خواکین فونیکس به یاد ماندنی ترین نقش را از طریق سال

Joaquin Phoenix هیچ غریبه ای به کانون توجه! بذله گو star, 45, خود را شروع کردم در تلویزیون در کنار او در اواخر برادر, River Phoenix, و, خواهر, Summer Phoenixو به سرعت از طریق صفوف افزایش و تبدیل به یکی از شناخته شده ترین نامها در هالیوود است.

خواکین در زمان کوتاهی وقفه از بازیگری زیر رودخانه را بدنام مصرف بیش از حد در اکتبر سال 1993 تنها چند روز پس از خواکین را تاریخ تولد 19. دو سال بعد Joaquin بازگشت به صنعت و ستاره دار با نیکول کیدمن در سرد horror flick برای مردن. به عنوان او به آرامی ادامه داد: به مجددا از اقدام شکستن, او در بر داشت یک تو رفتگی در دیوار در حال پخش تضاد تاریک شخصیت های که مبارزه درونی خود را به شیاطین.

برای مرگ شده اما سال 2000 گلادیاتور لحظه ای بود که بازگشت Joaquin به جریان اصلی موفقیت است. این فیلم برنده جایزه اسکار برای بهترین عکس که در سال Joaquin بود نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب یک بافتا و Screen Actors Guild Award. او همچنین خود را دریافت کرد اولین نامزدی اسکار او و رودخانه اولین جفت از برادران به اسکار نامزد.

پس از چند horror-الهام گرفته از فیلم های Joaquin لنت صدای خود را به دیزنی خرس برادرکه به دست آورده نامزدی برای بهترین فیلم انیمیشن در سال 2004 اسکار.

خود را دلسرد کننده ترین و حیرت انگیز, نقش, به, تاریخ, اما قطعا خود را به نوبه خود به عنوان بذله گو در Todd Phillips‘ تحسین DC comic تبه منبع داستان. این فیلم به ثمر رساند و در مجموع 11 نامزد برای سال 2020 اسکار و خواکین در حال حاضر دریافت یک بافتا یک Critics’ Choice جایزه گلدن گلوب و یک جایزه SAG برای عملکرد خود را.

در پایین حرکت به دوباره بیشتر از Joaquin Phoenix, به یاد ماندنی ترین نقش های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>