جسیکا Cisneros مترقی مورد علاقه خود را از دست می دهد و به وقت هنری Cuellar

وقت تگزاس از حزب دموکرات در کنگره هنری Cuellar به چالش کشیده و در یکی از پربیننده ترین و گران ترین اصلی مسابقات در کشور, پیروز, ضرب و شتم یک جناح چپ چالش از جسیکا کیسنرس. در این مسابقه نزدیک بود; Cuellar به پایان رسید تا تنها با 51.8 درصد آرا به کیسنرس را 48.2 درصد است.

این لاردو نماینده مجلس یکی از مهمترین و محافظه کار دموکرات عضو مجلس نمایندگان در این کشور یک رکورد است که جذب یک روحیه چالش از کیسنرس 26 ساله که وکیل برپا شورشیان کمپین است که ارائه یک تضاد با Cuellar. کیسنرس تبلیغ پشتیبانی برای مدیکر برای همه, سبز جدید مقابله و مخالفت شدیدی مهاجرت اجرای اقدامات است.

با وجود نمایندگی های نسبتا امن دموکراتیک صندلی در جنوب تگزاس Cuellar آرا همواره با حزب جمهوری خواه. او طرفه با ایران در برخی از 75 درصد از اخیر خود رای از جمله اقدامات در برابر گسترش دسترسی کارگر به اتحادیه های کارگری و در حمایت از لغو محدودیت در وام چپاولگر. Cuellar قبلا خدمت در کابینه از حزب جمهوری خواه و فرماندار تگزاس ریک پری شده است و صریح در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل از جمله رئیس جمهور تصمیم به ترور ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی.

بسیاری در مطبوعات در مقایسه مسابقه به 2018 پیشنهاد توسط اسکندریه Ocasio-کورتز 2018 به سرنگون Rep. جو کراولی D-n. y. سوم-رتبه بندی خانه دموکرات و یکی از مهمترین کسب و کار پسند دموکرات ها در رهبری است. کیسنرس نیز تا به حال حمایت از Ocasio-کورتز و همچنین به عنوان پشتوانه عدالت دموکرات.

U.S. Rep. Henry Cuellar, D-Laredo, during a press conference to announce latest updates on the $30 million for humanitarian reimbursements to local governments and non-governmental organizations (NGOs) at the southern border at the Humanitarian Respite Center on Friday, July 19,2019 in McAllen. (Delcia Lopez/The Monitor via AP)

در کنگره ایالات متحده هنری Cuellar در یک کنفرانس مطبوعاتی در انسان دوستانه مهلت مرکز در McAllen, وابسته به تکزاس, در جولای 19, 2019.

عکس: Delcia لوپز/مانیتور از طریق AP

اما وجود تفاوت مهم. کراولی در بسیاری از زمینه ها گرفتار شد flatfooted و نه صرف مقدار قابل توجهی از پول در اواخر نیویورک اولیه. Cuellar آماده برای این انتخابات برای ماه با متحدان جاری شدن سیل در منطقه با حمله تبلیغات متهم کیسنرس بودن به عنوان یک خارجی آشنا با دغدغه های تگزاسی و در حمایت از سقط جنین. Cuellar انتخاباتی مطرح $1.7 میلیون تقریبا نیمی از آن آمد از شرکت های بزرگ سیاسی عمل آورد.

تاریک پول آب گرفتگی منطقه نامعلومی نقدی از آمریکا انجمن بانکداران آمریکا اتاق بازرگانی و یک گروه جدید به نام کارگران آمریکایی برای پیشرفت استفاده می شود برای افزایش Cuellar در ماه گذشته. Cuellar است مورد علاقه در میان کسب و کار لابی جامعه است. ایمیل های به دست آمده توسط رهگیری نشان می دهد که قانونگذار به طور معمول ارائه نعمت برای یک مرز امنیتی شرکت به دنبال قرارداد با دولت پس از ارائه Cuellar با کمک های مبارزات انتخاباتی.

است که می گویند کیسنرس نیست نیز قابل پشتیبانی است. در گذشته جمع آوری کمک های مالی دوره قبل از انتخابات او را مطرح Cuellar تا حد زیادی از اهدا کنندگان و از طریق تبلیغات او دریافت از طریق تاییدیه از Bernie Sanders, Elizabeth Warren, Ocasio-کورتز و امیلی لیست. در آخرین روز از مبارزات خانواده های کارگر و حزب تگزاس AFL-CIO و SEIU کمک کیسنرس ضد Cuellar تبلیغات.

اما در این مسابقه با ارائه یک صفحه نمایش رنگی از قدرت تثبیت منافع سیاسی از سراسر سیاسی راهرو. آمریکایی ها برای رفاه اکشن فوق العاده PAC تاسیس و تامین جناح راست میلیاردر چارلز کخ مداخله در مسابقه برای حمایت از Cuellar, اولین بار از این گروه حمایت کرده است حزب دموکرات. مجلس نانسی پلوسی و کنگره اسپانیایی انجمن هر دو کار کرده و به جمع آوری پول برای Cuellar در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>