جو بایدن دروغ در مورد رکورد خود را در امنیت اجتماعی

بیش از گذشته چند هفته معاون رئیس جمهور جو بایدن بوده است تلاش برای توزیع مجدد رکورد خود را در امنیت اجتماعی به عنوان یکی از قهرمان که در دفاع از این برنامه از ضرب و جرح به جای یکی که همواره استدلال کرد که آن را باید قطع شود.

ارزش اين تجدید نظر روشن است: ریاضت است که دیگر سیاسی قابل دوام پلت فرم برای دموکرات ها به در اصلی. دفاع او از رکورد خود شامل چندین تلویزیون, مصاحبه, عمومی نظرات و حتی یک تبلیغ, حمله سناتور. برنی سندرز برای “نادرست لام” به چالش کشیدن او را در امنیت اجتماعی است. در آگهی بایدن باعث می شود جارو ادعا می کنند: “من به مبارزه برای محافظت و گسترش امنیت اجتماعی برای تمام حرفه ای. هر گونه پیشنهاد در غیر این صورت فقط صاف کردن اشتباه است.” در معاون سیاه و سفید و قهوه ای فروم در آیووا این هفته زمانی که فشار بر پیشنهاد خود را برای توقف تامین اجتماعی پرداخت توسط مدیر Antonia Hylton او به سادگی دروغ: “من پیشنهاد توقف.”

در واقع بایدن معتقد است که برای کاهش و یا یخ به تامین اجتماعی در سراسر بسیاری از کار خود را. پیش از آن در ماه ژانویه به رهگیری نوشت: در مورد موارد مختلفی که در آن بایدن حمایت برای برش امنیت اجتماعی در طول این دوره از کار خود را. بایدن زمانی که او اذعان گذشته خود را پشتیبانی برای کاهش فسادهای وکالت به عنوان عمیق در گذشته است. اما نزدیک بازرسی می یابد reams اخیر شواهد بایدن حمایت کاهش — از جمله در بایدن اخیر بازگویی یک مکالمه او با رئیس جمهور چین پینگ و در انتخاب خود از بروس نی دیرین کسری شاهین به عنوان یک ارشد مشاور سیاست در زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

نی دیرین بایدن دستیار, بازی یک نقش محوری در دفاع از کاهش به معامله جدید-دوران برنامه به عنوان یکی از بنیانگذاران دموکراتیک شورای رهبری به عنوان بالا کارمند برای یک بحث برانگیز کمیسیون اختصاص داده شده برای کاهش کسری بودجه و سپس به عنوان معاون رئیس کارکنان در طول دولت اوباما. در واشنگتن دی سی او خواهد بود که آخرین سطح بالا کارمند یک کمپین را روی اگر آن را واقعا قصد گسترش برش امنیت اجتماعی.

اندرو بیتس یک سخنگوی بایدن گفت که به عنوان رئیس جمهور بایدن خواهد فشار به گسترش امنیت اجتماعی است. “به عنوان رئیس جمهور جو بایدن را گسترش مزایای تامین اجتماعی — پرداخت با مالیات های جدید بر ثروتمندترین آمریکایی ها. و به عنوان سناتور سندرز خود گفت: در سال 2015: ‘جو بایدن یک مرد است که اختصاص داده شده تمام زندگی خود را به خدمات عمومی و رفاه خانواده های کارگر و طبقه متوسط'” Bates گفت.

کاهش در آمد نزدیک به اتفاق می افتد در میان مذاکرات میان دولت اوباما و جمهوری خواهان کنگره با هدف چکش را یک به اصطلاح بشردوستانه. برجسته ترین وسیله نقلیه برای کسانی که مذاکرات شناخته شده بود به عنوان بولز-سیمپسون کمیسیون دو حزبی پنل شارژ با توصیههایی به کنگره در مورد چگونه به کاهش بدهی های دولت فدرال. آن را به ریاست آلن سیمپسون سابق سناتور جمهوری خواه از ایالت وایومینگ و Erskine بولز سابق سناتور دموکرات از کارولینای شمالی است.

