جی جی وات ازدواج Pro بازیکن فوتبال Kealia Ohai در باهاما مراسم

سعادت Wedded! جی جی وات گره خورده گره با فوتبال حرفه ای بازیکن Kealia Ohai در مقصد عاشقانه عروسی در باهاما در شنبه 15 فوریه.

“بهترین روز زندگی من است. بدون سوال” Houston Texans پایان دفاعی و 30 زیر نویس یک سری از پرتره از و شوهر خود را جشن پاکستان برش کیک عروسی خود را ،

روز قبل از عروسی خود را به پایین اشاره کرد در آینده خود را باهاما مراسم در رسانه های اجتماعی. وات نوشته شده شیرین selfie با Ohai, 27 در روز ولنتاین در حالی که جفت شد در هیئت مدیره یک قایق. “در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای” او نوشت: روز جمعه 14 فوریه همراه با دو قلب emojis.

ورزشکار مشترک یک عکس از خود آن نامزد در یک سالن ورزشی در فضای باز با یک سری از قلب-چشم emojis سه روز پیش از آن. وات بعد نوشته شده در عکس با برادران خود صرف وقت بر روی آب در طول گرمسیری, گریز.

وات پیشنهاد سابق هوستون داش کاپیتان در مارس 2019 پس از سه سال از قدمت. “من خوش شانس ترین مرد جهان است. #SheSaidYes” او زیر نویس چهار عکس از اسکله نامزدی از جمله یک تصویر لحظهای از ورزشکار در زانو خم از طریق Instagram.

“هنوز هم نمی توانم باور کنم که من با شما برای همیشه لطفا برای. I love you @jjwatt,” Ohai مزبور همان تصاویر در Instagram account.

این دو معرفی شدند طریق Ohai را خواهر بزرگتر Meghan افرادی که به وات سابق تگزاسی هم تیمی برایان کوشینگ.

زن و شوهر بودند اولین مرتبط در سال 2016 زمانی که وات کشف شد در میان جمعیت در هوستون داش بازی. او بعدها موجب بیشتر حدس و گمان که او در یک ردیف 7 نیوجرسی — Ohai شماره — در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Ohai تایید عاشقانه خود را در “2 تا” پادکست در اکتبر 2016 و زن و شوهر رفت Instagram رسمی در ژانویه 2017 وقتی ستاره فوتبال به اشتراک گذاشته شده عکس ها از تعطیلات مکزیک.

در پایین حرکت برای دیدن تصاویر از وات و Ohai را عروسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>