جنی مک کارتی پیش نمایش ‘دیوانه’ وبلاگ در “نقاب خواننده’ فصل 3

می توانید آن را بزرگتر از مهر? آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند آن. نقاب خواننده قاضی جنی مک کارتی نشستم منحصرا با ما هفتگی برای پیش نمایش فصل سوم از فاکس آمار — و نشان داد همه شوکه شده بود والاتر.

“آنها در حفظ و گفت:” آه ما یک رشد آن ما یک رشد آن و گفتم آره من اعتقاد دارم آن زمانی که من آن را ببینید و آنها واقعا انجام داد. اولین قسمت, season 3 premiere پس از سوپر باول, Jamie Foxx مهمان قاضی و هنگامی که آنها را به ماسک کردن فرد در قسمت 1 ما از دست دادن ذهن ما” مک کارتی, 47 گفت: ما در حالی که ترویج این نسخه ویژه از SiriusXM نشان می دهد که هوا زنده از رادیو ردیف جلوتر از سوپر باول. “ما همه از آن اشتباه است. همه ما اشتباه است چرا که ما انتظار آن را به این فرد است.”

او همچنین پیش بینی کرد که “همه از امریکا خواهد آن اشتباه” بیش از حد.

Ken Jeong Jenny McCarthy Nicole Scherzinger and Robin Thicke Jenny McCarthy Teases Massive Stars Coming to Masked Singer Season Three
Ken Jeong, Jenny McCarthy, نیکول شرزینگر و Robin Thicke در “نقاب خواننده’ TV show Season 2 premiere در بازار توسط Jose Andres در لس آنجلس در سپتامبر 10 2019. Rob Latour/شاتر

“هنگامی که شما آنها را ببینید شما در حال رفتن به مانند” آه خدای من.’ پس از آن تکان دهنده آن را سرگرم کننده و به طور مداوم — از آنجا که من به ضرب گلوله به قسمت 5 — آنها همه مانند این که” میزبان ادامه یافت. “هر کس یک نام خانگی است که شما می دانم. وجود دارد نمی خواهد مانند یک نینجا که ؟ این باور نکردنی نام.”

این زمان در اطراف وجود دارد فقط نمی تواند بزرگ, خوانندگان á لا مهر و موم بلکه “ورزشکاران و تلویزیون میزبان” که “هرگز آواز قبل از” که در سمت چپ مک کارتی و همکار قضات Ken Jeong, نیکول شرزینگر و Robin Thicke در هیبت.

اما وجود دارد یک ستاره او واقعا می خواهد به نشان می دهد — ملکه Bey خودش.

“من دوست دارم برای دیدن Beyoncé در نشان می دهد. من می دانم که نیست که دیوانه ؟ هر کس مانند ‘سلام’ اما شما می دانید که مهر آن را در سال گذشته بر اساس از کودکان خود را. کودکان عشق را نشان می دهد بنابراین او می خواست برای فریب آنها را و ببینید اگر آنها می تواند انتخاب کنید او را” او با ما. “هنگامی که شما آن را انجام دهید برای عشق بچه های خود را, شما واقعا باید یک نفس در مورد آن. من احساس می کنم که چرا تالار مشاهیر خواهد آمد. من احساس می کنم اگر من می گویند Beyoncé به اندازه کافی است که او ممکن است فقط در نشان می دهد.”

نقاب خواننده برای اولین بار در فاکس پنج شنبه, آوریل 2 بعد از سوپر باول.

با گزارش توسط Alexandra Hurtado

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>