جسیکا Biel سهام ادای احترام به Justin Timberlake 2 ماه پس از PDA رسوایی

در حال حرکت. جسیکا Biel مشترک عاطفی ادای احترام به شوهر جاستین تیمبرلیک دو ماه پس از او عکس گرفته شده با پالمر costar Alisha Wainwright در یک نوار در نیواورلئان.

“تولدت مبارک ترین مرد بی انتها من می دانم” 37 ساله بازیگر نوشت: در کنار چهار Instagram photos با Timberlake در 39th تولد. “شما به نحوی رشد بدون رشد است. ما شما را خیلی دوست دارم ❤️🎂”

تیمبرلیک و Biel که نکاح در سال 2012 سهم 4 ساله پسر سیلاس. این “Suit & Tie” خواننده عناوین ساخته شده در نوامبر 2019 زمانی که او دیده می شود به دنبال دنج با Wainwright, 30. در این عکس از boozy تفرج به costars خال خال شد نگه داشتن دست زیر یک میز. این بازیگر نیز قرار گرفته و دست او را در Timberlake زانو. (Wainwright را هرزه انتشار بیانیه ای در زمان انکار است که هر چیزی را عاشقانه اتفاق افتاده بین این جفت ارز: “وجود اعتبار به این حدس و گمان است. آنها در حال کار بر روی یک پروژه با هم.”)

هفته بعد از عکس ظاهر سابق ‘NSync عضو عذرخواهی به Biel و سیلاس در بیانیه خود از طریق Instagram.

“چند هفته پیش من نمایش داده می شود قوی گذشت قضاوت — اما به من اجازه دهید روشن — هیچ چیز اتفاق افتاده بین من و costar,” او نوشت: در تاریخ 4 دسامبر با اشاره به همسر و فرزند خود را به عنوان “مردم را دوست دارم.”

او ادامه داد: “من مصرف بیش از حد آن شب و من تاسف از رفتار من. من باید بهتر شناخته شده اند. این است که به عنوان مثال من می خواهم به مجموعه ای برای پسر من است. من عذر خواهی برای من شگفت آور همسر و خانواده برای قرار دادن آنها را از طریق چنین وضعیت شرم آور و من متمرکز بر بهترین بودن شوهر و پدر من می تواند باشد. این بود و نه آن.”

تیمبرلیک با نتیجه shoutout به فیلم است. “من فوق العاده افتخار به کار بر روی پالمر” او نوشت. “به دنبال به جلو به ادامه ساخت این فیلم و هیجان زده برای مردم را به دیدن آن است.”

یک منبع گفت:” ما هفتگی در آن زمان که Biel “تشویق جاستین برای قرار دادن بیانیه خود در Instagram.”

“او احساس خجالت اقدامات خود را و می خواست او را به پاسخگویی” خودی گفت.

در حالی که زن و شوهر وصل با staycation هستید در اوایل این ماه, 7th Heaven آلوم بود “هنوز هم ناراحت” با Timberlake هر یک منبع دوم.

“او شده است ساخت وعده های بزرگ و نه چسبیدن به آنها را تا آنجا که او فکر می کند او می تواند و باید” این منبع گفت: ما. “او وعده داده است که او را بیشتر درگیر با خانواده خود را.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>