جنیفر لوپز قصد دارد به ایتالیا عروسی با یک میله پس از Coronavirus به پایان می رسد

آماده به نکاح! جنیفر لوپز و الکس رودریگز مشتاق به کراوات گره به عنوان به زودی به عنوان coronavirus همه گیر را برطرف می کند.

یک منبع می گوید ما هفتگی است که به طور انحصاری زن و شوهر بودند قرار است به نکاح در ایتالیا در تابستان امسال اما تا به حال به تعویق انداختن nuptials خود را با توجه به این ویروس است.

“این همه برنامه ریزی شده و برای پرداخت” خودی می گوید ما. “بدیهی است که آنها تا به حال به تعویق انداختن آن با توجه به کروناویروس اما J. Lo می خواهد به ازدواج با یک میله پس از مدت کوتاهی همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

Jennifer Lopez Wants to Proceed With Alex Rodriguez Wedding in Italy as Soon as Pandemic Is Over
جنیفر لوپز و الکس رودریگز در پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم جوایز جشن در 2 ژانویه سال 2020 است. شاتر

این منبع می افزاید: “او می خواهد با او ازدواج و جشن عشق خود را در مقابل خانواده و دوستان نزدیک است.”

برنامه ریز عروسی بازیگر, 50, شده در یک الگوی برگزاری پس از وقوع شروع انتظار برای دیدن چگونه بیماری است که به شدت تحت تاثیر قرار ایتالیا ایالات متحده و بقیه جهان را تحت تاثیر خود در خارج از کشور مراسم است.

“آن را تحت تاثیر قرار دهد آن را کمی. ما را به دیدن آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر” لوپز گفت: Ellen DeGeneres در یک چت تصویری در 7 آوریل. “راستش من واقعا نمی دانم که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر تا آنجا که تاریخ و یا هر چیزی شبیه به آن.”

“در طبقه” خواننده اعتراف کرد که آنها فقط در حال انتظار مانند “بقیه جهان” برای دیدن آنچه در مراحل بعدی خواهد بود.

“این چیزی است که ما فقط در حال رفتن به باید صبر کنید و ببینید در چند ماه چگونه این همه تابه,” او توضیح داد.

لوپز, نیست, تنها, افراد مشهور, نیاز به فشار nuptials خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر. کتی پری و اورلاندو بلوم‘s مارس عروسی تا به حال به تعویق افتاد آیا به عنوان مراسم Dennis Quaid و خود را نامزد لورا Savoieبودند که برای یک Kauai, Hawaii, جشن در اوایل این ماه.

پس از دو سال از قدمت رودریگز, 44, پیشنهاد لوپز در گریز عاشقانه در آوریل 2019.

مدت کوتاهی پس از سابق MLB بازیکن ظهور این سوال یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری به همین دلیل این دو به معنای.

“جنیفر احساس می کند مانند او در نهایت با بازی او و که او واقعا” یکی ‘او به مقصد بود با” خودی گفت: در ماه ژوئیه سال 2019.

این منبع افزود: “آنها نمی تواند تصور کنید زندگی بدون یکی دیگری در آن نمی توانید صبر کنید به صرف بقیه زندگی خود را با هم.”

ما تایید منحصرا در فوریه سال 2020 که لوپز,’ شوهر سابق Marc Anthony “خواهد بود در J. Lo و یک میله عروسی.” به گفته یک منبع exes باید “همیشه پایدار و سالم رابطه محترمانه” پس از تقسیم در سال 2011.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im