جسیکا سیمپسون: بهترین بخشی از هوشیاری است ‘در حال حاضر’ به صورت بچه ها من


Eric-Johnson,-Birdie-Johnson,-Ace-Knute-Johnson,-Jessica-Simpson,-Maxwell-Drew-Johnson
Eric Johnson, مرغک, Johnson, Ace Knute Johnson, جسیکا سیمپسون و ماکسول جلب جانسون در کتاب باز توسط جسیکا سیمپسون کتاب راه اندازی در فوریه 4 سال 2020 است. کریستین کالاهان/آس Pictures/Shutterstock

تجدید قوا. جسیکا سیمپسون تبدیل شده است و او بهترین خود پس از گرفتن هوشیار باز کردن در مورد آن را در خاطرات کتاب بازو تمرکز بر روی یک مادر خوب بودن.

“در این لحظه که من در حال حاضر به تجربه واقعی هستند لحظات و چیزی که من برای پنهان کردن از” سیمپسون, 39, گفت: در طول زنده مذاکرات لس آنجلس: جسیکا سیمپسون در گفتگو با کاترین شوارتزنگر پرات در دوشنبه 10 فوریه. “من به طور کامل در حال حاضر در تمام این پیروزی با فرزندان من [در حال حاضر] و قرار دادن آنها را در هر شب.”

او ادامه داد: “فقط در زندگی خود من و برای خودم و بهترین تاثیر مثبت من می تواند برای کودکان [شده است تا پاداش].”

طراح مد صحبت در مورد اعتیاد به الکل در او بگویید همه کتاب که منتشر شد در اوایل این ماه از جمله a-ha لحظه رخ داده است که پس از او قادر به رفتن ترفند و یا درمان با کودکان در سال 2017.

سیمپسون بر منعکس شده در این لحظه از وضوح در مصاحبه با هدی قطب نما در ژانویه گفت که او شروع به نوشیدن در 7 صبح که هالووین. “من صادقانه نمی تواند حتی به شما بگویم که آنها آماده” بازیگر نشان داد در طول امروز نمایش مصاحبه در ژانویه 29.

“من مات و مبهوت و من فقط می خواستم برای به خواب رفتن” او توضیح داد در آن زمان است. “من آنها را فوت و فن یا درمان. من را نشان نمی دهد برای خانواده من. من عکس گرفت و من هم فکر می کنم که من نشان داد.”

این چشم باز رویداد led سیمپسون به دنبال کمک و روز بعد او تصمیم به ترک نوشیدن و دیدم یک درمانگر. در گفتگو با Schwarzenegger, 30 که سیمپسون ملاقات 10 سال پیش, قبل از ازدواج, شوهر, Eric Johnson, او توضیح داد که چرا درمانی ساخته شده است که او به طور کلی بهتر است فرد.

“منظورم این است که درمان سخت ترین بخشی از هوشیاری برای من, اما آن را نیز معنی دار ترین قسمت,” the Dukes of Hazzard بازیگر روز دوشنبه گفت:. “از طریق درمان من فقط خیلی وضوح و خیلی پذیرش که من هستم و من می خواهم به و که زن درون من است که در واقع بسیار امن و من واقعا خود من اشتباهات و من سرب با آنها.”

او نوظهور وضوح منجر به آزادی شخصی بهتر ازدواج و توانایی به طور کامل باز با او سه فرزند ماکسول, 7, Ace, 6 و مرغک, 10 ماه.

“من باور دارم در به طور کامل باز و صادقانه و من امیدوارم که آنها می توانند یاد بگیرند که از برخی از اشتباهات من — اما از همه مهمتر یاد بگیرند که هیچ زندگی کامل است, چالش های ما ابزار و آن را یادگیری از اشتباهات ما است که باعث می شود ما قوی تر” تگزاس بومی گفت: ما هفته به طور انحصاری در روز دوشنبه. “وجود دارد برخی از موضوعات در کتاب من فکر نمی کنم آنها به اندازه کافی بالغ به هضم نشده است, اما در زمان مقتضی من به اشتراک گذاری همه چیز با آنها.”

به منظور حرکت به جلو “اراده آزاد” خواننده حتی آینده در مورد نبرد با الکل با نوزادان خود را.

“من شده اند با توجه به آنها بگویید که برخی از رشد یو پی اس می نوشند و این خوب است” سیمپسون توضیح داد به ما. “این فقط درست نیست مامان.”

او افزود: “وجود قدرت بسیار در حقیقت به ویژه هنگامی که آن را به فرزندان ما می آید.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>