Jesse Tyler Ferguson, جاستین Mikita جشن Baby Shower با سارا صوفیه

اوه عزیزم! جسی تایلر فرگوسن و شوهر, جاستین Mikita, جشن حمام نوزاد خود را با حماسه لیست که شامل خانواده مدرن ستاره Sarah Hyland و صوفیه Vergara.

دیگر مهمانان مشهور از استخر باش که تا به حال موضوع “S–t فقط واقعی” شد بتی که, جن Atkin, Lisa Rinna and Shoshana باقلا.

جشن ویژه شنا همزمان عملکرد به موسیقی متن فیلم موسیقی پاپ از جمله بریتنی اسپیرز. Hyland, 29, به اشتراک گذاشتن یک عکس از طریق او Instagram, داستان شوخی که او و کسی که 28 شد “در splash zone.”

Vergara, 47, نوشته شده در سه عکس از زیر نویس “تبریک جسی و جاستین!!!” همراه با یک سری از قلب و نوزاد emojis.

فرگوسن 44 اعلام کرد که او و Mikita, 34, در انتظار اولین فرزند خود را با هم در The Late Late Show With James Corden در ماه ژانویه است.

“این زمانی که شما در نهایت تبدیل به یک فرد بزرگسال احساس می کنم” از Modern Family ستاره آغاز شد. “مانند” من نیاز به شروع به گرفتن جدی در مورد همه چیز.’ این چیزی است که من حتی از ذکر هر کسی اگر ما فقط می تواند نگه داشتن آن بین ما و شما اما من در واقع انتظار یک کودک در ماه جولای با شوهرم. با تشکر از شما اما هیس به کسی نگو. اجازه دهید فقط آن را نگه دارید در بین ما است.”

زمانی که میزبان James Corden پرسید که چه زن و شوهر با داشتن این امی برنده به سادگی گفت: “یک انسان است.”

فرگوسن و گروه مشغول شدم و در سال 2012 پس از آشنایی برای نزدیک به دو سال است. بعد از آن که در سال برادوی ستاره گفت: ما هفتگی آنچه آن را مانند به Vergara نامزدی رخ می دهد در حدود همان زمان.

“من به صوفیه روز قبل از او درگیر” فرگوسن به یاد می آورد. “بسیار بی سر و صدا به من گفت:” جاستین و من مشغول شدم اما ما نمی خواهیم به شما بگویم بسیاری از مردم و ما نمی خواهیم به فکر شما بزرگ تولد آخر هفته — و سپس روز بعد او درگیر می شود در Tulum خراب کردن! بنابراین او upstaged ما است.”

یک سال بعد فرگوسن و Mikita چهارشنبه در شهر نیویورک در ماه جولای 2013.

در پایین حرکت به دیدن تصاویر فرگوسن و Mikita را دوش نوزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>