جو بایدن حمایت “فوق العاده, فوق العاده سختی درمان” برای نوجوانان “شکارچیان”

در سال 1998 بیان آن از سوی دیگر ، جو بایدن به نام 100,000 نوجوانان بازداشت شده بودند برای جرایم خشونت آمیز در آمریکا “شکارچیان” که “حکم فوق العاده, فوق العاده سخت درمان است.” بایدن — که دهه را صرف مبارزه دشوار در جرم و جنایت قانونی که تشدید جرم حبس — ساخته شده از این نظر که قبلا گزارش شده در طول یک آدرس به انجمن ملی وکلای کنفرانس عمومی در ماه مارس سال 1998 است.

“وجود دارد حدود 100 ، 000 از آنها را اگر شما می خواهید به فصاحت شدید در مورد این که شکارچیان,” او گفت:. “وجود دارد 100,000 واقعی بد سیب وجود دارد 100,000 بچه ها شما در مورد در صفحه اول روزنامه های هر روز.”

در آن زمان بایدن در حال حاضر تبدیل به یک چهره برای رابطه جنسی خشن-در-جرم قانون نقش مهمی در عبور از یک سال 1994 تعمیرات اساسی سیستم عدالت کیفری از جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون عمل می کنند که ویران کم درآمد جوامع و جوامع از رنگ برای چند دهه. در سال 1996 بایدن دیرین رئیس کمیته قضایی مجلس سنا نیز همکاری تحت فشار قرار دادند و سختی در جرم و جنایت است که لایحه هدفمند نوجوانان. این نوجوانان عدالت و بزهکاری پیشگیری از قانون از سال 1996 را مجاز اسامی تکرار truants و فراری. یک editorialist برای Tennessean توصیف این قانون به عنوان هدف “به معنای واقعی کلمه ساخت مردان و زنان از کودکان است.”

در سال 1998, آدرس او در ادامه به حمایت خود از توانایی سعی کنید “این 100,000 بچه های بد” در این فیلم سیستم عدالت کیفری به جای جدا کردن اطفال سیستم. (این دقیقا مشخص نیست که تا 100000 عدد از آمد اما در سال 1997 مطبوعاتی بایدن گفت: “حدود 3000 کودکان و نوجوانان دستگیر شده بودند برای قتل در سال 1995 و در مجموع حدود 100,000 بازداشت جدی دیگر جرایم خشونت آمیز — به وضوح این ها ‘از دست رفته’ کودکان نیست و غیر قابل استرداد اما به سادگی همه باید موضوع جدی است.”)

“قطعه دوم از این قانون بیرون می رود وجود دارد و می گوید:” ما در حال رفتن به دریافت این 100,000 بچه های بد, و ما در حال رفتن به آنها را امتحان کنید به عنوان بزرگسالان,’,” او گفت:.

“خوب است که قضاوت خود را. شما می خواهید به آنها را امتحان کنید به عنوان بزرگسالان من ترک که به ما چه ما تماس صلاحیت جلسات در دولت ما. دادگاه تصمیم به سعی کنید این بچه به عنوان یک بزرگسال. اگر شما می خواهم به انجام است که من به وضوح ببینید که در آن موارد که موجه باشد. اما این تصمیم من به عنوان یک فدرال رسمی. من نباید به شما بگویم که تحت چه شرایطی شما باید انجام دهید که.”

چند اوایل نظر سنجی نشان می دهد که بایدن شده است از دست دادن حمایت در کلید اولیه متحده با سن. برنی ساندرز بیش از او را به عنوان سناتور. معاون سابق رئیس جمهور کاهش است و به احتمال زیاد سوخت شده است در بخشی از امتناع خود را به دست و پنجه نرم کردن با مواضع گذشته. (در مورد رکورد خود را در امنیت اجتماعی او صاف کردن دروغ.)

هر چند بایدن را دشوار-در-جرم و بلاغت بود با وحشت از 1990s خود را با استفاده از اصطلاح “درنده” حتی پس از آن قرار می دهد و او را در تقابل با حزب دموکرات که تا حد زیادی تقبیح زبان به عنوان نژادپرست است. در طول سال 2016 دموکراتیک اولیه مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مطرح هیلاری کلینتون در سال 1996 استفاده از اصطلاح “superpredator” برای توصیف کودکان درگیر در باندهای. Black Lives Matter فعالان مواجه نامزد بیش از او استفاده از این اصطلاح در طول خصوصی جمع آوری کمک و خواستار عذرخواهی. و در یک مقاله برای ملت نویسنده و استاد حقوق میشل الکساندر به نام نظرات “نواخته رمزی حرف به بازیگران سیاه و سفید از کودکان به عنوان حیوانات.” در دموکراتیک اولیه بحث در مارس سال 2016 ساندرز پرسیده شد که چرا او با انتقاد از کلینتون برای استفاده از این کلمه در 20 سال قبل. “از آنجا که آن را یک نژادپرست مدت و همه دانستند که آن را یک نژادپرست اصطلاح” ساندرز در پاسخ به به سلامتی.

