جسیکا سیمپسون سرزنش John Mayer برای تونی Romo تقسیم: 14 کتاب آیات

جسیکا سیمپسون نمی عقب نگه دارید در حالی که نوشتن در مورد شوهر سابق Nick Lachey در خاطرات باز کتاب, اما او قطعا نبود تنها سابق او قرار داده در انفجار.

او پس از تقسیم Lachey در سال 2005 “با شما” خواننده شروع به دیدن جان مایر.

“من را وادار به رفتن به حمام و جان را بپرسید که” کجا می روی؟’ در حالی که من ازدواج شده, شوهر سابق من نمی تواند به زحمت کشف کردن آنچه که شهر من بود” او در این کتاب نوشت: منتشر شده در پنج شنبه, فوریه 4. “این احساس امن به دلخواه. من می دانم که جان هرگز تقلب در من و که اعتماد به نفس یک احساس جدید برای من است.”

در حالی که سیمپسون و مایر تا به حال یک ارتباط جنسی خود را در دوباره خاموش, دوباره, رابطه, زمان, عوارض عاطفی در طراح مد. او در نهایت در نقل مکان از برنده جایزه گرمی با NFL بازیکن تونی Romo, اما مایر ساخته شده راه خود را به عقب به زندگی او را اذیت نمودن او به ضرب گلوله در یک پیشنهاد از کارفرمایی.

سیمپسون که رفت به ازدواج با اریک جانسون در سال 2014 نیز کاندید مورد نبرد او با سوء مصرف مواد برای اولین بار در این کتاب است.

“من تا به حال به دور خود-درمانی به احساس درد و کشف کردن آنچه اشتباه بود” او در مقدمه نوشته است. “من هنوز انجام این کار در درمان دو بار در هفته حل و فصل این مسائل.”

در حالی که سیمپسون نمی دانم اگر او قصد دارد به هوشیار برای بقیه زندگی او این است که با تمرکز بر روی در حال حاضر.

“با این کتاب من می خواهم آزادی را بگو خوب, هیچ, اسرار,’,” او نوشت. “من شده اند به خودم و به یک محل که در آن من می خواهم به صداقت در مورد معایب. اگر من می توانید انجام دهید که در مقابل جهان و سپس من می توانم صادقانه با خودم.”

برای جزئیات سیمپسون ازدواج و طلاق از Lachey به Us Weekly’s دوم کتاب باز takeaways گالری. یا از طریق برای بمب, آیات در مورد Mayer Romo و بیشتر:

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>