جنی در آمل برش اذعان می کند او ‘پلیس بد’ پدر و مادر 2 پسر با Jason Biggs

وقتی که می آید به بازی پلیس بد در جنی آمل برش و Jason Biggs‘ خانواده هیچ رقابت وجود دارد.

“اوه خدای من [من] راه سختگیرانه تر،” Live Fast Die داغ , نویسنده, 40 گفت: ما هفته به طور انحصاری بر روی پنج شنبه, فوریه 10, در, Alice + Olivia پاییز سال 2020 ارائه مد. “او خوب پلیس. او حتی پلیس خوب او را مانند همدست. او حتی یک پلیس. … من پلیس بد برای اطمینان حاصل کنید.”

Jenny-Mollen-Bad-Cop-Kids-With-Jason-Biggs
Jason Biggs و جنی واحد فروش این شرکت در فصل آخر والاتر از Netflix بکشد Orange Is the New Black در آلیس Tully هال در نیویورک در جولای 25, 2019. چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP/شاتر

آریزونا بومی و همسرش, 41, سهم فرزندان Sid 5 و Lazlo 2 و آنهایی که کمی “ها همیشه در حال اجرا در جهات مختلف” آمل برش گفت ما. “رفتن به فرودگاه من نگاه مانند pied piper. من [حتی] خرید یک کیسه M&M را. من مرتب کردن بر اساس عصبی در مورد آنچه که من سعی کنید به نگه داشتن آنها را سالم اما دیروز گفتم به من f—king آب نبات. همه حق کسی که می خواهد آبی که می خواهد یک زرد است؟’ فقط مثل برگشتاندن آنها را به چمدان ادعا می کنند. آن شدید بود.”

برای بازیگر سخت ترین بخشی از افزایش دو پسران زیر 6 است “کشمکش آنها” اما آنها “باور نکردنی” در طول های اخیر خود سوار هواپیما. “من خیلی هیجان زده” فرشته آلوم بوده. “من فکر کردم من می خواهم که به tranq[uilize] آنها و آنها در واقع شگفت انگیز است.”

Jenny-Mollen-Bad-Cop-Kids-With-Jason-Biggs
جنی واحد فروش این شرکت در رودخانه هادسون پارک دوستان Playground کمیته ناهار در تاریخ 24 ژانویه سال 2020 است. Jeremy Smith/imageSPACE/شاتر

او و بازیگر مورد استقبال سید و Lazlo در سال 2014 و 2017 به ترتیب شده اند و بالا بردن آنها را در شهر نیویورک است. بنابراین زمانی که در آمل برش در زمان خود بزرگتر به آریزونا در این ماه او “نگاه کرد و گفت:” اوه خدای من وجود دارد بنابراین بسیاری از هواپیما در آسمان,'” از من مثل شما فقط راه من نویسنده به یاد می آورد و اضافه کرد: “من بود و این چیزی است که با شما تماس ستاره! او نمی داند! او در حال رشد در منهتن چیزی که فقیر.”

Biggs “نمی توانید تصور کنید که” سید بازیگری مانند او در سن پسر. “من تا به حال یک عامل و یک مدیریت و کار حرفه ای,” the American Pie ستاره گفت: ما به طور انحصاری در نوامبر سال 2019. “من هیچ تاسف و من خدا را شکر برای این مسیر است که من حتی به عنوان یک بچه است اما من نمی توانم تصور کنید که قرار دادن او را در آن حداقل نه حرفه ای.”

که می شود گفت او و آمل برش را پسران هستند قطعا “هنرمندان” مانند پدر و مادر خود را.

با گزارش ثروت Benatar

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>