ماه مه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان بایدن برای نقش خود در عبور از تعمیرات اساسی به tweeting که هر کسی که در ارتباط با سال 1994 جرم بیل نمی خواهد شانس انتخاب شدن. “فوق العاده درنده بود که این اصطلاح مربوط به سال 1994 جرم لایحه که خواب آلود جو بایدن بود که به شدت درگیر در عبور از” مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال در یک صدای جیر جیر. “این بود که یک دوره تاریک در تاریخ آمریکا است اما خواب آلود جو عذرخواهی کرد? هیچ!” (تهمت هنوز عذرخواهی خواستار اعدام از پارک مرکزی 5, پنج, سیاه, نوجوانان بودند که به دروغ متهم به تجاوز به یک زن هل دهنده در سال 1990.)

بایدن همچنین با استفاده از اصطلاح “درنده” به توجیه تهاجمی صدور حکم در یک سال 1993 سخنرانی که سی ان ان نوشت: در مورد در مارس 2019 زمانی که او هشدار داد “شکارچیان در خیابان های ما” که “فراتر از رنگ پریده” استدلال که سیستم قضایی نمی دانم که چگونه به بازسازی آنها. او توضیح داد که دهها هزار نفر از افراد جوان به عنوان “متولد خارج از زناشویی بدون پدر و مادر و بدون نظارت و بدون هر گونه ساختار و بدون هر گونه وجدان در حال توسعه از آنجا که آنها به معنای واقعی کلمه … چرا که آنها به معنای واقعی کلمه نبوده است اجتماعی آنها به معنای واقعی کلمه و نه یک فرصت.”

این بایدن کمپین ارائه دهید. اما یک سخنگوی کمپین گفت: سی ان ان در ماه مارس که بایدن قوی شعارهای “بود که در پاسخ به انتقادات جمهوریخواهان که تلاش های گذشته بوده است بیش از حد نرم در جرم” و اضافه کرد که او با اشاره به طور خاص به جنایات خشونت آمیز و نه “یک بچه سرقت آب نبات.”

حتی در زمان بایدن موضع دیده می شد ، “در دو حزبی روح دیابت Fred Thompson, R دنیاست. اتحاد پیوست سناتور. جوزف بایدن, D-Del., به حمایت از آنچه که در نظر گرفته خفیف لایحه. خفیف اگر آن را ممکن است آن را بسیار افتضاح” به Tennessean نوشت: در سال 1996 در مورد بایدن جوانان جرم عمل می کنند. “در واقع لایحه نیست و هدف بیشتر خشونت کودکان مجرم; قانون به نظر می رسد طراحی شده است تنها به یک مثال است. صورتحساب خود را اجازه می دهد نوجوانان قضات برای قفل کردن truants و فراری به مدت سه روز در زندان.”

روز قبل از رئیس جمهور بیل کلینتون در مراسم تحلیف دومین بایدن گفت که او می خواست جوانان جرم قانون پس از مدل بحث برانگیز سال 1994 جرم لایحه. (ساندرز آیا رای برای 1994 لایحه که لذت بردم از حمایت گسترده ای را در زمان, اما پس از ابراز تاسف برای حمایت از “وحشتناک لایحه است.”) این تنبیهی قانون که به تصویب کنگره و به قانون امضا شده بود توسط کلینتون کمک به ایجاد دوره ای از جرم حبس که به طور نامتناسبی صدمه سیاه و قهوه ای آمریکایی است.

“نود درصد از آنچه که ما در حال ارائه در این رشته دموکراتیک ابتکار می تواند یک جمهوری خواه طرح” بایدن گفت: در یک سال 1997 در کنفرانس مطبوعاتی. “ما محوری در اینجا بسیار ساده است: ما می خواهیم به ادامه موفقیت در سال 1994 بایدن یا کلینتون جرم قانون که در حال حاضر در محل.”

بایدن همچنین با انتقاد جمهوری لایحه جرم اعتقاد او نمی تواند به اندازه کافی گفت: در آزادی مطبوعات از دفتر خود که “ما برخی از تعداد کودکانی که موارد غم انگیز — تا خشونت است که ما واقعا هیچ چاره ای جز به دست آوردن آنها را در پشت میله ها و نگه داشتن آنها وجود دارد برای یک مدت زمان طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>