و کارکنان مدیر برای بولز-سیمپسون? بروس نی. “تیم ما منجر شد توسط بروس نی و من باور نمی توانست وجود داشته باشد یک سیمپسون-Bowles گزارش بدون بروس” بولز بعد از آن نوشت. صندلی این کمیسیون توصیه می شود کاهش مزایای تامین اجتماعی برای نیمه بالای بگیر برش مقدار سود رشد نسبت به نرخ تورم و بالا بردن سن بازنشستگی به 69. ترقی خواهان مخلوط آن با مقاله نویس نیویورک تایمز پل کروگمن اشاره کرد که “این افزایش امنیت اجتماعی سن بازنشستگی به دلیل امید به زندگی افزایش یافته است — به طور کامل نادیده گرفتن این واقعیت است که امید به زندگی تنها رفته تا برای خوبی کردن و خوبی تحصیل کرده در حالی که راکد و یا حتی کاهش در میان افرادی که نیاز به این برنامه بیشتر است.”

“سیمپسون-Bowles وحشتناک است,” او به این نتیجه رسیدند. “بله, من می دانم که در داخل کمربندی سیمپسون بولز و تبدیل شده اند مقدس و ارقام. اما مردم انجام می دهند که ارتفاع یکسان هستند افرادی که به ما گفت که پل رایان جواب میده به ما مالی نماز.”

این کمیسیون موفق به حفظ فمن مورد نیاز برای توصیه های خود را به حرکت به کنگره اما دولت به دور از انجام سعی کنید به پیاده سازی آنها. پس از اتمام با کمیسیون نی آورده بود به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن رئیس کارکنان برای ادامه کار در یک گرند مقرون به صرفه. کمیته مسئول فدرال بودجه واشنگتن گروه اختصاص داده شده به برش امنیت اجتماعی و دیگر برنامههای استحقاقی جشن انتصاب. ما نمی تواند فکر می کنم از یک فرد بهتر برای این کار” CRFP در بیانیه ای گفت. “ما امیدواریم که بروس قادر خواهد بود به اهرم تخصص خود را در این موقعیت جدید و انتصاب او حاکی از گام های مثبت از سیاستگذاران در دولت در مقابله با ما رو به افزایش کسری بودجه و بدهی.”

در آن زمان مالی تایمز نوشت “اخیر انتصاب بروس نی مدیر اجرایی رئیس جمهور اوباما کمیسیون ملی در مسئولیت مالی و اصلاحات به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن را رئیس ستاد آخرین سیگنال است که دولت قصد دارد به تایید بسیاری از این کمیسیون توصیه. پس یک هدف برای کاهش کسری بودجه به نظر می رسد تامین اجتماعی و بیمه های اجتماعی برنامه های بیشتر به طور کلی ضروری است به درک این مهم که نقش اجتماعی نقش بیمه در اقتصاد است.”

ملی مجله گزارش داد که نی کمک بایدن شکل رویکرد خود را برای کاهش بدهی کمیسیون “اغلب نشسته سمت راست در پشت معاون رئیس جمهور در ملاقات با رهبران جمهوری خواه.” نی, National Journal, اشاره, بود, طرفه با یک کادر دیگر دولت اوباما مشاوران به “بازگشت به کاهش مدیکر و امنیت اجتماعی با وجود مقاومت مواجه از برخی از دموکرات که مخالف دست زدن به استحقاق.”

نی بود نه ورود به سطح کارمند. در آن نقطه او تا به حال شده است یک مشاور سیاست داخلی در دولت کلینتون که در آن او تا به حال دفاع و پشتیبانی اصلاحات رفاهی و در غیر این صورت حمایت برای کاهش هزینه های دولت. او همچنین از بنیانگذاران دموکراتیک شورای رهبری که به نمایندگی از نرم افزار-کسب و کار جناح و حزب که رز در 1980s.

این DLC تنها با نفوذ دموکرات موسسه به لابی ندارد و فقط برای برش مزایای تامین اجتماعی, اما همچنین پشتیبانی از فشار برای خصوصی سازی امنیت اجتماعی است. در 1990s DLC شروع خواستار محدود “خصوصی سازی” از برنامه ای است که اجازه می دهد افراد به سرمایه گذاری بخشی از منافع خود را در بازار سهام است. “حساب های شخصی خواهد refashion امنیت اجتماعی از یک سیستم انتقال ثروت به یکی که همچنین ترویج فردی ایجاد ثروت و گسترده تر مالکیت” DLC استدلال تشویق دولت کلینتون را در آغوش grand معامله با جمهوری خواهان.

