جسیکا سیمپسون بازسازی 2003 ‘Rolling Stone’ جلد مجله: عکس


Jessica Simpson Recreates 2003 ‘Rolling Stone’ Magazine Cover: Pics
حسن نیت ارائه میدهد از جسیکا سیمپسون/Instagram; سنگ نورد

LOL! جسیکا سیمپسون دوباره پورنو “زن سال” مجله پوشش برای سنگ نورد را در نوامبر 2003 موضوع — اما اين به بعد عکس آن چیزی است که شما ممکن است فکر می کنم.

مامان از سه زمان به Instagram روز چهارشنبه 8 آوریل برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از آنچه در آن به معنی یک زن خانه دار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. در عکس خواننده decked در یک کراوات رنگ پلیور و دمپایی و بدون کوک آرایش. او می پوشد مو خود را در یک موی دم اسبی accessorized با شیرازه.

در آغوش او, او برگزاری یک Swiffer و یک جعبه بزرگ Swiffer پر کردن مجدد و همچنین Lysol و یک جعبه دستکش های پزشکی.

اما صبر کنید بهتر می شود. در دومین عکس از Instagram, سری سیمپسون سهام نهایی throwback: او جلد رولینگ استون مجله از 17 سال پیش. در عکس های کتاب باز نویسنده لبخند در یک آشکار ساز و برگ متشکل از فقط لباس سفید بالای مخزن و صورتی ،

شبیه به حال و روز عکس های زیبایی به شمار بر روی جلد با Swiffer.

او زیر نویس خنده دار Instagram پست “خانه دار از سال به نظر می رسد کمی متفاوت این روزها 😜.”

در بخش نظرات پست طرفداران ستایش سیمپسون برای باز بودن و صادقانه در مورد وضعیت فعلی امور. یکی Instagram کاربر نوشت: “دوست دارم که شما در حال نگه داشتن آن واقعی 👏🏻 #momlife ❤️.” یکی دیگر پیرو اظهار داشت: “برای شما خوب است. نشان دادن مردم دقیقا چه زنان خانه دار واقعی شبیه است!!”

این اولین بار نیست تگزاس بومی رفته بدون آرایش در حالی که جداسازی در طول coronavirus بیماری همه گیر. او انداخت دیگری دنج و شیک sweatsuit مجموعه ای از بزرگ و دمپایی بنفش از تفاهمنامه چکمه به طبخ برخی از مواد غذایی آسایش برای خانواده.

او زیر نویس یک عکس از برگزاری خوشمزه-به دنبال دستباف درمان “7 layer dip و… ، واقعا 6 لایه شیب. Ha (خسته مادر تلاش فیلتر 😜).”

کمی بیش از یک هفته قبل از این طراح مد و همسرش اریک جانسونجشن دخترش مرغک اولین تولد در خانه. او شیرین Instagram پست از دختر کوچک.

او زیر نویس شایان ستایش عکس: “شما در من ایجاد بهبودی در زندگی هدفمند به زندگی می کنند بیشتر به طور کامل و عاشق ترین عمیقا. با شما در روح من ایجاد شده است به زیبایی از نور خالص.”

سیمپسون ادامه داد: “شما من را راهنمایی به درخشش چرا که ضربان قلب خود را به من متصل به معدن. دختر بچه شیرین شما روشن تمام جهان ما را با خود روشن عرفانی ستاره-ترکیدن لبخند. من برای همیشه مال شما برای همیشه مال من است.”

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de