جو Giudice می گوید ازدواج بود بیش از زمانی که ترزا حاضر به خواب با او

جو Giudice نشان داد لحظه ای او می دانست که او 20 سال از ازدواج به Teresa Giudice, بود, بیش, پس از او حاضر به او اجازه دهید به اشتراک گذاشتن تخت او هنگامی که او و دختران خود را به بازدید او در ایتالیا.

“من لحظه AHA!'” او زیر نویس یک کلیپ از آینده و آخر از زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی نشان می دهد که زن و شوهر هر دو 47, صحبت کردن خونتان به عنوان ترزا به او می گوید او نمی خواهید او را به صرف شب با او با وجود آنها از هم جدا شده به مدت چهار سال در حالی که جو در زندان بود ، زمان خدمت برای تقلب.

“من بود که لحظه ای از بینش. من احساس رد” او ادامه داد: در Instagram post on یکشنبه, مارس 22. “این اولین بار است که در حالی که فیلمبرداری یک صحنه من تا به حال اضطراب و غم و اندوه. من [قفل شده] تا برای چهار سال هر انسان را یک تاثیر روانی زندگی زندان است. این لحظه ای بود من می دانستم که در اعماق قلب من او دشوار با من به یک دلیل. همسر من گفت: هرگز هیچ به خواب با من. من تا به حال به راه رفتن به دور. من نمی باید خشم را در برابر او (احساسات خود را توجیه هستند). آن را خاموش نگهبان باید خصوصی شده است.”

با اشاره به چهار دختران — Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10 — تاجر افزود: “من متوجه شدم که من باید برای تنها بچه ها من که چیزی است که مهم است. من می خواهم به ارائه تشویق, آغوش, آنها را با عشق خود در مدت زمان محدود با هم.”

ترزا و جو است که زندگی در زادگاه خود در ایتالیا در حالی که او منتظر یک حکم در تجدید نظر خود را در برابر اخراج خود را اعلام جدایی خود را در ماه دسامبر 2019.

در این کلیپ از فصل 10 آخر که پخش بر براوو در چهار شنبه, فوریه 26, جو و ترزا در حال صحبت کردن به او و دختران حل و فصل را به هتل خود را در سالا کنسیلینا ایتالیا برای شب.

به عنوان نویسنده کتاب آشپزی رو باز او از او می پرسد “آیا شما خواب اینجا امشب ؟ آیا شما می خواهید به ماندن با دختران است؟”

“تخت کوچک” او پاسخ می دهد.

“شما انتظار داشتند به خواب با من؟” ترزا پاسخ.

“منظورم این است که ما 20 سال در ازدواج ما” جو می گوید.

“ما شده اند با هم در تقریبا چهار سال پس از آن مانند نیمه درست است؟” ترزا شمارنده. “من نمی دانم. منظورم آن بوده است مدت زمان طولانی شما می دانید ؟ شما نیاز به مانند آهسته آن را پایین.”

به عنوان جو قرار می دهد در ژاکت خود را و او می گوید: “گوش دادن در پایان این سفر همه چیز می تواند تغییر کند. که در جهنم می داند؟”

در فوریه 12 قسمت از RHONJترزا insinuated که جو تا به حال فریب خوردن در او وجود خود را انکار. “من یک مقدار زیادی از خشم” او گفت:. “من مانند, کامل, کامل f—پادشاه است.”

فصل 10 آخر از زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی پخش در براوو در چهار شنبه, فوریه 26 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im