در سال 1998 یک طرح به آغوش grand معامله نزدیک به نتیجه برسد. در مذاکرات محرمانه بین مجلس نیوت گینگریچ Rep. لایحه کماندار R-تگزاس و رئیس جمهور بیل کلینتون, یک پیشنهاد بود انقلابي به کاهش مزایای امنیتی اجتماعی و در آغوش بخشی خصوصی در ازای گینگریچ به افت تقاضای خود را برای کاهش مالیات. که برنامه آمد خطرناکی نزدیک به در حال اجرا بود اما دمیده گینگریچ درایو به استیضاح کلینتون به جای قطع یک معامله.

بعد از نی چپ DLC پیوست و بدهی کمیسیون سازمان ادامه داد: به لابی برای کاهش امنیت اجتماعی و افزایش سن بازنشستگی. این DLC را مشاهده کنید نظرات به Bowles-سیمپسون پانل نشان می دهد که امنیت اجتماعی در نظر گرفتن یک رویکرد است که شامل “ارائه راه هایی برای مخلوط پاره وقت و کار آنلاین با مشتقات جزئی مزایای تامین اجتماعی پس از سن 67 و به هشتمین دهه از زندگی است.”

نی باقی مانده است در بایدن درونی دایره. مبارزات انتخاباتی او را به پرداخت بیش از $35,000 برای “مشاور سیاست” سال گذشته است. به عنوان سیاسی گزارش نی به طور معمول سفر با بایدن در ادامه به عنوان معاون رئیس جمهور سابق ارشد مشاور سیاست در جاده ها است.

مرحله بعدی از اوباما-دوران مقرون به صرفه مذاکرات در پی Bowles-سیمپسون شد به اصطلاح بایدن کمیته یک سری از مذاکرات بر سر کاهش کسری بودجه به ریاست بایدن کارکنان توسط نی و پیوست توسط رهبر جناح اکثریت مجلس اریک کانتور; بهداشت ، جان Kyl R-Ariz., سناتور. کریس ون Hollen D-Md.; و دیگران است. بایدن در ایران که تحت پوشش قرار گرفتند از نزدیک در باب وودوارد در کتاب “قیمت سیاست” قرار تامین اجتماعی و دیگر کاهش روی میز است اما نمی تواند به یک بله چرا که جمهوریخواهان حاضر به موافقت با هر گونه کاهش مالیات. (Fly-on-the-wall کتاب در سال های بعد از دولت اوباما فاقد درام از مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر بگویم-alls.)

در تابستان سال 2011 مذاکرات تکامل را به کمیته فوق العاده ساخته شده از شش دموکرات و شش اوباما از مجلس نمایندگان و سنا متهم به آینده تریلیون در کاهش بودجه. وودوارد به دست آمده و یک کپی از دولت توصیه هایی است که به کمیته, و آن را تا حد زیادی منعکس چه بود در ارائه در طول بایدن کمیته مذاکرات و شامل کاهش قابل توجهی به امنیت اجتماعی است.

اما پس از آن آمد اشغال وال استریت. توسط پاییز, پوشش تحت سلطه بود با تظاهرات آغاز شد که در شهر نیویورک در اطراف با شعار “ما 99 درصد” خواستار توجه به ثروت و نابرابری و کشور superrich در راه است که تا به حال اتفاق افتاده است از روز دزد بارون. جنبش گسترش به شهرستانها و شهرهای سراسر کشور با encampments springing تا در downtowns در هر منطقه است. که سقوط, پس از, بانک مرکزی آمریکا اعلام کرد 5 دلار ماهانه هزینه برای کارت های بدهی آن مواجه خیلی واکنش است که آن را حمایت کردن و لغو هزینه.

در اوایل ماه نوامبر گروهی از معترضان در خارج از نیویورک به واشنگتن که خود را اشغال بزرگراه ها و با هدف ضربه زدن به سرمایه در نوامبر 22 روز کمیته فوق العاده بود با توجه به موضوع آن قانون که طراحی شده بود به سرش طریق کنگره است.

در نوامبر 21, سوپر کمیته سقوط فاقد رای به قانون از خود کمیته. “کمیته فوق العاده موفق = اشغال وال استریت برنده” جشن مایکل گلیزر یک سازمان از اشغال بزرگراه در بیانیه ای که روز است. “به اصطلاح سوپر کمیته یک شکست بود از ابتدا. هیچ کس به شجاعت ایستادگی در داخل ما فاسد نظام سیاسی و مبارزه برای آمریکایی ها به طور منظم. ما ادامه خواهد داد به موضع خارج از سیستم.”

