جی جی وات می پردازد ادای احترام به کوبه برایانت در ‘SNL’

جی جی وات افتخار اواخر کوبه برایانت در طول چهار شنبه, آوریل 1 قسمت از شنبه شب زنده دنبال بازیکن بسکتبال مرگ غم انگیز.

میزبان عینک لیکرز نیوجرسی شامل برایانت نام و عدد به عنوان اعتبارات نورد. او سپس مچاله کردن یک تکه کاغذ و یک شات در یک مرحله.

در طول نمایش وات نیز مسخره لیسانس, American Airlines, و بیشتر. حرکت را از طریق تمام نکات برجسته زیر است.

Host-JJ-Watt-and-Kyle-Mooney-SNL
میزبان JJ وات و کایل Mooney در طول وله پشت صحنه در استودیو 8H روز سه شنبه 28 ژانویه 2020 روزالیند اوکانر/NBC

خلبان, مرد قوی هیکل

SNL spoofed فصل 24 از لیسانساز فراوانی Hannahs به ChampagneGate. بیت حتی یک حفاری در ویکتوریا فولر‘s گذشته با تعقیب برنجبا یکی از زنان گفتن مرد پیشرو (وات) که او مورخ داستانی اواز خوان شانس گوشت گاو و … بیشتر افراد درگیر با این واقعیت نشان می دهد.

دوباره

پیت دیویدسون بازگشت به نشان می دهد برای اولین بار از زمان از دست رفته midseason برتر. او به نظر می رسد به عنوان هانتر بایدن در هوای سرد باز است.

SOS

بون یانگ reprised نقش خود را به عنوان نماینده تجاری تبدیل شده است وزیر بهداشت در طی یک “آخر هفته به روز رسانی” بخش. او لقب خود را از “بحران جدید ملکه” در میان coronavirus شیوع اشاره به این که او برای مطالعه و موقعیت خود را با تماشای TLC پزشکی را نشان می دهد. یانگ پس از آن سایه انداخت در خطوط هوایی آمریکا برای مسدود کردن پروازها به مقصد چین است.

کف اتاق برش

Frozen 2 صحنه های حذف شده شده تا این طرح که در آن السا (Kate McKinnon) در اشاره همجنسگرا بودن و Kristoff (وات) خواند جدید آهنگ اصلی در مورد وضعیت خود را به عنوان یک “بزرگ و بیدار” دیزنی ،

Herstory

در یکی دیگر از “آخر هفته به روز رسانی” بیت نفس Nwodim بازی استاد اندیشگانی و با تماس از تمام آفریقایی-آمریکایی مردم در زندگی خود را که “تاریخ” به او. به نوعی این لیست همچنین شامل Duane Reade.

MVPs

وات شوخی در مورد خانواده اش در تک صدایی خود را — به طور خاص چگونه او و دو برادرش T. J. وات و درک واتهستند را در NFL. او اشاره کرد که مادرش به هنگام تولد به یک lineman, یک بیمارستان و یک linebacker و معصوم سرگرم کننده در تمایل او به سعی کنید برای یک فوتبالیست. این Houston Texans بازیکن سپس به ذکر است که او خواهد تجارت میزبانی SNL در سوپر باول.

رفته کشور

موسیقی مهمان لوقا شانه به ارمغان آورد برخی از صدای تودماغی به SNLانجام “Lovin’ بر شما” و “آبجو هرگز شکست قلب من است.”

شنبه شب زنده پخش در NBC شنبه ها در ساعت 11:30 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>