جو Giudice برگ مخاطره آمیز در نظر ترزا Pic میان تقسیم

در تلاش برای برنده شدن بازگشت او? جو Giudice قدردانی جدا خود, همسر, Teresa Giudice, در اخیر جراحی پلاستیک پس از اعتراف او “موفق” در 20 سال ازدواج.

این جایگاه قوی نویسنده, 47 ارسال شده یک عکس از خودش را در کامل گلم به Instagram در چهار شنبه, مارس 4, پیش از Real Housewives of New Jersey در مراسم براوو. او sparkly لباس نشان داد او رخ و جو نیز 47, نمی تواند کمک کند اما به نظر.

“خوب ها” تاجر نوشت: در یک پس-حذف پاسخ کامل را با شست تا از emoji.

Joe Giudice Compliments Ex Teresa Giudice's Breast Augmentation
جو Giudice و Teresa Giudice. حسن نیت ارائه میدهد از جو Giudice/Instagram; MediaPunch/شاتر

در ژانویه ترزا نشان داد که او تا به حال رفته زیر تیغ بیش از یک دهه پس از اولین بار او در سینه های خود را تغییر داده است. “به اعتقاد من این مهم است که همیشه به پایه قوی و احساس بهترین خود را بیشتر با اعتماد به نفس خود. 10 سال پس از اولین سینه من تصمیم گرفتم به سینه من دوباره انجام می شود,” او توضیح داد که در یک Instagram, عنوان, ضمن تشکر از جراح که به او کمک کرد تا از طریق درد.

این براوو شخصیت نشان داد که او “نمی تواند شادتر با نتایج” از عمل جراحی حتی اگر او تا به حال برخی از اعصاب قبل از تغییر بزرگ است. “هر کسی که من را تشویق نمی کند و احساس خود را بهترین خود را به کار بر روی احساس بهتر است. حتی اگر آن است که کوچکترین چیزی که هر روز” او به این نتیجه رسیدند.

روز قبل از خروج خود را risqué نظر سابق خود را, عکس, جو متعلق به ساخت چند اشتباهات قبل از ازدواج خود را به پایان رسید در ماه دسامبر 2019. روز شنبه, آوریل 29 او نوشته شده تصویری مونتاژ عکس های خانوادگی که برجسته ترزا و چهار دختر Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10.

“مهم نیست که چقدر 💯 انرژی و زمان من اختصاص داده شده به آن تلاش شکست خورده” جو نوشت طریق Instagram. “من بهترین من قرار داده و تمام تلاش به ساخت این یک تجربه بزرگ برای خانواده من. من سعی کنید به مسائل در ارتباط است که زحمت من در طول سال در بازگشت 🎥 به تصویر کشیده و آن را به عنوان انتقاد! من نقش کلیدی بود برای همیشه به پدر و برادر و شوهر و نه [میله های سیاه و سفید از emoji].”

وی ادامه داد: تعهد به ایجاد تغییرات به عنوان سال می رود: “امروز من 👀 من نمی توانم اجازه می دهد دیگران به نگه داشتن طولانی سموم و نامطلوب مطالبات در اطراف من. من را انتخاب کنید به یک پایه محکم و قوی و الهام بخش مردم در اطراف من در 🇮🇹.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im