جو Giudice ترزا می گوید ‘من احساس می کنم هیچ چیز برای شما بر روی’ RHONJ’: دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن

آغاز پایان ؟ Teresa Giudice می شود صادقانه با او برادر جو Gorgaدر پنج شنبه, فوریه 5 قسمت از The Real Housewives of New Jersey, آشکار که در آن رابطه او می ایستد و با جو Giudice.

“او به من گفت:” من فقط می خواهم شما بدانید که من احساس می کنم هیچ چیز برای شما'” ترزا, 47 می گوید Gorga, 40, در Us Weekly‘s منحصر به فرد دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از قسمت. “او به من گفت” برو به پیدا کردن شخص دیگری است.’ او مانند ” من حتی نمی خواهد mad.'”

Gorga گرفته شده است به عقب, نظرات, درک نیست که چرا او هنوز به جو.

“چرا شما فقط حرکت در زندگی خود را? Gia فقط گفت: “من اهمیتی نمی دهند اگر شما بچه ها با هم هستند” او در پاسخ به ترزا.

زمانی که افراد مشهور شاگرد آلوم توضیح می دهد که آنها “سر و کله زدن” در تلفن تمام وقت در حالی که جو زندگی در ایتالیا برادر او می پرسد اگر او می تواند صادق باشد.

“شما می خواهید به دانستن حقیقت ؟ من هرگز واقعا فکر کردم شما تا به حال یک رابطه خوب,” او می گوید. “من فقط می توانم او را در درمان شما راه شما باید درمان شده اند. … من نه درگیر شدن در ازدواج خود را تا کنون. شما باید سعی کنید در زندگی شاد.”

Joe Giudice Tells Teresa Giudice 'I Feel Nothing for You' on 'RHONJ'
جو Giudice و Teresa Giudice, حسن نیت ارائه میدهد از جو Giudice/Instagram; Shutterstock

ترزا و جو در اکتبر 1999 و تجدید عهد خود را در سپتامبر 2011. آنها را به اشتراک چهار دختر: Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10. این قسمت فیلم برداری شده بود قبل از اخبار بی خانمان در ماه دسامبر است که زن و شوهر تصمیم گرفته بود برای جدا کردن.

سابق ساخت و ساز صاحب کسب و کار از زندان آزاد شد در مارس 2019 پس از 41 ماه حبس به اتهام تقلب مالیاتی. منتقل شد به اداره مهاجرت و گمرک بازداشت و سپس با انتقال به زادگاه خود در ایتالیا در ماه اکتبر در حالی که در انتظار یک تصمیم نهایی خود را در مورد اخراج.

“جو همیشه متکبر. او خشن او دشوار” Gorga می گوید در یک اعترافی در این کلیپ. “او نمی داند که چگونه به باز کردن و یک مرد. شما می دانید چه یک مرد است ؟ زمانی که او می تواند نگاه شما و بگو: من شما را دوست دارم شما تازه کار هستید ، که یک f–پادشاه مرد.”

زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی پخش در Bravo چهارشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>