جو Giudice اعلام کرد او راه اندازی یک پادکست: ‘واقعی در داخل حرکت شبیه چمچه زنی’

سمت خود را از داستان. جو Giudice است گام گذاشتن در یک پروژه جدید — خود پادکست — و طرفداران خود وعده داده است که او را در برگزاری هر چیز به عقب.

“من واقعا از دیدن ‘دنیای واقعی’ بنابراین من فکر می کنم در حال حاضر خواهد بود زمان مناسب به شما اجازه همه من با یک سری از حملات از طریق پادکست به زودی! من خواهد شد به اشتراک گذاری با شما مقدار زیادی از آبدار در داخل حرکت شبیه چمچه زنی” the Real Housewives of New Jersey ستاره, 47 نوشت: در کنار یک نمایش اسلاید از عکس های خانوادگی از طریق Instagram روز شنبه, آوریل 8. “من خواهد شد به شما واقعی در داخل حرکت شبیه چمچه زنی از زندگی واقعی را ویرایش کنید.”

Giudice وعده داده است که او را از بحث در مورد مسائل شخصی خود را در پادکست — از جمله اشتباهات او ساخته شده خود را در ازدواج به Teresa Giudice.

Joe Giudice Announces He's Launching a Podcast
جو Giudice, حسن نیت ارائه میدهد از جو Giudice/Instagram

“برای بسیاری از ما در یک رابطه, آن را خیلی دیر زمانی که شما متوجه چقدر خدا را شکر شما به چنین شریک زندگی یا خانواده در زندگی شما است که شما هرگز نمی دانید که چگونه به او بگویید!” او توضیح داد. “همه ما اشتباه باید مبارزات و حتی حسرت چیزهایی که در گذشته ما. من می خواهم به من قرض بدهید تجربیات من برای کمک به رفع آنها قبل از آن می تواند منجر به اشتباهات شما نه تنها هرگز اتلاف زمان در خشم و تاسف زمانی که شما می توانید به رفع مشکل اساسی!”

جو که در حال حاضر زندگی در زادگاه خود در ایتالیا نیست, به اشتراک گذاری یک تاریخ انتشار برای پادکست اما وعده داده شده این پروژه است “به زودی.”

سابق تاجر و ترزا, 47, اعلام جدایی خود را در ماه دسامبر 2019 فقط دو ماه پس از جو به ایتالیا نقل مکان کرد در حالی که او در انتظار یک حکم در تجدید نظر خود را در برابر اخراج خود را. این جفت ارز گره خورده است گره در سال 1999 و پدر و مادر دختر Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10.

اگر چه در حال رشد از هم جدا شده اند آنها هیچ برنامه فوری برای طلاق.

“ترزا و جو صحبت در مورد آینده خود را زمانی که او و دختران بودند در ایتالیا و تصمیم گرفت آن را برای آنها را به جدا کردن” یک منبع گفت:” ما هفته در ماه دسامبر 2019. “هیچ یک از آنها را می خواستم در ارتباط راه دور. جو بوده است آشنایی در ایتالیا ترزا مشغول مراقبت از دختران خود را در حال حاضر. آنها هاربر هیچ بیمار را نسبت به یکدیگر و ادامه خواهد داد به coparent بچه های خود را.”

جو به نظر میرسد که نقل مکان کرد در زمانی که او در ژانویه مهمانی با چندین زن در حالا در حالی که تعطیلات در مکزیک است. ترزا نشان داد در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن در چهار شنبه, فوریه 5, که او نمی باید یک مشکل با جو لذت داشتن با زنان دیگر.

“من برای او خوشحال. … من کاملا خوب با آن است. من حسود” را لاغر, ایتالیایی, نویسنده گفت. “من ساخته شده آن را خوب با دختران ما. در ابتدا Milania آن را دیدم و Gia, آنها مانند, ” شوخی می کنی؟’ من فقط می خواهم, ‘دختران, آن را خوب است. او زندگی خود را.’ و چون من خوب بود با آن, آنها خوب با آن است.”

ترزا در ضمن اخیرا مرتبط با مدرسه خود را بالا دوست پسر آنتونی Delorenzo شد و با مرد جوان بلیک Schreck در حالی که جو بود زمان خدمت در زندان برای تقلب.

خواهر در قانون Melissa Gorga نشان داد در E!’s پاپ صبح در 30 ژانویه که ایستاده قوی نویسنده است یک نوع خاص از مرد در ذهن است.

“ما از او در این مراسم و او به ما می دهد یک شرح کامل” حسادت صاحب بوتیک, 40, گفت:. “او می خواهم یک یهودی ، او را مانند یک یهودی خوب است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>