تمایل که جناح از معترضان حتی به اذعان کمیته فوق العاده بود و بحث برانگیز در داخل اشغال در نظر گرفته شده که تعامل مستقیم با سیستم سیاسی بیهوده در بهترین و فساد در بدترین حالت. اما به عنوان گلیزر تاکید کرد: اشغال کرده بود منفجر کمیته از خارج با تغییر سیاسی در زمین است. نگرانی از کسری بودجه و اولویت برای ریاضت جایگزین شد گفتگو در مورد نابرابری اقتصادی است که در نهایت افزایش ساندرز مبارزات انتخاباتی در سال 2015 و پایان برای زمان حال به دموکراتیک تلاش برای کاهش کسری بودجه توسط پیرایش برنامههای استحقاقی. (آن را به طور کامل مرده: آگهی بایدن منتشر شد در این هفته شامل فیلم بایدن گفتن Paul Ryan, در, معاون ریاست جمهوری, بحث, است که او را متعهد به حفاظت از امنیت اجتماعی است. دولت اوباما 2013 بودجه شامل امنیت اجتماعی و کاهش بدون در نظر گرفتن. 2015, کسانی که کاهش بودند.)

اما حتی در حالی که منطق حزب تغییر کسری سرزنش حال تبدیل شدن به یک شرکت عنصر بایدن با نام تجاری است که او تا به حال یک زمان سخت به اجازه رفتن. در سال 2018 در یک سخنرانی در موسسه بروکینگز بایدن دوباره بازگشت به امنیت اجتماعی انتقاد سپس-مجلس Paul Ryan اخیر کاهش مالیات اما موافقت خود را با تمرکز بر امنیت اجتماعی و مدیکر.

در یک سخنرانی در ماه جولای 2018 بایدن دوباره خطاب امنیت اجتماعی و مدیکر رله یک حکایت است که در آن چینی رهبر چین از او پرسید که آیا چین سرمایه گذاری در ایالات متحده بدهی های امن بودند, و به طور خاص اگر ایالات متحده برنامه ریزی شده به انجام کاری در مورد هزینه حق برنامه — امنیت اجتماعی و مدیکر — که یازدهم را دیدم در درگیری با ملاقات با تعهدات ایالات متحده به چین است. گفت: “من نمی خرید هر بیشتر از T-صورتحساب” بایدن زمزمه, به عنوان او می کند که او اجازه مخاطبان بر این باورند که او با اجازه دادن به آنها را بر روی چیزی مخفی یا چیزی گفته بدنساز.

“”من امیدوارم که شما قادر به انجام کاری در مورد حق خود را مشکل'” بایدن گفت: Xi به او گفت. “و من گفت:” با توجه به ما حق مشکل آقای رئیس جمهور ما یک مشکل سیاسی است و آن را محلول در آب, اما من خدای شما مشکل خود را با یک فرزند سیاست تولید کرده شرایطی است که تا سال 2022 شما باید بیشتر افراد بازنشسته از کار.'”

این یک داستان بایدن بوده است گفتن نسخه های پس از سال 2011 و آن را همواره بازیگران استحقاق به عنوان یک مشکل حل شود. بایدن را اشاره به “ما حق مشکل” به عنوان “یک مشکل سیاسی” است که “محلول” نشان می دهد که نظر خود را از این برنامه تا به حال تکامل در طول 40 سال گذشته هر چند موقعیت رسمی خود را در سال 2020 کمپین مخالف است که منافع باید گسترش یافته و نه جهانیان.

این هفته بایدن به طور پیوسته ratcheted خود تجدید نظر خود را ضبط. در اخبار معاون قهوه ای و سیاه فروم در آیووا در دوشنبه او فشرده شد در امنیت اجتماعی است. “آیا شما فکر می کنید هر چند که این نمایشگاه برای رای دهندگان به سوال تعهد خود را به امنیت اجتماعی که در گذشته به شما پیشنهاد یک توقف به آن?” او خواسته شده بود توسط معاون مدیر Hylton.

“نه من نمی پیشنهاد توقف,” او گفت:.

“شما” او اصلاح شود.

روز سه شنبه او منتشر شد آگهی حمله ساندرز برای آنچه که او به نام “نادرست اسمیر است.”

