جو Giudice نشان می دهد عشق به همسر جدا Teresa Giudice, در روز ولنتاین

چیزی جز عشق — حتی پس از خود را بزرگ تقسیم می شود. جو Giudice تشکر شده جدا خود, همسر, Teresa Giudiceبرای “تامین” برای او و دختران خود را دو ماه پس از زن و شوهر به نام آن واریز شده است.

تاجر, 47, زمان به Instagram به آرزو Real Housewives of New Jersey ستاره نیز 47 یک روز مبارک ولنتاین روز جمعه 14 فوریه. جو به اشتراک گذاشتن یک سیاه و سفید عکس ایستاده قوی نویسنده با یک پیام شیرین نوشته شده بیش از آن در متن.

“با تشکر از شما برای ارائه بسیار برای این خانواده” جو نوشت. “من فکر می کنم ما یک تیم بزرگ. من واقعا قدردانی شما — مبارک ❤️ روز است.”

Joe Giudice Shows Love to Estranged Wife Teresa Giudice Valentine Day
جو Giudice و Teresa Giudice. حسن Gia Giudice/Instagram (2)

چند ساعت پس از جو ارسال شده متفکر پیام به همسر خود را از 20 سال به , افراد مشهور, شاگرد آلوم مشترک یکی از خود — و اما در سمت چپ جو خارج از تصویر.

“آنها قلب من امروز و هر روز!” ترزا زیر نویس یک عکس از خودش نما, رابطه جنسی در یک استخر با دختر Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10.

ما هفتگی تایید این واقعیت تلویزیون ستاره شدند کشیدن پلاگین بر روی ازدواج خود را در ماه دسامبر 2019 هشت سال پس از آنها تجدید عهد خود را. در طول پنج شنبه, مارس 12 قسمت از RHONJترزا در نهایت نشان داد که او بر این باور جو تا به حال فریب خوردن او با وجود بسیاری از او انکار.

این جدا زن و شوهر را بسیار متفاوت روز ولنتاین نوشته های آمده در مدت کوتاهی پس از جو کشف شد cozying به زنان دیگر در مکزیک است. در تصاویر به دست آمده توسط TMZ در ماه گذشته, سابق, ساخت و ساز صاحب کسب و کار دیده می شد مهمانی و lounging در یک روز با بیکینی-زنان چادری در رفت و آمد مکرر در ایسلا موجرس, مکزیک.

در طول یک ظاهر اخیر در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهنترزا تا به حال تعجب آور واکنش به رسوا عکس.

“من برای او خوشحال … من کاملا خوب با آن است. من نه حسادت” او گفت: میزبانی Andy Cohen در فوریه 5. “من ساخته شده آن را خوب با دختران ما. در ابتدا Milania آن را دیدم و Gia, آنها مانند, ” شوخی می کنی؟’ من فقط می خواهم, ‘دختران, آن را خوب است. او زندگی خود را.’ و چون من خوب بود با آن, آنها خوب با آن است.”

به عنوان خانواده همچنان به کار از طریق جدایی ترزا اعتراف کرد که او و جو فقط تلاش برای نگه داشتن دختران خود را خوشحال.

“[Coparenting] است که خود را” ترزا گفت. “او یک پدر است. دختران او را میپرستم. من می خواهم به او عشق بورزيد. ما در حال انجام بهترین ما می توانیم.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>