شرمندگی و نشان داد او را خیلی دوست دارم و فقط متفاوت بود و او بود که مرد بود که او قبل از. مانند آن مرد ” من اهمیتی نمی, من نمی خواهم ازدواج شما به هر حال.’ من فکر می کنم او احتمالا می توانست با توجه به او یک شانس دوم. چون شما می دانید شما در حال نگه داشتن خانواده خود را با هم. آن را سخت وجود دارد مجرد بودن و شما در حال آوردن کسی دیگری در خانه از آن متفاوت است. او انجام داده اند چیزی, اما او فقط آمد اشتباه — به طور کامل اشتباه است.”

با گزارش توسط Marc Lupo

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>