آمار درخواست پاسخ از ساندرز که نوشته شده یک آگهی نشان بایدن مباهات خود تمایل به کاهش امنیت اجتماعی در آمریکا هستند. Sanders آگهی مشاهده شده است برخی از 4 میلیون بار به بایدن کمتر از یک میلیون:

روز چهارشنبه بایدن پیوست خدمه در MSNBC را “صبح جو” و خواسته شده بود در مورد امنیت اجتماعی عود. “من 100 درصد اعتبار از گروه هایی که نرخ امنیت اجتماعی [آرا] کسانی که حمایت از امنیت اجتماعی می شود.”

این ادعا در راستای اما خاص تر از خود را زودتر ادعای “من شده است به مبارزه برای محافظت و گسترش امنیت اجتماعی برای من کار تمام است.”

این هم درست نیست. چکیده ای از گزارش های رسانه ها از دهه 1990 نشان می دهد که گروه های اختصاص داده شده به حفاظت از امنیت اجتماعی از جمله AARP دیدم بایدن را آرا و حمایت به عنوان یک خیانت است. پیش از بحرانی رای در اصلاح بودجه متوازن 1995, دلاور, اخبار, ژورنال یک داستان بود که با عنوان: “بایدن او می شود در لایحه بودجه: سالمندان سر لیست گروه های فشار او را به تجدید نظر کند.”

2-25-1995-Biden-Blasted-On-BBA-1579916113

یک مقاله در بایدن حمایت برای اصلاح بودجه متوازن در دلاور, اخبار, مجله, منتشر شده در Feb. 25 سال 1995.

تصویر: دلاور اخبار مجله

داستان از آنجا آغاز شد: “عصبانی گروه های لابی گری برای شهروندان ارشد کودکان و خانواده ها و کنگره ناظران ایالات جمعه برای محکوم بهداشت ، آمده است. برای حمایت خود را از روحانی در اصلاح بودجه متوازن است.”

مقاله ای اشاره کرد که بایدن خودش قبلا هشدار داده است که “سالمندان در حال رفتن به پرداخت یک قیمت بزرگ” با تشکر از اصلاح. یک AARP نماینده به نقل کرد و گفت که بایدن “نمی توانید آن را هر دو راه” و لایحه “چیزی بیش از یک حمله در تامین اجتماعی به صندوق اعتماد.”

یکی دیگر از اخبار مجله مقاله از زمان گزارش داد که “defections” از بایدن و دیگر سناتور دموکرات “شد و یک ضربه جدی به مخالفان این قانون گفت: David Certner یک مقام آمریکایی انجمن از بازنشسته افراد که ترس است که متمم قانون اساسی را تضعیف امنیت اجتماعی.”

وجود دارد تعدادی از گروه ها به ثمر رساند آرا در قانون در سراسر امنیت اجتماعی در آن زمان — به این معنی که آنها به رتبه بندی به قانون گذاران بر اساس رای خود را — از جمله NAACP آمریکایی ها به صورت دموکراتیک عمل کمیته ملی برای حفظ امنیت اجتماعی و مدیکر و شورای ملی از شهروندان ارشد. بایدن نیست 100 درصد نمرات از هر یک از این گروه ها به دلیل رای به تضعیف امنیت اجتماعی است.

این اصلاحیه به تصویب مجلس و سقوط یک رای در سنا قانون اساسی فقط به سختی dodging گلوله. در نهایت تمرکز روی اندازه گیری و تاثیر آن بر امنیت اجتماعی با توجه به نیویورک تایمز تحت تأثیر دموکرات ها به اندازه کافی به آن را متوقف کند. در خانه پس از تشکر. ساندرز بود zeroed در متمم اثر در امنیت اجتماعی است. “به اصلاح بودجه متوازن خواهد بود یک فاجعه برای مردم کار برای افراد مسن برای افراد کم درآمد او گفت:” در کف خانه. “این به این معنی در نظر من تخریب سیستم تامین اجتماعی به عنوان ما آن را می دانم.”

ساندرز خواسته شده بود در روز جمعه اگر او عذرخواهی بایدن برای انتقاد از او را در امنیت اجتماعی به عنوان او عذرخواهی کرد برای یک جانشین را op-ed که استدلال بایدن به حال فساد مشکل است. “نه” ساندرز گفت. “راه هایی برای جمع آوری پول به منظور حفاظت از این کار خانواده ها از این کشور است. برش امنیت اجتماعی ain’t یکی از اونا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>