جو بایدن رئیس استراتژیست لابی برای تضعیف باراک و میشل اوباما در امضای طرح

جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری به تکیه به شدت در ارتباط خود را با باراک اوباما شعار روابط به رئیس جمهور سابق در هر بحث و پخش آگهی های تلویزیونی پر از مونتاژهای که حاکی از اوباما حمایت.

معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی است که توسط رهبری آنیتا دان یک استراتژیست دموکرات که به کار گرفته شده است در طول دهه گذشته توسط منافع به دنبال تضعیف باراک سابق و بانوی اول میشل اوباما مترقی اولویت است.

دان پیوست مبارزات انتخاباتی سال گذشته به عنوان یک مشاور و بالا بود به نقش مدیریت پس از shakeup پس از معاون سابق رئیس جمهور را ضعیف نشان دادن در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه. دان به طور خلاصه به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید در طول اوباما در دوره اول اما در سمت چپ دولت برای بازگشت به SKDKnickerbocker تبلیغات و مشاوره شرکت او تاسیس است که لابی برای انواع منافع شرکت های بزرگ و جایی که او به عنوان یک شریک. همانطور که از ماه نوامبر او هنوز هم پیشرو شرکت است. “D” در این شرکت نام اشاره به دونن. اولین “K” است به صورت لایحه ای نزدیک در حال حاضر در مرخصی از شرکت به کار برای مایکل بلومبرگ انتخاباتی.

ارتفاع از دان برجسته لاغری از بایدن درخواست تجدید نظر به عنوان یک اوباما لیبرال. بایدن اتحاد و پشتیبانی تعهد به رد لابی پشتیبانی معکوس اوباما اصلی کمپین زمین است اما در آغوش نه تنها طیف وسیعی از منافع خاص اما بسیار لابی رهبری پیشنهاد خود را مجسم نوع دو-خرید و فروش در واشنگتن دی سی است که به کمک eviscerate اوباما مترقی میراث. دان بلافاصله پاسخ به یک پیام در سمت چپ او ،

در سال 2010 میشل اوباما پرده جسورانه کمپین را در مواد غذایی آشغال صنعت با ارائه داوطلبانه دستورالعمل برای تضعیف غذاهای با سطح بالایی از قند اضافه شده و نمک و چربی از اینکه به بازار عرضه شده به کودکان است.

این دستورالعمل در حالی که جشن گرفته توسط کارشناسان تغذیه و بهداشت عمومی طرفداران مرده بودند در آب در عرض یک سال است. لابی های صنعت برای شرکت هایی مانند جنرال میلز, کلاگ, پپسی و تایم وارنر آب گرفتگی دولت با شکایت مدعی است که این دستورالعمل را بکشند شغل و کار با قانونگذاران به لغزش ارائه به دولت در بودجه طراحی شده به طور نامحدود به تاخیر دستورالعمل.

مبارزات انتخاباتی برای شکست اوباما ابتکار موفق شد توسط هیچ یک دیگر از دونن که شرکت ایجاد یک ad-hoc گروه معقول مواد غذایی سیاست ائتلاف را به صنعت هم در مخالفت با دستورالعمل.

دان پرسید که در سال 2011 توسط واشنگتن پست در مورد کار با این مواد غذایی آشغال صنعت در برابر اوباما خار انتقاد. “در پایان روز مبارزه با چاقی در دوران کودکی است که یک سوال از آنچه تبلیغ شده اما یک موضوع بیشتر ورزش عادات سالم غذا خوردن و کار کردن با هم” دان گفت.

در طول سال SKDKnickerbocker کرده از نزدیک با دیگر گروه های ذینفع در پی از خط خارج شدن یکی دیگر از امضای اوباما ابتکار عمل.

پس از گزارش نشان داد که عمده برای سود کالج سیستماتیک گمراه کننده دانش آموزان و سوق دادن آنها به بالا-هزینه درجه با آموزش ضعیف و جعلی وعده شغل پس از فارغ التحصیلی وزارت آموزش و پرورش تحت اوباما به دنبال یک سیاست جدید به اطمینان حاصل شود که ده ها میلیاردها دلار پول مالیات دهندگان خواهد تنها به سود مدارس است که با یک استاندارد خاص برای دانش آموزان سطح بدهی و درآمد پس از فارغ التحصیلی.

دونن مشغول به کار به طور مستقیم با کاپلان آموزش و پرورش که متعلق به یک شبکه برای سود کالج برای تضعیف دولت اوباما كردم. به گفته نیویورک تایمز دونن بازدید کاخ سفید بارها و کار به شکل انتفاعی کالج صنعت پیام برای مبارزه با اوباما ابتکار عمل.

