جسیکا Biel Gushes بیش از پسر سیلاس در تولد 5: ‘پوشش’ در کیک

ساخت خود را روز مهم! جسیکا Biel ارسال شده دست زدن به ادای احترام به او پسر سیلاس, با, شوهر, Justin Timberlake به عنوان او خود را جشن گرفتند تولد 5.

“این مرد کوچک است 5 امروز!” بازیگر زن, 38, زیر نویس a چهار شنبه, آوریل 8 Instagram عکس از برگزاری سیلاس بیش از شانه خود را. “ما در خانه تحت پوشش در legos و کیک تولد در حال حاضر… اما من فقط این عکس در گوشی من از تابستان گذشته و این مرا بسیار خوشحال است.”

بیل اشاره کرد که خانواده خود را می خواستم به حلقه در پسر او را در روز های خاص با دادن بازگشت. “برای جشن بزرگ تولد ما در حال حمایت از @savethechildren و @feedingamerica که انجام می دهند بسیار خوب کار را به نگه داشتن بچه ها و خانواده های سالم و تغذیه در طول این زمان,” او ادامه داد. “حرکت خود را از طریق عکس های قدیمی امروز و پس از چیزی است که به ارمغان می آورد شما یک کمی از شادی! ارسال تعداد زیادی از عشق به همه شما…”

تیمبرلیک برای اعلان مجدد این 7th Heaven آلوم عکس در Instagram داستان در روز چهارشنبه. “شخص ما 5 است!!” 39-هنرمند نوشت: اضافه کردن ذهن دمیده از emoji.

بیل و عضو شورای نظارت مدت تور جهانی ستاره گره خورده گره در اکتبر 2012 و استقبال سیلاس در مارس 2015.

در اوایل این ماه Us Weekly منحصرا نشان داد که زن و شوهر هستند قدردانی خود را به تنهایی در طول زمان قرنطینه پس از هوازدگی PDA خود را رسوایی. “اگر چه این بیماری همه گیر است که بسیار استرس زا جس در تلاش است به دنبال در سمت روشن از همه چیز و فکر می کند که خرابی های اضافی است که می آید همراه با این وضعیت بزرگ است برای او و جاستین رابطه” یک منبع گفت. “البته آنها هم باید خود را در لحظات تحریک شده اما در نهایت آنها را به ارمغان آورد نزدیک تر و داشتن تمرکز اصلی بود هر یک از دیگر و سیلاس شده است یک چیز خوب است.”

خانواده شده است پخت و پز, تماشای فیلم و بازی کردن بازی ها. “آنها در حال لذت بردن از سالم بودن و امن با هم” خودی گفت ما.

Timberlake نوشته شده در کوه ها در ماه مارس در حالی که ذکر است که او “اجتماعی فاصله با fam.”

Biel جشن تولد او در ماه مارس در آن زمان برنده جایزه گرمی انداخت او یک حزب پیژامه در L. A. صفحه اصلی. به گفته یک منبع “او واقعا شب همه چیز در مورد ساخت او خوشحال است.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>