جو Giudice پوستی با ترزا پس از اعتراف او “شکست خورده” ازدواج

هنوز هم نگه داشتن ، جو Giudice flirted با همسر خود جدا, Teresa Giudice, یک روز پس از اعتراف به کاستی های خود را در 20 سال ازدواج.

The Real Housewives of New Jersey ستاره, 47 ارسال شده یک عکس از خودش را در یک کرم رنگی pantsuit آراسته با بارقههای از طریق Instagram روز یکشنبه 1 مارس. جو 47 نظر با یک سری از آتش emojis و رز emoji در زیر تصویر.

یک روز زودتر سابق ساخت و ساز صاحب کسب و کار اعتراف کرد که او “موفق” در ازدواج او با ترزا. این جفت ارز — که پدر و مادر از دختر Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10 — اعلام جدایی خود را در ماه دسامبر 2019.

Joe Giudice Flirts With Teresa Giudice 1 Day After Admitting He ‘Failed’ Their Marriage
جو Giudice و Teresa Giudice, حسن نیت ارائه میدهد از جو Giudice/Instagram; Shutterstock

“مهم نیست که چقدر 💯 انرژی و زمان من اختصاص داده شده به آن تلاش شکست خورده” جو زیر نویس یک فیلم مونتاژ عکس های خانوادگی در روز شنبه, آوریل 29. “من بهترین من قرار داده و تمام تلاش به ساخت این یک تجربه بزرگ برای خانواده من. من سعی کنید به مسائل در ارتباط است که زحمت من در طول سال در بازگشت 🎥 به تصویر کشیده و آن را به عنوان انتقاد! من نقش کلیدی بود برای همیشه به پدر و برادر و شوهر و نه [میله های سیاه و سفید از emoji].”

او افزود: “امروز من 👀 من نمی توانم اجازه می دهد دیگران به نگه داشتن طولانی سموم و نامطلوب مطالبات در اطراف من. من را انتخاب کنید به یک پایه محکم و قوی و الهام بخش مردم در اطراف من در 🇮🇹.”

در فوریه 22, جو نشان داد لحظه ای که او متوجه شد که ترزا کشیدن دور از او. واقعیت star نوشته شده یک کلیپ از زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی آخر که نشان داد ترزا و دختران خود را از دیدن جو در مادری خود ایتالیا. جو ساکن در این کشور در حالی که او منتظر حکم تجدید نظر خود را در برابر اخراج خود را.

در این کلیپ ترزا می گوید جو که او نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک تخت با وجود اواز یا موسیقی دو نفری که از هم جدا شده به مدت چهار سال در حالی که جو در خدمت زمان در زندان برای تقلب.

جو به اشتراک گذاشته شده از طریق Instagram که این حادثه بود “من لحظه ای از بینش” و در سمت چپ او احساس “را رد کرد.”

او نوشت: “همسر من گفت: هرگز هیچ به خواب با من. من تا به حال به راه رفتن به دور. من نمی باید خشم را در برابر او (احساسات خود را توجیه هستند). آن را خاموش نگهبان باید خصوصی شده است.”

روز قبل از آن جو پرداخت شیرین ادای احترام به جایگاه قوی نویسنده برای روز ولنتاین.

“با تشکر از شما برای ارائه بسیار برای این خانواده” جو نوشت. “من فکر می کنم ما یک تیم بزرگ. من واقعا قدردانی شما — مبارک ❤️ روز” او زیر نویس سیاه و سفید عکس های ترزا.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de