جو Giudice است ‘ضعف با احساسات’ بیش از لغو مراسم با بچه ها

دل شکسته. جو Giudice وضعیتی وخیم پس از اینکه مجبور به انصراف از برنامه ریزی عید سفر او به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سابق واقعیت تلویزیون ستاره, 47, باز در مورد قادر بودن به صرف تعطیلات با Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10, در یک پست در Instagram در روز شنبه, آوریل 11. Giudice است که در حال حاضر در ایتالیا در حالی که او در انتظار حکم نهایی خود را در درخواست تجدید نظر در برابر اخراج در حالی که دختران در حال زندگی در ایالات متحده با مادر خود Teresa Giudice.

“برای 🐣 من و خانواده من شد تا دوباره به جای غیر قابل تصور اتفاق افتاده است نه یک روز,ساعت,دقیقه. می رود که فکر نمی کنم در مورد دختران” او زیر نویس یک فیلم تصاویر به صورت خودکار از دختران خود را به عنوان او با اشاره به مرگ اخیر ترزا پدر Giacinto Gorga در اوایل این ماه. “مناسبت های خاص سخت ترین و بدون آنها این احساس خالیتر و کمتر شاد.”

جو در ادامه به توضیح است که او “احساس ضعف با احساسات” بنابراین او تصمیم به نوشتن در مورد احساسات خود را.

“قلب من می شکند هر کسی که رفتن را از طریق دیدن نیست بچه های خود را, همسر, پدر و مادر و یا از دست دادن” او ادامه داد. “این به من آموخته سپاسگزار و فروتن و با تمام تجربیات من آن را تقویت ایده هرگز در نظر گرفتن هر چیزی برای اعطا به خصوص بچه ها. عید پاک مبارک به همه! خاطرات که آخرین❤️🐰🐣 #ریزش #experiencesoverthings #happyeaster #خاطرات #staystrong #writerscommunity #افکار است.”

جو صمیمی کلمات آمده تنها چند روز پس از ترزا همچنین 47 رسما شروع به طلاق او پس از فروپاشی تاجر.

زنان خانه دار واقعی نیوجرسی, ستاره برادر و جو Gorgaتایید کرد که “مدارک تقریبا انجام شده است” در طول یک ظاهر در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن در 2 آوریل.

او همچنین نشان داد که ترزا هیچ برنامه ای برای پیدا کردن عشق دوباره در هر زمان به زودی.

“نه هنوز” Gorga, 40 گفت: Andy Cohen وقتی پرسیده شد که اگر ترزا دوستیابی.

ما هفتگی تایید کرد در ماه دسامبر 2019 که لاغر, ایتالیایی, نویسنده و جو تا به حال تقسیم پس از 20 سال از ازدواج.

“ترزا و جو صحبت در مورد آینده خود را زمانی که او و دختران بودند در ایتالیا و تصمیم گرفت آن را برای آنها را به جدا کردن” یک منبع گفت:” ما در زمان. “هیچ یک از آنها را می خواستم در ارتباط راه دور. … آنها هاربر هیچ بیمار را نسبت به یکدیگر و ادامه خواهد داد به coparent بچه های خود را.”

Joe — که صرف 41 ماه زندان به اتهام تقلب قبل از اینکه منتشر شد در سال گذشته — که قبلا روشن عملکرد داخلی از ازدواج آشکار است که او بهترین است اما “شکست خورده” به عنوان یک شوهر.

“مهم نیست که چقدر 💯 انرژی و زمان من اختصاص داده شده به آن تلاش شکست خورده” جو نوشت: در Instagram در ماه فوریه است. “من بهترین من قرار داده و تمام تلاش به ساخت این یک تجربه بزرگ برای خانواده من. من سعی کنید به مسائل در ارتباط است که زحمت من در طول سال در بازگشت 🎥 به تصویر کشیده و آن را به عنوان انتقاد! من نقش کلیدی بود برای همیشه به پدر و برادر و شوهر و نه [میله های سیاه و سفید از emoji].”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>