پس از یک سری از شکست دولت اوباما در نهایت تصویب و به اصطلاح انتفاعي مقررات برای سود کالج. اما برای سود کالج در نهایت غالب شد. حکومت شده است تا حد زیادی نورد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos.

به عنوان یک شرکت SKDKnickerbocker نیز حفظ شده است به فشار دولت اوباما به حمایت بیشتر محافظه کار, کسب و کار پسند سیاست — سیاست های که با آن بایدن به طور کلی تراز وسط قرار دارد.

شرکت مشاوره نمایندگی دو شرکت لابی ائتلاف پیروزی امریکا و اتحاد برای رقابتی مالیات که هر دو تحت فشار قرار دادند و دولت را در آغوش کاهش مالیات شرکت ها و مالیات تعطیلات در خارج از کشور شرکت درآمد. این طرح در نهایت شکست خورده تحت اوباما اما ایده های مشابه شکل برجسته در مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 کاهش مالیات.

این پیت پترسون بنیاد — یک نیروی قدرتمند در واشنگتن دی سی است که تامین مالی فشار به صورت شیب دار به کاهش مخارج دولت از جمله کاهش امنیت اجتماعی در طول اوباما در دوره اول — همچنین حفظ SKDKnickerbocker برای مدیریت رسانه ها تلاش در سال 2010. مدت کوتاهی پس از حزب چای موج پترسون بنیاد منتشر شد یک کمپین حمایتی طراحی شده برای ترویج یک ریاضت دستور کار است. این کمپین شامل یک کمپین تبلیغات برای faux نامزد ریاست جمهوری به نام هیو Jidette.

پترسون-حمایت تلاش خواستار افزایش امنیت اجتماعی سن بازنشستگی و کاهش پرداخت به تامین اجتماعی بهره مند. مالیات آشکار نشان می دهد که پترسون رسانه مشاور برای مبارزات انتخاباتی بود SKDKnickerbocker که پرداخت شد بیش از 5 میلیون دلار در سال 2010 و 2011.

بایدن به ویژه رهبری تلاش برای کاهش هزینه های دولت با تمرکز بر امنیت اجتماعی است. بایدن و نزدیکان بروس نی نقش محوری در کمیسیون ملی در مسئولیت مالی و اصلاحات هل دادن به قطع برنامههای استحقاقی.

به عنوان رهگیری به گزارش SKDKnickerbocker گرفته شده در دیگر بحث برانگیز مشتریان. این شرکت حفظ شده بود توسط سازمان خدمات ملی گروه یک اسرائیل شرکت درگیر در هک گوشی برای طیف وسیعی از استبداد مشتریان. SKDKnickerbocker نیز حفظ سلطه, انرژی, ابزار کنگلومرا که صاحب SCE&G, محلی, کارولینای جنوبی, نرم افزاری است که به اتهام بالاترین نرخ برق در کشور است.

لابی آشکار نشان می دهد که دان شرکت است که هنوز هم درگیر تلاش های لابی گری. این شرکت در حال حاضر حفظ خز اطلاعات در شورای گروه مبارزه با فشار به تنظیم صنعت خز و پوست در شهر نیویورک است. این گروه همچنین حفظ آمازون و شهر نیویورک مرکز منشور مدرسه تعالی.

این بایدن کمپین نیز تکیه بر SKDKnickerbocker برای مبارزات انتخاباتی از جمله پست الکترونیکی مستقیم. فدرال کمیسیون انتخابات نشان می دهد که بایدن مبارزات انتخاباتی پرداخت دونن شرکت حداقل $624,048.

دونن نقش به عنوان یک مشاور ثروتمند و به خوبی متصل شده است که نزدیک ثبت شده است. پس از زمان گزارش سابقه طولانی تجاوز جنسی به اتهامات علیه Hollywood mogul Harvey Weinstein دان رسیده به Weinstein به ارائه کنترل خسارت مشاوره.

در سال 2012 صحبت کردم که به طور خلاصه می دونن در مورد نقش خود به عنوان یک لابی گر. من او را پرسید که چگونه او می تواند مربع خود را تعهد به مشتریان شرکت های بزرگ با او استادانی نقش به عنوان یک دموکرات با توجه اوباما وعده به تخلیه تاثیر لابی شرکت های بزرگ در آمریکا است.

“من با برخی از شرکت های بزرگ به دلیل واقعیت این است که ما در یک دموکراسی وجود دارد و یک گفت و گو و مردم حق دارند به شنیده می شود” گفت دونن. “و این واقعیت امر این است که بسیاری از بار وقتی که من مردم با کار آنها یک داستان گفته شود و ما آن را بگویید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>