Jessie J می گوید سابق Channing Tatum او ‘ممنون’ آنها در ملاقات B-پیام روز

No hard feelings. Jessie J پرداخت ادای احترام به او را دوست پسر سابق Channing Tatum در تولد 40 در چهار شنبه, مارس 26 گفتن او را که او “واقعا یکی از یک نوع است.”

“مبارک تولد 40 به ویژه این مرد حق در اینجا” او زیر نویس رجعت عکس در Instagram داستان است که نشان سحر و جادو مایک بازیگر ایستاده در آسمان آبی آب اقیانوس است. “شما واقعا یکی از یک نوع است. من سپاسگزار شما به دنیا آمده اند و حتی بیشتر سپاسگزار ما ملاقات کرد.”

او همچنین یک سیاه و سفید عکس از 22 Jump Street ستاره در موتور سیکلت دنده و برگزاری یک کلاه ایمنی با ارسال یک ویدئو از Tatum گرفتن یک جهش به آب است. “نگه داشتن زندگی خود را بهترین زندگی!” از “هیچ کس کامل” خواننده 32 نوشت.

او پیام شیرین آمد کمتر از یک ماه پس از جفت به نام آن واریز شده خود را در دوباره ارتباط است. جسی و Tatum تا به حال آشتی در ماه ژانویه پس از تقسیم یک ماه قبل است.

یک منبع آگاه گفت: ما در آن زمان که زن و شوهر بودند سخت کار می کرد برای دوباره رابطه خود را, اما متوجه شدم که آنها بهتر است به عنوان دوستان است.

ما را شکست این خبر در اکتبر 2018 که گام تا بازیگر و “Bang Bang” خواننده شده بود بی سر و صدا دوستیابی برای چند ماه. جفت متصل مدت کوتاهی پس از تاتوم و Jenna Dewan اعلام جدایی خود را در مارس سال 2018 پس از نه سال از ازدواج. The exes که طلاق نهایی شد در اوایل این سال سهم دختر Everly, 6. (دیوان است و از آنجا نقل مکان کرد و در برادوی ستاره Steve Kazee. آنها مشغول شدم در فوریه سال 2020 و استقبال پسر کلوم ماه زیر است.)

تاتوم و جسی شد حمایت از یکدیگر در طول رابطه خود را با این بازیگر حضور در چند تا از کنسرت های او در حالی که او را تشویق می کردند او در باز شب خود را سحر و جادو مایک نشان می دهد در لندن در نوامبر سال 2018 است.

پس از جفت آشتی در ژانویه سال بازیگر در دفاع از جسی پس از یک Instagram دیدگاه dissed و پیشنهاد کرد که “جینا بهتر به نظر می رسد با شما.”

“Ain’t no بدن خیره کننده و زیبا به در نگاه کنید اما حتی بیشتر به عنوان یک انسان از جس. و آره که شامل من سابق” او پاسخ داد. “با عرض پوزش در مورد نظر شما. اما آنچه من گفتم این است که حقایق است. فقط حقایق. Ok bye مراقب اعمال شما از آن چیزی است که شما برای خودتان ایجاد کنید.”

چند ساعت بعد Tatum روشن نظرات خود را توضیح داد که او نمی مانند مردم مقایسه جسی به همسر سابق خود.

“فقط به فوق العاده روشن برای دیگر مردم که عشق به نوبه خود s–t در اطراف. جینا زیبا و شگفت انگیز در حق خود است. اما هیچ و من هیچ معنی زیبا تر است یا بهتر از هر کس دیگری,” او نوشت. “زیبایی قابل اندازه گیری نیست. آن را در چشم بود دارنده. بنابراین در حالی که همه شما بی نهایت زیبا افراد پور بیش از این کلمات و سعی کنید و پیدا کردن s–t شروع به s–t شوخ طبعی است. من میخوام با بهره گیری از من MF شب با من بانوی زرق و برق دار و نوازش در قلب زیبا است.”

پایین ببینید جسی تولد ادای احترام به او ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>