جسیکا سیمپسون ‘می خواستم برای محافظت از’ خواهر اشلی سیمپسون از سوء استفاده

جسیکا سیمپسون باز کردن در مورد تجربه های دوران کودکی سوء استفاده جنسی و تمایل خود را برای محافظت از خواهر اشلی سیمپسوندر یک پرده مصاحبه دکتر Oz نشان می دهد.

“با شما” خواننده 39 به یاد می آورد سوء استفاده که او دقیق در خاطرات کتاب باز, اتفاق می افتد در طول sleepovers با خانواده, دوست, دوست دختر زمانی که آنها هر دو “5 یا 6” ،

“پس خواهر من خواهد بود وجود دارد و من همیشه می خواستم برای محافظت از خواهر” جسیکا گفت میزبان, Dr. Mehmet Oz کردن دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از روی پنج شنبه, فوریه 6 قسمت. “بنابراین من می خواهم او فشار از راه و در وسط چون من می دانستم که آنچه در حال اتفاق من ترجیح درد اتفاق می افتد به من نسبت به خواهر من. حتی اگر من به دوست دیگری وجود دارد من همیشه مطمئن شوید که من می خواهم به خواب در کنار دختر به طوری که او هرگز آن را به هر کس دیگری.”

این “یک امر” songstress اضافه شده است که او از ترس به هر کسی در مورد سوء استفاده چرا که او نمی خواست کسی به صدمه دیده است.

“من فقط نمی خواهد حرکت می کند. من گیر” جسیکا گفت. “آره و من فقط می وضع وجود دارد و اجازه می دهد این چیزها اتفاق می افتد و من نمی خواهم به صدمه زدن به مردم با گفتن آنها. در آن زمان من در واقع صحبت کردن با پدر و مادر من در مورد آن اعمال خود صحبت کرد خیلی بلندتر از کلمات خود را. ما واقعا می گویند زیاد است.”

در خاطرات کتاب بازکسب و کار مغول نشان داد که سوء استفاده از زمانی شروع شد که او “به اشتراک گذاشته شده یک تخت خواب با دختر یک خانواده دوست” به عنوان یک کودک و به تدریج افزایش یافت.

“این امر با شروع مینشست پشت من و سپس به چیزهایی که بسیار ناراحت کننده است,” او نوشت. “من می خواستم به من بگویید پدر و مادر است. من قربانی شد اما به نوعی احساس من در اشتباه است.”

این ورزش جاه طلبی ستاره در نهایت به او بگویید که پدر و مادر جو و تینا سیمپسوندر طول یک سفر جاده ای هنگامی که او 12 ساله است. با توجه به جسیکا, مادرش, 60, سیلی جو بازو و گفت: “من به شما گفت که چیزی اتفاق می افتد.” جسیکا نوشته است که جو 61 “نگه داشته چشم خود را در جاده و گفت: هیچ چیز.”

او افزود: “ما هرگز در آنجا ماند پدر و مادر من’ خانه دوست, دوباره, اما ما همچنین در مورد صحبت نمی آنچه من گفته بود.”

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید شده است مورد آزار جنسی, تماس جنسی ملی حمله تدریس خصوصی در 1-800-656-امید (4673). آموزش کارکنان ارائه خواهد شد محرمانه قضاوت-پشتیبانی رایگان و همچنین منابع محلی به کمک در درمان, دوره نقاهت بعد و بیشتر است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>